מיני סקירה של העסק

האם אפשר להפוך מחברות הסחר באינטרנט? לפני כ -10 שנים, מחשבים ניידים אינם פופולריים במיוחד היו מוצר פרימיום לחלוטין. כל מחשבי משומשים חיים מאושרים. מחשבים ניידים לקנות רק את העשירים. לפני כ -10 שנים, קניות באינטרנט אינו פופולרי במיוחד היו עץ כהה עבור הרוכש. כן, זה יער כהה – לא הבין כמה זאבים מסביב, משהו לסדר לך בהכרח להיות מרומים! אז שלטו סטריאוטיפים שאם אתה לא יכול לגעת, אתה לא יכול לראות את המוכר, אתה לא יכול להסתובב בחנות, מה זה חנות? לפני כ -10 שנים, באינטרנט, באופן עקרוני, היה משהו יוצא דופן, לא עוזר היומי כלי של כל אדם, לא. לכן, השקעה בעתיד, אף אחד לא חשב.

אינטרנט. המקום שבו dengi.Seychas לשים הכל משתנה. האינטרנט הפך שטח מעולה להשקעה. ובקרוב יהיה בדרך כלל הכי אטרקטיבי להשקעה. הסיכון העיקרי הוא כי היא יוצרת הרבה פרויקטים חדשים לגמרי, חדשה המוח האנושי, ואי אפשר לחזות את הביקוש שלהם. לכן, כל אינטרנט חדש ברוסית פרויקטים מוצלחים – הוא לווה בדרך כלל מהמערב. בנוסף, שאלה פתוחה של שיטות לעשיית כסף עבור פרויקטים חדשניים – דרכים רווחיות.

אולי ההישג העיקרי של האחרונים שנים, היא יצירה של רשתות חברתיות, אשר מעורבים אנשים רבים כל כך באינטרנט. כתוצאה מכך, הוא הפך יותר נאמנים המסחר המקוונת של אנשים. התוצאה – האינטרנט מתפתח, מגיע לכל בית, הוא הופך להיות שקוף מעניין להשקעה. מיני פריט noutbuki.Sleduyuschy – מחשבי מחברת. פיתוח של האינטרנט מובילה לעלייה בביקוש גישה לרשת. הנה שולחניים ללכת על שולי הדרך, כי את היתרונות של מחשבים ניידים ברור – גישה לאינטרנט בכל מקום ובכל עת. במחברת זה לא שווה רק את המחיר של המחשבים השולחניים, אבל הידרדר אטרקטיבי תת מחלקה מיועדת גישה לרשת ולעבוד עם מסמכים – נטבוקים. הביקוש להם גדל בקצב מסחרר. בנוסף, אנחנו יכולים בביטחון טוענים מחברות הפופולרי ביותר – הוא מיני ניידים – החל הקטן 7 אינץ' עד 13 אינץ'. אולי יש יותר משפחה אחת. זה מכשירים בודדים. מחשבים ניידים עם אלכסון גדול – תחליף מחשב בבית – אתה צריך את זה רק למשחקים עבור אנשי מקצוע העובדים עם גרפיקה מחשוב רציני. התוצאה – מיני מחשבים ניידים התעדכנות הפופולריות של טלפונים ניידים. המסחר מיני מחברות – הוא אזור נפרד, רווחי להשקיע כסף. מיני konkurentsiya.Konkurentsiya. שחקנים לסחור באינטרנט מספר עצום של מחשבים ניידים. הם באים נעלמים, מופיעים ונעלמים. השחקנים המרכזיים הוא קטן מאוד. עיקר חייהם בשל הצפת השוק. במקרה זה, למתחרה, כמובן, ניתן לייחס, וכן מחובר לרשת ענק, אבל זה עדיין פשוט לקבל את זה. מי עדיין לא מוכן לקנות באינטרנט, ללכת לחנות רגילה. כל השאר – יצטרכו לבחור בין מספר קטן של באיכות גבוהה חנויות מקוונות. אנחנו צריכים להתחרות כמו preimuschestva.A להתבלט? איך לא ללכת לאיבוד בתוך ההמון כן גם לכבוש את הקהל, אשר קנו רק במצב לא מקוון, קנה את "מגע". מה חסר? וזה לא בהירות מספיק. המחשב הנייד הוא לא מקרר. ואפילו לא טלוויזיה. קניית מחשב נייד – זה עדיין אירוע המחייב סיוע מקצועי. יתר על כן, כדי להבין את כל המספרים אולי כבר לא כל מומחה. רווחי אז להשקיע לא רק בסחר מיני מחברות, רעיונות שיווקיים. ב הרעיונות שהפכו את רכישת מחשב נייד כמו אינטרנט פשוטה וברורה. האתר היא למזער את המורכבות המתעוררות בעת בחירת המחשב הנייד. האתר יכול להיות מאוד ידידותית וברורה מאוד. אפשר וצריך. כמה נתונים סטטיסטיים. בחודש דצמבר 2008, Ru-קטע של האינטרנט נרשמה 180,000,000 הביקורים. באותה תקופה בשנת 2009 הדמות היה 320,000,000 (לפי liveinternet.ru) מחפש "Netbook" המילה לחודש דצמבר 2008-46400, ובדצמבר 2009-349800 וזה רק Yandex. ו רק מילה אחת. ויש גם שילוב של "לקנות נטבוק", "לקנות נטבוק", וכו ' כל זה מוכיח שוב כי נאמנותם של המשתמשים קניות באינטרנט הולכת וגדלה. ובכל לשכות המלוכה המקומי עדיין יש מושבים ריקים.