מי זה עורך הדין שלך בשוק העבודה

בנסיבות הנוכחיות בשווקים הפיננסיים אילצו את החברה באופן פעיל לייעל את העלויות שלהם. תקציב מתוקן לא רק עבור אירועים עסקיים ושיווק, אלא גם לצוות האחזקה. לדברי שלנו תצפיות, וכן מידע על משאבי אנוש – מנהלים – לקוחות, עסקים מסוימים הצליחו להחזיק צמצומים. אחרים אינם כוללים אפשרות כזו ב -2009. בשוק עבודה רווי הזדמנויות קריירה מוגבלת בשוק מספר רב של אנשי מקצוע יש צורך מקצועי שיכול לספק הערכה מוסמכת של כישוריהם, כמו גם עצות כיצד, איפה ועל כמה שהוא יכול ליישם.

אדם זה יוכל לדבר עם עורך דין הקריירה שלך בעיות. מאמר זה מציג טיפים על איך להפיק את המרב של מערכת יחסים עסקית עם יועצים גיוס מקצועי. מומחים שהיה שרואיינו על ידי יועץ גיוס מנוסה (המגייס), מבינים שזה לא רק יכול לפתוח הזדמנויות חדשות עבור פיתוח קריירה, אלא גם לתת הערכה של מומחה ברמה של מקצועי מיומנויות. חשוב להבין כי המגייס ללא ניסיון בתחום לא יוכלו נכון לסווג את המועמד ולתת עצות שימושיות. המגייס יכול וצריך לפעול כיועץ משפטי כדי לדון בחבילת פיצויים תנאים נוספים. לעתים קרובות מאוד בגלל תקשורת לקויה בין המעסיק לבין המועמד השני מקבל או דוחה את התנאים המוצעים בשל העמדה אי הבנה טריוויאלי או סביבת העבודה. מגייסים מקצועיים ללוות ולייעץ למועמדים מן הצלצול הראשון ועד סוף תקופת המועמדות בחברה החדשה. הודות משוב המגייס, המועמד יכול תמיד להיות מודעים המגמות האחרונות בשוק היעד של העבודה.

אבל תמיד שווה לבדוק מידע על מגייסים ממקורות מהימנים מספר. בנוסף, לא עולה כלום כדי לבקש ממנו בקצרה לדבר על חוויותיהם בעסק של גיוס החברה או לקוחותיה, וכו ' צריך להבין כי חברות חזקות עובדים עם סוכנויות גיוס חזק. אין צורך להיות מנהל העליונה על מנת לנצל את אשר לתקשורת עם המגייס. מגייסים צריכים לעשות לשמור על קשר איתו. שיתוף פעולה מוצלח עם המגייס לעתים קרובות מחייב בנייה של מערכת יחסים עסקית ואפילו לפני שיהיה הכרח להחליף עבודה. אתה לא צריך להימנע מלדבר עם המגייסים, אפילו אלה אנשים שאינם מחפשים באופן פעיל. יתכנו שינוי זה תמיד צריך להיות מוכן. בניית קשרים עסקיים על ידי הממליץ המועמדים האחרים יחזרו דיבידנדים, כמו גם שיחה של עשר דקות בלתי מחייב. אם אתם שמים לב בשל המגייס ולתת עצה טובה, אתה תמיד יכול להתקשר אליו ולבקש עזרה אותו. זה היה באותן הדקות הראשונות של מפגש אימון עם גיוס המועמד מתחיל לאמץ דעה חיובית על עצמך כאדם מקצועי. הערכת מיומנויות תקשורת שלו, כמו גם החשיבה ואת היכולת להגיב במהירות במצבי חירום. המגייס יכול להיות לא רק הקריירה הדרכה חינם, אלא גם מקור מידע. תמיד יש מספר מסוים של משרות פנויות על המוביל החברות, אשר לא מתפרסמים באינטרנט או בדפוס. זה ניתן להוסיף עבורך, ואולי מכריע מקור מידע, אשר תוביל הצעות עבודה. מגייסים מכירים את שוק הזדמנויות קריירה. הם תמיד קוראים מלכתחילה, אלה מועמדים שאינם נזכר. העבודה כדי להיות מסוגל להציע את המגייס יהיה אמין. אחרת, החברה הלקוח לא לבזבז זמן וכסף השירותים של סוכנויות הגיוס. היא יתרון לשלם חשבונות גבוהים יותר רק עבור עובדים הזקוקים לטווח ארוך. ברוב המקרים, אם מגייס קורא לך – אתה יכול באופן פוטנציאלי להיות מעוניינים חברה מצליחה ויציבה. והכי חשוב, יועץ טוב יכול תמיד לעזור המבקש למכור את עצמו, כי הוא יודע איכויות החזק שלו מקצועי ואישי, ויודע את הפוטנציאל המעסיק, אשר יאפשר להם ליישם. בנוסף, מגייסים לדעת את הדברים מעסיק את הערכים הצוות שלה, והוא יעשה רושם חיובי על הראיון בחברה. 4 BOARD עבור שיתוף הפעולה המוצלח עם המגייסים: 1. להתחיל לבנות קשרים עסקיים עם המגייסים בתחומם במשך זמן רב לפני שהם איתך קשר. לפיכך, את הופעתה של צורך או רצון להעביר לעבוד, אתה תהיה צעד אחד קדימה של המועמדים האחרים. 2. בדוק את המידע ממקורות מהימנים, אם מעולם לא שמעתי על חברת ההשמה או גיוס. זה תמיד מועיל לשאול את הלקוח חברות, כמו גם את החוויה של יועץ בתחום. 3. תמיד לספר את האמת על השכלתו, ניסיון עבודה, שכר וכו ' 4. אם אתם נוטים לקחת נגד הצעות, נא לפנות המגייס. בחודש זה אתה לא מסתכנים לקלקל את המוניטין שלו בסביבה מקצועית. יישום ידע ייעוץ לעיל, יהיה מוכן לבנות קשרים מקצועיים עם עורך הדין החדש שלך על השוק העבודה – המגייס. אתה תהיה בקשר עם מגמות השוק העדכניים, כמו גם להיות מסוגל לנהל ביעילות רבה יותר את הניסיון שלהם ואת יכולת.