מה זה שעון אוטומטי?

כאשר שעון שמש שמאלה כדי לראות את הקשיים שלהם, זרימה של מים וחול השעונים הפך מעט זוהר, שעונים ממוכן הפך יקר מאוד, שעונים מערכות מכניות רץ את הסיכון של להיות מיושן לפני ההתקדמות בטכנולוגיות שונות, פריצת דרך שישנה את חיינו כך דרסטיים, רדיקלי הופיעה בהיסטוריה שלנו: שעונים אוטומטיים. אנו יודעים יותר על אותם. שעונים: האוטומציה של הזמן. שעון העצר היא לצפות מכונאי או הייצור, אלא פעולה לא יהיה שווה self-propel או חבל, אך מנגנון המשתמשת האינרציה של התנועה של הלובש, הקשבת פעולתו. כלומר: שעון העצר פועל בזמן הפעולה.

כדי להיות מאוחסנים במגירה, בין 24-48 שעות לאחר הסרתו על פי כף היד של המשתמש שלו, השעון תכבה באופן אוטומטי, צמצום צריכת משאבים ולצפות עושה מעין פעילות של שימור עצמי, באותה הדרך כי אם מכנית חבל אינה מופעלת את כפתור. למרות שזה המצאה רומן, אלה שעונים יש כמה קשיים החסרונות בשימוש שלו. במופע הראשון, לאחר שמירת ב המבקשים להשתמש בו שוב, יש לקבוע זמן שוב. גם בעניינים של דיוק הזמן, המשתמשים האלה השעונים שקיימים, עקב החשיפה של התקנים שינויים אקלימיים ופעילויות התנועה, לעתים רחוקות יכולים כמה הבדלים (בשניות) עבור הזמן המדויק. לשים אותו בדרך כלשהי: אדם היפראקטיביים ייתן את החבל יותר מדי את שעון העצר, כך שהוא יכול לקדם את הזמן. הפעולה של שעונים אוטומטיים. חברת רולקס היה אחד החלוצים (ובוודאי הידוע) ביצירת שעונים עם תנועות של הרכבה אוטומטית, בזכות הקמתה של הרוטור עבור 360 d של רדיוס של gyration, בשנת 1931.

מערכת זו, כמו גם יורשיו, יש מנגנון קפיץ טעון דרך תנועת לבעליה, למרות תנועתם הקבוע הוא שוויצרי Perrelet מי, לקראת 1770, ניחן מסה כפול ללא ריסון מכשירים. צמיד שעון מודרני אוטומטי היא העבודה של הארווד ג'ון האנגלי שביצע הייצור הראשון בסדרה של לכלוכים אלה, לפופולרי בכל רחבי העולם. מאוחר יותר, סוג זה של השעונים כלולה זהב, אודם, פלטינה היצירה שלו, המקנים לה להערכה זוהר ותחכום. אבל ההתקדמות בטכנולוגיית מותר ההסתגלות שלהם בגירסאות פחות יקר, מתאים מעמותות גדול. קיימת כיום מגמה המקשרת בין טכנולוגיה כפול: שעוני קוורץ, שעון אוטומטי. דגמים אלה, תנועת הרוטור במכונה הזנות גנרטור שיכול לאחסן אנרגיה, הפעלת השמורה עד 100 ימים רצוף. בקר בחנות עבור ולגלות אוסף סנסציוני של שעונים, oyros קאבאירו תוספות.