ניתוח אף

לא משנה היכן הרופא מרדים את יבצע ניתוח ניתוח אף, תהיה עלות עבור ההתקנה. עלות זו כוללת, אחיות או אחרים העובדים הדרושים עבור ההליך, ציוד, חומרים מתכלים ייעשה עלויות תקורה של ההתקנה אם זה ניתוח אף מתבצע ב- Office או אחת לעשות בבית חולים. כמובן, אם קיימת סיבה העבודה חייב להתבצע בבית חולים, לא עומד לשלם עמלות גבוהות יותר מאשר כי באפשרותך לדרג רק תשלום עבור פרוצדורה פשוטה של Office. לבסוף, תשלום זה כולל עלויות השחזור שסופק לאחר הניתוח. אם בוצעה שגרה קטנה, הרדמה מקומית וניתח מנוהלת זמן קצר לאחר השלמת החולה יכול להיות, ללכת, להרגיש טוב ולבנות מוכן לעזוב לאחר בחינה סופית על-ידי המנתח. עם זאת, אם העבודה היתה מורכבת יותר, אם הרדמה שהיה צורך לשמור החולה במצב שינה מספר שעות, אם אתה צופה כי המנה של כאב תהיה גבוהה יותר בשל טבעו של הבעיה נדונו, יהיה מספר שעות לאחר השלמת הניתוח לפני ערה יותר שעות שהחולה יהיה מספר עד המטופל נבדק לעזוב. כל הגורמים הללו משפיע על קצב ההתקנה (כמו גם כל עלויות אחרות מעורב), אותו באופן מלא ידונו מראש. החלת את הכסף סה כ בילה על דמי ההתקנה, חלוקת מספר surgeries לבצע, אנחנו באים כדי קירוב של דמי למרכז הממוצע, ברמה הלאומית, של 700 דולר.

אם הם טעינה באופן משמעותי יותר או פחות מאשר אתה צריך לשאול מדוע ותשובות הרופא צריך להסביר במידה מספקת ההבדל. במקרים מסוימים, הרופא עשוי להציע של "מחיר החבילה", כולל דמי שלהם, דמי מרדים נציבות שירות מספר אחת. אם זה גורם לך להרגיש לא בנוח, מסיבה כלשהי, או אם הכולל מחיר עבור העבודה אתה מבקש לא לתקן, לבקש על תקלה. זכור, שהמספרים המצוטטים כאן דמויות שעבר הידור מתפרסמים על-ידי החברה האמריקאית של מנתחים פלסטיים (שדפי), תחת הקטגוריה של עלות ניתוח אף. ישנם שני גורמים שיש לקחת בחשבון עם מספרים אלה: 1.

קטגוריה "עלות של ניתוח אף" כוללת כל בניתוחים על ידי מנתח עם הפעלה רשיון באף. זה בטווח שבין הנסיגה מכה פשוטה, התיקון של קרע פשוט של העור או אפילו להסתיר צלקת קטנה, עד שיחזור באף סה. כפי המורכבות של עבודה, כגון המיומנות עולה אמנות דורשת המנתח גדל, כך עושה את העלות. 2. רבים עלות ניתוח אף מוסתרים על-ידי רופאים שיש להם אין בעיה חיוב עבודתה הביטוח מהימנים כמו "סטיית של septum" לתקן כדי "לשפר את קשיי נשימה", ולאחר מכן יכוסה חלקית. תרגול זה התפשט בתעשיה העבודה יכולה להתבצע, הלקוח לשמור 60% או יותר של העלויות הכוללות. הערה אם הרופא שלך מתכוון לחייב את חברת הביטוח. אם זה לא משהו שלא רוצים להשתתף, להפוך את מבוקשך ידוע. מספק מידע מקיף על הכנת ושחזור של ניתוח אף, כמו גם את העלויות, מנתחים ונהלים, כולל סקירה ניתוח אף. מידע ניתוח אף היא אחותה של אתר