שביעות רצון הלקוח

שביעות רצון הלקוח ועל המוניטין נותן לנו את אמינות עלינו, עם זאת, מדי פעם אנו מוצאים לקוח בעייתי, מה שהופך את העבודה שלנו לא כל כך מצחיק. התפתחות האינטרנט היא הרבה יותר מאשר עיצוב האתר, על מנת להשיג דירוג גבוה או לעשות קמפיינים גדולים, פיתוח אינטרנט כרוכה בראש ובראשונה שירות ללקוח במובן שאנחנו צריכים להיות מוכנים להתמודד עם כל מיני מצבים קשים בעבר, נמסר במהלך ואחרי הפרוייקט שלנו. ברור שהמצב אינו כמו ללכת להיפטר לקוחות אם הם המציאות להכחיש ואת הצורך שלנו לעבוד מגוון שירותים הולך וגדל בתחום של התפתחות האינטרנט, אך למרות זאת היא החלטה קשה, אנחנו לא צריכים מאוד להתפשר, היושרה והמקצועיות שלנו, ניסיון ואופי, הגשת זעם, חוסר ארגון, יהירות, חוסר חזון, חוסר כבוד ועמדות מזיקה אחרת העלולה יש לקוחות מסוימים. כאשר אנו מתמודדים עם מצבים מלחיצים לקוחות יש שתי אפשרויות: האחת היא לנקוט את הצעדים הדרושים כדי לתקן את זה והשני הוא לקבל את העובדה שאנחנו לא יכולים לשנות ולהתפטר מלקוח זה. אבל בשום פנים ואופן אנחנו צריכים להיות משתנה ואדיש לעמדות רע, הפרעה וחוסר מקצועיות של הלקוח. הנה רשימה שלי של 14 סיבות לשקול להיפטר לקוח: מתכנן רע. זה נפוץ למצוא לקוחות שרוצים אותנו לתכנן את הפרויקט בשבילו, זה בסדר, אם אנחנו יכולים להוסיף את דמי שירות על הצעת החוק שלך, אבל רבים הם רעיונות ברורים לגמרי מה הם רוצים, מה שהופך באים והולכים, פגישה אחרי פגישה עד הנחיתה הרעיונות שלו, כפי שאני חוזר ואומר, אם ההתאוששות צפויה שילמנו עבור אלה הנוחות, אז אין בעיה, אחרת היינו צריכים לשקול לקיחת החלטה.

כשאנשים שואלים למטרות זמן. לקוחות רבים לפנות אלינו כאשר הם עם הזמן אוזל ואת רוצה לטפל הדחיפות שלהם, אבל בלי טוב הנכונות להקריב את פרס שלנו. הזמן שלנו הוא שווה את הפרויקט הוא חלק מהטבע המקצועי שלנו. כאשר אנו מבצעים תהליך קשה של התאוששות. לקוחות רבים יש הערכה עניים שעובדים רק בשביל הכיף, להתרגל לשלם דמי שלנו בזמן הלא נכון, עם תהליכים מסורבלים או עד לאחר גביית להזכיר כעשר פעמים. יחס זה רע חוסר כבוד המקצועיות שלנו ואנחנו חייבים לעצור את זה. אישית dribbler. ישנם לקוחות אשר נוטים תמיד לבקש הפחתה במחיר שלנו. הרבה פעמים יש לקוחות שאומרים "אני רוצה את זה ואת זה … אבל יש לי תקציב מוגבל" אינו לקוח טוב רגילים להיכנע מצבם הכלכלי שלהם לנצח, הקורבן שלנו לשלם בכל פעם שאנחנו יוצאים עם הסיפור הזה. חוסר דבקות להציע שירותים. לקוחות רבים כאשר הם מציעים לספק השירות שלך, ללכת ישר למצוא כמה הם עולים ואז לקחת את תשומת לב מועטה מאוד לקרוא את הפרטים הטכניים של ההצעה שגורם לכשל לפתח גישות המיקום של מאפייני השירות שהם שילמו, להביס יישומים מיותרים הציע אז, אשר יכול לפעמים להשפיע על הרווחיות שלנו. מהדורות רבות מדי. לפעמים את הביקורות של התקדמות העבודה שלנו על הפרויקט בפני תהליכים ביורוקרטיים צריך להיבדק על ידי אנשים רבים (ראשים רבים הרבה רעיונות, הצעות רבות, ספקות רבים, וכו '). אז זה הופך האודיסיאה להשיג אישורים לפתח סדרה של הרצוי. כאשר אנו לתפוס את העכבר. הוי העכבר שלי הוא קדוש! אני לא יודע אם עבור מעצבים כל. לקוחות רבים יש גישה sabiondo ו מניפולטיבי במהדורה שום דרך הבקרה של דברים, הם רוצים עיצוב, אך גם רוצים להרגיש שהם עשו וחלקם אף היתה החוצפה לומר כי רק בגלל כישלון יודע איך להשתמש "פוטושופ" לעשות את עצמם באתר שלהם. יש להניח, אם יש לך שכר בגלל שאתה מומחה, ולכן הוא חובתך להבהיר כי בכל עת ולא להרשות לעצמנו להיות רק "עזר" של העיצוב שלך, אתה צריך תמיד לכבד המקצועיות שלך. כאשר לא מבינים את המשמעות של "הפרויקט נמסר". לקוחות רבים להרחיב את דרישותיהם מעבר לתקופת החסד ולספק את הפרויקט מבלי לקחת בחשבון את האפשרות של שכירת תחזוקה שלנו רוצה לטפל בבקשות שלך, שינויים ועדכונים כאילו העבודה שלנו היתה להבטיח שירות בלתי מוגבל. אסטרטגיה ברורה פעם שאנו מספקים את הפרויקט עם זמן של חסד לבקשות שלהם, ואז צריך להחליט אם לקחת את כל תוכניות התחזוקה שלנו. כאשר אתה לוקח את היתרון של להיות הלקוחות שלנו לבקש שינויים בפרויקטים אחרים.

כל הלקוחות צריכים להבין שזה לא קל או אם זה קשה לנו למלא ניצבים בקשות שלך, אבל זו עבודה ולכן צריך לשלם על זה, מה שמעניין הוא שזה לא משמש הלקוח , אבל אנחנו מתרגלים לזה, ואת הערך, הזמן שלנו מאמץ ומומחיות כי הוא מפנה מקצועי. כאשר אנו לא שולטים על התוצאה. אישית, אני רוצה להרגיש גאה לעבוד הסופי של כל פרויקט שבו אני עובד, אבל יש לקוחות שממשיכים להעביר מחלקות השיווק שלהם, טכנולוגיית מידע. כדי לטפל בפרטים האחרונים של עיצובים, וכתוצאה מכך הסיכון של שינוי הקונספט ואת הפונקציונליות כי תוכל להדפיס אותו ובפעמים אחרות אצל טוען ראוי לשבח של האמנות. תיזהר, זהיר מאוד. כאשר אנו מחפשים רק "לקבל את השברים". מדובר בהחלטה של ​​כבוד מקצועי, כי לפעמים כמה לקוחות באים אלינו כי הם נדחו במחקרים אחרים עבור A או B ואנחנו יודעים מדוע אנחנו לא האופציה המועדפת, כאן עלינו להבין כי אחרי הכל, העבודה היא לעבוד ולא תמיד להיות חברים של הלקוחות שלנו. שקול להיפטר לקוח זה ללכת הראשון חושב שאם זה מראה כמה עמדות רע כלפינו. כאשר לוח הזמנים העמוס שלו הזמן גורם גדול עיכובים בפרויקט. חלק מהלקוחות יש אחריות יותר מדי או לא מאורגן וקשה יותר ליצור קשר עם האפיפיור, כאן אנו מוצאים את הדרך שהוא יכול להאציל פונקציות לאחד הצוות שלך לתת ניטור נוזלים פרויקטים של פיתוח. אם הלקוח מתעקש על זה לרכז את קבלת ההחלטות, ועדיין לא להיות גבוה על סדר היום, אז אנחנו חייבים להעריך עד כמה גרוע הם עיכובים לרווחיות שלנו. לאחר הצגת עמדות יהירות מאליו במקומה ו סמכותיות. אין ספק כי זו הסיבה החזקה ביותר להחלטה להיפטר לקוח. רוח רע וחוסר מקצועיות מלקוח זה משהו שאנחנו לא יכולים להתעלם, צריך להיות רווחי מאוד עבור הפרויקטים שלהם שואפים להתגבר על גישה זו. סגירת פרויקטים קושי. אין דבר מייאש יותר לאינטרסים הכלכליים שלנו להתמודד עם לקוחות שנראים לא השכל מועדים הוקמה בשנת אספקת שירותים. כמה שבועות לעזוב מבלי לוותר על הפרויקט מאלץ אותנו לדחוף צעד קטן ולאחר מכן כאשר אנחנו עוברים חזרה לאבד עניין, מוביל אותנו להרחיב את הפרויקט מתוכנן להסתיים בתוך חודש, כדי לסיים ב 3 חודשים.