עבודה מצוינת של גיוס מועמדים

מגייס עצמאית, גיוס או סוכנות חיפוש של ההנהלה של חברה אחראית להתחקות אחר מועמדים פוטנציאליים נהדר עבור משרות פנויות. בעוד ישנם אינספור אנשים שמחפשים עבודות במאה ה-21, דומה לעתים קרובות גברים מוסמכים טיפוסי, נשים הן כמה המרחק בין גיוס סוכנות בינם לבין עצמם. להלן שש עצות פשוטות שירותי גיוס, מפעלים של צוות או משרדי ההנהלה החיפוש חייב לקחת בחשבון כאשר על ציד עבור הנותרים מועמדים פוטנציאליים במאה ה-21. עצות אלה חלים באופן שווה לחברות שמבצעות החיפוש שלהם בלי העזרה של שכירת שירותי סוכנות. למעשה, כאבי ראש המשויך בחיפוש אחר טכנאי מוסמך המוגדלות של חברת ביצוע משלה מאמצי הגיוס. 1. לפרסם פרסומת בענף מסוים של העבודה של המועצה. המגייס לעתים קרובות יהיו מועמדים חיפוש מוקד מפוזרים כי הם ראויים התחשבות מיקום זמינה.

הוא לשדר בקנה מידה גדול את העובדה עמדה מסוימת הוא פתוח וזמין המפרקים העיקריים של עבודה באינטרנט ועיתונים של עיר גדולה. אם סוכנות הגיוס היו יותר רפלקטיבית על מאמצי הגיוס שלהם, מבינים את היתרונות של postulating הודעה על מיקום זמינה בתחום ספציפי של לוח דרושים באינטרנט. כדי לפרסם בצורה סלקטיבית, כמובן מוגבל, מגייסים וחברות כוח האדם יגיע בדיוק קבוצת האנשים שסביר להניח להיות כשיר עמדה פתוחה. כלי למציאת בתעשייה, תיקי עבודה ספציפיים זמינים ב- 2. השתמש מגייסים המתמחים בשדה נתון. כמו עם פרסום, הבחירה של מגייס יעיל יכול להיות עניין של כיוון, במיוחד עבור משרה ניהולית או ההנהלה. תפקידים אלה יכול להיות קשה מאוד עבור מנהלי צוות הבית ו מנהלי משאבי אנוש. למרות שאנשים אלה אחראים הגיוס, החיפוש עבור עובד חדש עם מיומנויות מעבר הסטנדרטי עבור החברה שלך, הדרך הטובה ביותר כדי להיות צייד אקזקיוטיב בסיס מקצועי.

אותו הדבר ניתן לומר אזורים מיוחדים, כגון מערכות חשבונאות או מידע. צוות משאבי אנוש פנימי כדי להפוך ידוע הכל על התרופות הנדרש habilidad-fija עבור מגוון גדול של משרות מחקר וניהול, אך לעתים רחוקות היתה צריך להתמודד עם הגיוס של צוות כדי לעקוב אחר הכסף או כדי לשמור על אופן הפעולה של מחשבים. זהו זמן כדי לשכור את שירותיו של סוכנויות המתמחים טכנולוגיית המידע או חשבונאות יכול להיות שימושי. 3. לפתח תוכנית ההפניות פנימית. במקרים רבים, אנשי הצוות מהארון יכולה לסייע להאיץ חיפוש מועמדים עבודה איכותיים. עובדים לעתים קרובות יש אנשי קשר במקומות אחרים בתחום, שחלקם יכולים מחפש שינוי תעסוקה. באמצעות התרגול של משאב פנימי זה, מנהל צוות יכול לפתח כמות גדולה של מידע בהישג יד אודות עובדים פוטנציאליים, אשר יכול לשמש גם בארגון כמו עובדים יקרי ערך. פורסם ב חדרים עבודה CVs חיפוש 4. בנוסף לפרסום בלוח עבודה ספציפית של התעשייה, מנהל צוות חרוץ או משרד הגיוס תצטרך לקחת את הזמן כדי לחפש ולאתר את כל קורות החיים שפורסמו בלוחות עבודה. לעתים קרובות, מי פוגע באדמה בחיפוש אחר תעסוקה ייתכן שאין לך את הזמן לקחת ולסקור את המשרות זמינים אשר הוצבו על הלוח של כל משימה. זה נכון עוד יותר אם נקודת מבט נתון הוא מועמד הנחשק ביותר, אשר עדיין להיות כבוש במיקום הנוכחי של אחריות. 5. השתמש מדריך מגייסים. שכן ישנם סוגים שונים של כל כך הרבה מגייסים בעסקים במאה ה-21, כי זה יכול לעיתים קרובות להיות קשה עבור משאבי אנוש בבית צוות לזיהוי מגייס יוכלו יותר לענות על הצרכים של קמפיין גיוס עובדים נותן אחד. עם זאת, זמינות משאבים, כגון ספריות של מגייסים. מדריך מסוג זה הוא דרך השימוש של מדריך כתובות של אנשי מקצוע צוות משאבי אנוש הבית יהיה מסוגל לזהות ביותר משאבים מתאימים עבור החברה שלך, את המשימה של שכירת יד. אפילו איוש חברות כך מגייסים יכולים ליהנות מספריית לבקש עזרה בשדה מיוחדות שאינן מתאימות בדרך כלל. 6. לא ממהרים התהליך. לבסוף, למרות שימוש-יתר לומר, "רומא לא נבנה ביום". ועל אותו משקל, פעמים 99 מתוך 100 אין צורך כדי לזרז את התהליך כדי לחפש, לזהות, לשכור עובד חדש, בפרט, עובד בכיר. מנהל צוות חייב לקחת את הזמן כדי לזהות, מסך, ראיון, לשכור את המועמדים הטובים ביותר. במהלך תהליך זה, מנהל משאבי אנוש או מומחה מבוסס על שירותים וכלים תמיכה המזוהה בבמאמר זה. באמצעות עצות אלה, בטווח הארוך המועמד הטוב ביותר האפשריים עבור מיקום נתון סופו יהיה להיות שכירה, החברה יהנה העובדים הטובים ביותר. Leonhardt דוד הוא