לקבל חבילות כדי להגדיל את הרווחים ואת מכירות

אנשים הגיעו גם להאמין לעסקים בחבילה הם הטובים ביותר. אתה מעוניין כי כל המוצרים או השירותים שזורים. לדוגמה: אם אתה מוכר מחשב תוכל להוסיף תוכנה, חומרה, ריהוט, מחשב וכדומה. ישנן דרכים רבות של בחירת מוצרים או שירותים ימין יחד בחבילה אחת. היתה אפשרות לתשאל את הלקוחות שלך ולראות מה מוצרים או שירותים שהם היו לך להציע בעתיד. Espiale שלך לתחרות, לראות אילו מוצרים ושירותים הם או לא מציע. אם רוצים, חותם מוצרים או שירותים שאינם קשורים, לשאול את הלקוחות שלך מה יהיה עניין.

יצירת חבילות גם להגדיל את שווקי מטרה אשר בבוא תעניק לכם לקהל רחב יותר למכור את המוצרים והשירותים שלך. לדוגמה: אם אתה מוכר מגזין של בייסבול להוסיף כדור בייסבול חינם כאשר מישהו קונה מנוי. עכשיו אתה התמקדות אנשים שרוצים בייסבול מגזין ואלה מי הם רוצים לשחק בייסבול בחוץ בפארק. יש אנשים לרכוש חבילה בלבד על-ידי קבלת אחד מהמוצרים. ישנם מקורות רבים שבו אתה יכול למצוא מוצרים ושירותים כדי ליצור עסק בחבילה. אתה יכול לקנות אותם הסיטונאי או למגבת המשלוחים. אתה יכול לקנות את הזכויות רבייה/יד שניה של המוצרים של אחרים.

לקבל מחשב עם המתחרים שלך כדי ליצור עסק בחבילה. אתה יכול לעשות מיזם משותף או קידום בצומת עם עסקים אחרים. ניתן גם ליצור מוצרים ושירותים משלך. להיות יצירתיים! יש לך פריטים? קל! בכל פעם יותר קל לתקן. לקביעת הכלי של איסטרטגית מוצרים מסוגלים למכור. M Cóceres רוברטו