5 מקומות בהם כדאי לבקר במרקש

העיר מרוקאי של מרקש, הידוע גם בשם הפנינה של הדרום או העיר אוכרה, היא העיר השלישית בגודלה במרוקו (אחרי קזבלנקה, רבאט) והוא משתרע למרגלות האטלס מושלגות. בינתיים, אחת הערים הקיסרי של מרוקו מרקש ונהנה היסטוריה ארוך ומרתק אשר מוצא את מקורותיה הקמתו על ידי הנסיכה Zaynab בשנת 1070. העיר מכילה לא רק מסורתי או שוק של מרוקו של השוק הגדול ביותר, אבל זה מציע גם מגוון רחב של מדהימים אדריכליות זה אסור להתעלם. בקרב רבים לקסם של מרקש, הנה רשימה של 5 המרשימות ביותר: העיר מרוקאי של מרקש, הידוע גם בשם הפנינה של הדרום או העיר אוכרה, היא העיר השלישית בגודלה במרוקו (אחרי קזבלנקה, רבאט) והוא משתרע למרגלות האטלס מושלגות. אחת הערים הקיסרי של מרוקו מרקש ונהנה היסטוריה ארוכה ומרתקת המוצאת מקורו ב- הקמתו על ידי הנסיכה Zaynab בשנת 1070.

העיר מכילה לא רק מסורתי או שוק של מרוקו של השוק הגדול ביותר, אבל זה מציע גם מגוון רחב של מדהימים אדריכליות זה אסור להתעלם. בקרב רבים לקסם של מרקש, הנה רשימה של 5 המרשימות ביותר: El Palacio באהיה Palacio מפרץ הוזמן בשנת 1880 על ידי ובגזרה סידי מוסא ובניית אמור להיות הפרי של הטירוף שלו. על השירות של הסולטנים מולאי Hassan ו מולאי עבד el-עזיז, סידי מוסא היה למעשה הבסיס של הממלכה של מרוקו. הווזיר הגדול הורה הקמת הארמון הזה, אשר מורכב של לא פחות מ 160 חדרים, עבור אחת המאהבות שלו הרשמי, מה שמסביר את השם של מפרץ Palacio, מה שאומר Palacio de la Bella. המלון מורכב רצף של דירות מפוארות וחצרות.

העושר והאלגנטיות של הגנים הפנימיים הם ללא תחרות, הקישוטים פשוט עילאית. בנוסף, המלון מוקף נפלאה 8 דונם של גן. היופי Palacio ביי הוא עדות יוצאת דופן של הארכיטקטורה המזרחית של המאה ה-19. הקברים Saadian Saadian הקברים הם השרידים היחידים להעיד העוצמה ואת עידון של שושלת סעדי, אשר שלטו בדרום מרוקו במהלך תור הזהב שלה, מן 1554 עד 1659. בפתחה של המאה ה-18, הסולטאן מולאי ישמעאל כבר החליט להיפטר עקבות הפאר של שושלת זו על ידי הזמנת חורבן כל שרידים שנותרו. אבל הוא העז שלא יבצעו את חילול הקודש להרוס את המקום שבו הם היו קבורים הורה כי הוקם קיר בכניסה של בית הקברות, אז המיקום של הקברים נשארה סודית עד 1917. המאוסוליאום היוקרתי ביותר נמצא ההיכל של 12 עמודות. החדר הזה שוכן קברו של בנו של הסולטאן Ahmad אל מנסור, אשר כיפת מעץ ארז, טיח בעדינות מגולף. הקברים עשויים אפרפר כחול ולבן משיש איטלקי מ קררה. חלק מן הקברים הם חקוקים עם פיוטי ע"ה, כמו של Zohra הנסיכה, שבו אתה יכול לקרוא: כאן שוכן קברו של nble גברת, ירח חדש, הפלא של המידות הטובות. Dar El-באדי Palacio el-בדיע, Palacio של משתוה, הוקם בשנת 1578. הוא היה הריבון Ahmad אל מנסור שהחליט לבנות את זה כמו חגיגה של ניצחונו על חיל הים הפורטוגזים לאחר קרב Ksar el כביר כדי או הקרב על שלושת המלכים בשנת 1578. לקח 25 שנים, מ 1578 כדי 1608, כדי להשלים את בניית הארמון המפואר הזה, ואת החומרים העשיר והטוב שימשו קישוט של 360 החדרים של בית מלון מפואר זה. הפאר של Palacio El באדי הוא עכשיו היסטוריה, מכיוון שזה היה אחד הקורבנות רבים של רצון עלוי הריבוני מולאי איסמעיל, המלך הלוחם, להשמיד את כל שביל מורשת סעדי. אבל אין ספק embargará פלא אותם, לחקור את הטיילת עצום עם ולאגמים שבו חפר הקרקע, מוקפת ביצורים, עיצוב בהשראת האלהמברה בגרנדה, ספרד. תוכלו גם להתפעל מאילוף אומנות מרוקאית בעבודה של עץ מגולפים של מינבר של והמינרט חשוף באחד מביתני משופץ. שוכן El Fna מרובע שוכן El Fna הריבוע הגדול ביותר ביבשת אפריקה, ממשיכה להיות מרכז גיאוגרפי, החברתיות והתרבותיות של המדינה של מרקש. במשך מאות שנים הכיכר היה, ועודנו, נקודת מפגש, חילופי האוכלוסייה בין הצפון והדרום לאזור זה של המדינה. היום, למרות השחיקה התרבותית של מוטציות, Djemaa El Fna square הוא מקום המפגש של ברבר סוחרים, תיירים, דוכנים, אמנים וסופרים, מפגיש את כל המשרדים, את הסופרים ציבורי מסורתי מגדי, מספרי סיפורים, שיניים ראשונות, בצמחי מרפא, וכדומה -, אמנים, אמנויות, כקורבנם נודד של נחשים, אקרובטים, מוזיקאים, רקדנים. שריפות, וכו '. Medersa בן יוסף La מדרסה או ספר בן יוסף היא אחת מאבני החן של אדריכלות הערבית-אנדלוסית של מרקש. המבנה הנוכחי של בית הספר האסלאמי הוקם סביב 1570, במהלך שלטון שושלת סעדי, שוחזר בשנת 1950. בשיא הפאר שלה, Medersa בן יוסף יכול להתאים עד 900 סטודנטים שלה חדרונים 150 מופץ סביב חצר בעושר מגולפת מעץ ארז, השיש, טיח. הגילופים אינם מכילים ייצוגים של בני אדם או בעלי חיים, כנדרש על-ידי הקוראן, מורכבת כולה כתובות, צורות גיאומטריות. בשל הארכיטקטורה האופיינית, הבניין הקדוש הזה הוא הגדול ביותר של מדרסה המגרב כולו. אז, אם הם מתכננים לגלות את העיר (אוקר) פנטסטי וניפלאותיה, אני ממליץ שלך ליהנות גם הצעה גדול של. גם כדי ליהנות במלואם שלו, אני ממליץ כי הם ליצור קשר עם סוכנות הנסיעות שלך כדי ללמוד על אפשרויות רבות של חופשות, פעילויות שניתן למצוא בזה יפה והמדינה מגוונות.