2007 גביע העולם כדוריד אירוע הסופרלטיבים

חודש לפני 2007 אליפות העולם כדוריד בגרמניה העוגן יודע אין גבולות. עם למעלה מ 250,000 נמכר כרטיס קיים 300,000 הכולל, דויטשר כדוריד הבונד (DHB) השיג שיא עולמי חדש. כמו הרבה כרטיסים עבור כמה משחקים יש תוקף, מספר המבקרים הוא מאמצע דצמבר עד 600,000. יש כבר הצופים הרבים ביותר בגביע העולם בשנת 1999 במצרים, כפי התקבצו 507.800 מעריצים נלהבים-כדוריד במסדרונות. DHB צופה אפילו עד 700,000 מבקרים מכל רחבי העולם.

10 משחקים אליפות העולם הקבוצה הגרמנית יתערב ב-19 בינואר בפעם הראשונה, אבן הפינה עבור כמו שור חלש הפסטיבל כדי מטילה ב ברלין מקס-שמלינג-האלה נגד ברזיל. החלום של הכותרת גביע העולם השלישי בהיסטוריה הגרמנית יכול להתגשם ב-4 בפברואר בזירה קלן. בשנת 1938 הנבחרת הגרמנית זכה במדליית זהב בפעם הראשונה, תאריכי התואר האחרון בחזרה 28 שנים. הדרך לגביע העולם גביע אולם ארוך, מלא מכשולים. לאחר עוד יותר לקבץ במשחקים מול ארגנטינה (21 בינואר) ופולין (22) במקום השני לפחות צריך לקפוץ החוצה האלי/Westfalen, כדי להגיע אל השלב השני של הקבוצות הטובות ביותר 12. לבצע בשתי קבוצות של שישה. האומות ארבע הטוב ביותר של כל עונה אז להעפיל לרבע הגמר.

מקומות נוספים עבור הנבחרת הגרמנית יכולה להיות בצורה אופטימלית דורטמונד וקלן. המטרופולין הריין יהפוך הסצינה של נוק אאוט כולו עגול לגרמניה. 2006 במעגל של המועדפים הצוות-DHB לוקח יותר כמי שצפוי להפסיד תפקיד מקבילות לגביע העולם. ברבע הגמר אובייקטיבית מיידית, את הכותרת כמו המטרה הסופית היתרון בבית יכולים לחלום על הגדול והצלחה הגמר לזרוק היינר המותג: היעד של הכותרת היא כמובן. בגלל ההזדמנות הענקית שלנו נמצא עם התמיכה של הצופים, המאמן הלאומי. זכרונות הם ער, יורגן Klinsmann 2006 אמר ובהנעת לגביע העולם על ידי ניצחון באליפות העולם גם כמו האאוטסיידר גסה. . כי המועדפים באים ומזרח אירופה. קרואטיה, רוסיה, צרפת, ספרד לקחו את הגביע שש פעמים באליפות העולם האחרונה שבעה. סך של 24 הקבוצות הם יותר Geheimfavoriten עם איסלנד, דנמרק ו תוניסיה. שלישיית הגמלאים זמינה בקבוצה גביע העולם הזמנית, היו בהחלט הפתעות. אז מקווה המותג עם המינוי של המצליחים, שחקן כדוריד של שנת 2006? פלוריאן Kehrmann על החלמה של הימני-קיצוני לאחר שבירת ידו. גם על פי דרישה ההתפטרות pivot כריסטיאן שוורצר (TBV לאמגו), שמאל סטפן Kretzschmar (SC מגדבורג) נמצאים כבר הנבחרת הלאומית ואת השוער יאן והמשובשים מוכן (SG פלנסבורג פלנסבורג). אחרי האלף ', היה דוכן נואמים עבור פריץ הנינג & co ב-3 אליפויות עולם. בשנת 2003, הם איבדו את הקרואטים לאחר טורניר מצטיינים בגמר. שנתיים קודם לכן הצוות הגרמני ניצחון גביע העולם של צרפת היה השמיני. מקום 9 הגיע הכוח אש 2005, ספרד זכתה בתואר כתר אליפות העולם המגן ולכן הנוכחי. אולמות אטרקטיבי ב-12 ערים גביע העולם על מצב רוח מעולה DHB בבחירה של האולמות 12 קובע באולמות אטרקטיבי. בנוסף המקומות הנ של הנבחרת הגרמנית, הערים המונדיאל כוללות ברמן, קיל, מגדבורג, ווצלאר, שטוטגרט, לאמגו, המבורג ו מנהיים. כך גם המוקדמים גביע העולם מצטיינים בשנת 2007. בטח האומות כדוריד נהדר גם לשלוט בשאר ספורט. לדרג שלוש מופתע ונלהבת עם הפוטבול. מטרת הטיפול והחלום של הצוות-DHB שונים במקצת למזג, בסוף מאי, אבל הכותרת סנסציוני.