סודות של עור יפה

אם אתה כמו נשים רבות מבין כיצד לבחור את טיפוח העור המתאים. או לך ידע מה זמין, אך אינך בטוח מה הוא אפשרות טובה עבורך. קוסמטיקה הם מגיעים בצורות שונות, תחליט שהיא טוב הוא לעתים קרובות עניין של טעם אישי. עם זאת, כדי לקבל החלטה טובה כאן הוא מידע בסיסי שעליך לדעת. ניקוי מוצרים: נעשה שימוש כדי להיפטר עור הטמאים ולשחזר את האיזון הטבעי של שמן.

סוגי חומרי ניקוי של SOAP: כמעט לכל אחד משתמש בו. אם יש לך יבש / עור שמן להפוך את הסבון היא לעזור לפתור את הבעיה. סבון צמחי מרפא הם אקנה, בעיות עור, המוצר סבונים לעור רגיש, הם לא ייבוש סבונים לעור וסבונים לעור יבש. אם יש לך בעיה העור, מומלץ לראות דרמטולוג. ניקוי נוזלי: יהיה לכל סוגי העור. עובר מנקה טוב pores כדי לרכך והרם של עודף שומן ואיפור.

קרמים: Purifiers של הערות משמשים לעור יבש: אני התרגש של חומר סופג, הם טובים מגע-ups במהלך היום.? דגנים: הם חומרי ניקוי משני המשמש לעור רך: משתמשים בהם כדי להשלים את תהליך ניקוי. הם מסייעים צליל; להרגיע rehydrate עור שמור של העור ברור, נקי. סוגים של סודה: Astringents: הם סוגי העור שמן ותקין. הם בדרך כלל יש אלכוהול מרכיב אשר מעוררת את העור, סגור את נקבוביות. זו אינה מוצר לשימוש לעור יבש. Toners: סקירה קלה והן מיועדות לעור רגיל ויבש. אייר fresheners: מומלץ יבש, עור רגיש או עור של הבעיה. Moisturizer: היא ממלאת לחות ומזין את העור. סוגים של Humectantes: moisturizers לעור רגיל: מסייע לשמור על לחות בעור רגיל. Moisturizers לעור יבש: מסייע לשחזר את מאזן הלחות הטבעית של העור. שמן בקרת לחות: לסייע בקרת excess שמן ולמנוע כתמים Emollients: אתה עשיר קרמים מתאים לעור יבש במיוחד, אשר ממלאת את אספקת טבעי של שמן מן העור. בדרך זו של moisturizer מגן הגנה ממזער את התאדות לחות ומאפשר הגדלה של הידרציה של אזורים יבשים. מסיכות: תאים של המשטח exfoliates מת הוא hydrates, moisturizes את העור. סוגי מסכות: מסכות פנים רגיל כדי עור יבש: מסייע להרפות את שרירי הפנים, לסלק את עור יבש וקשקשי. מסכות פנים לעור: ומעדנת את המרקם של העור, מנקה עמוק כדי לסייע הסבום פני השטח של הפקד. Pore ערכות: נועדו למנוע קומודונים שחורים ולהפחית ליקויים. בדרך כלל, נעשה שימוש לעור. קרן הגנה: קרן מגן על העור על-ידי שמירת רטיבות ולכלוך עם יתרון נוסף של סיום מושלם. זהו צעד כמה נשים לקפוץ כי הם לא יודעים כיצד ליישם את זה לא כדי להשיג את המראה הרצוי. כמה הצעות: ודא כי סוג תואם גון, יש לך בדיקת צבע על קו הלסת שלך וזה חייב להיות באותו צבע של עור שלך וודא שיש לך ופדן (אם לא את הבסיס יציג כיצד flaky). סוגים של קרן: מלא כיסוי: משמשת לעור רגיל יבש עבור הידרציה נוסף. תקשורתי: משמשת לעור רגיל שמן. מה סוג העור שלך לטפל אותו על-ידי שמירת אותו נקי. נקי, צליל, moisturize בכל בוקר, כל לילה. איתור באגים לא סדירה או לא תקין גורם לבעיות עור ולגרום האיפור לשמאל על-פני העור אטום של העור, ואילו שמן תאי העור המתים הופכים הנקבוביות, קומודונים שחורים. Dicks שילה הוא הבגדים, יועץ של התמונה אשר מלמדת נשים כיצד להציג יותר דק להתלבש בהתאם את סוג הגוף שלך.