תרופות טבעיות לבריאות העור

העור הוא האיבר הגדול ביותר של הגוף והנפש -כמעט 16 אחוזים ממשקל הגוף של אדם. הוא גמיש, עמיד למים, מכסה את כל מחוץ לגוף. מבצע מספר תפקידים חשובים, כולל להוות מכשול, ויסות השפעת הסביבה החיצונית בסביבה מבוקרת בתוך הגוף שלנו, כמו גם עזרה בכבד, בכליות, במעיים להסרת פסולת. מפתח תכונות של העור: ** מספק כיסוי הגוף נגד חום, אור, פגיעה ומגן מפני זיהום ** כמחסום מכני לזיהומים ומונעת המיקרואורגניזמים וחומרים אחרים להצטרף הגוף, משופר עוד יותר על-ידי הפרשות אנטיספטי שלהם ** שכבות קרטין בעור עם חלב המופק על-ידי בלוטות החלב לפעול המכשול אטום ** a“rgano החישה כדי תחושות מגע, חום, קר, פסיכו-מינית הרגשיים ** ויסות טמפרטורת הגוף ** ידיים וציפורניים רגל בהגנה על קצות מפני נזק ** מונע בריחת של נוזל מכל רקמות הגוף ** ויטמין d מסונתז בנוכחות אור השמש קרינת על-סגול ** המופרשת פסולת, עודף מלח בגוף אם העור נכשל בכל תכונות אלה, ייתכן שיש השלכות עבור הפרט. לכן חשיבות הניתן המראה שלנו ולכן העור. בעיות עור עשויה גם להשפיע חשוב פסיכולוגית וחברתית על האדם.

הדבר גורם תמיכה חשוב הבריאות העור בתהליך מתמשך. במשך שנים רבות, אנשים הפכו את השימוש של טיפול כימי עור סינתטי מוצרים קוסמטיים ומרכיבים. היום, אנשים להיות יותר חריצות על הבריאות שלך, יש עלייה בביקושים למוצרים טבעיים עבור טיפוח העור וקוסמטיקה, כמו גם גידול חשיבותו של קידום הבריאות העור באמצעות עזרה מערכתיות. יש שילוב של צמחי מרפא ומלחים הביוכימי, בזכות היכולת לנקות, לטהר את המערכת כולה, סיוע הפעולה הלימפה בריאה וקידום בריאות, שלמות של כל התאים, שכבות העור. הצילום באופן פנימי, לסייע, לתמוך מקור חמצן ברמה התאית, לקדם את תהליך הריפוי הטבעי של העור והוסרו תאי העור הישן כדי לתמוך לתהליכי הרגנרציה הטבעי של העור. הוא הרבה יותר יעיל, בטוח יותר רבים סבתא לעור. חלק מן החומרים בשימוש Natrun מור (ד6) הוא מלח הביוכימי עוזרת לשמור על האיזון של מים בגוף, היא מרכיב חיוני של כל התאים החיים. זה מלח הביוכימי יש מוניטין מצוינים לקידום הבריאות העור, שמירה על העור גם חשוב להצטייד במשקפות.

Kalium Mur (ד6) משמש כלי ניקוי הדם, הלימפה ואת כללי במי פנים לעור. עקב הלימפה טיהור ולהרגעת מאפיינים עור זה מלח הביוכימי, קאלי. מור. באפשרותך לספק על בסיס קול לבריאות העור. Kalium sulphate (ד6) הוא מלח הביוכימי התומך ההפצה של חמצן דרך הגוף ואת כל אדם תא, מקדמת את הבריאות בכל קרומי התא. אספקת החמצן לתאים, קאלי. Sulph. מסייע עם יעילות לתמוך ריפוי העור הטבעי לתהליכי הרגנרציה. דבקת aperine הוא צמח היה בשימוש הרפואה הטבעית מאות שנים הנקאי כמנקה, שיקויים מטהרת העורקים דם. שימוש קבוע מסייעת בתהליך טבעי של ד-טוקסיפיקציה של הגוף, כולל את העור. תלתן ratense (תלתן אדום) יש מגוון של יתרונות טיפוליים, נודע גם כמעטפת טיהור עשב. יכולתה לתמוך את תפקוד נוזל הלימפה מסייעת גם לטהר, detoxify את המערכת. מהנדס במקצועו אך עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. ציבורי עם בעיות אלה כי אני בטוח כי מושכלות אדם הוא להיות אדם מאושר ובריא יותר.