ללמוד לחתור בקיאק בנהר ולעשות ספינינג אסקימו

KAYAK4U היא סדנא פנאי של קיאק התמקדו ההפצה, תרגול והוראה של טכניקות לשימוש של קיאקים בנהר. KAYAK4U אינו קיאק קלאב, שיוך או סוכנות נסיעות, וגם מרכז לאמהות, למרבה המזל אנחנו והשוואתן הפדרציה כלשהו. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל עו"ד אמסלם. אנחנו רק קבוצה של חברים אשר נפגשת עם משוט ותהנה. כאן אין מתלקחות, הבחירות מבעית, גזברים, מעילה, אובדן של ציוד, עמלות, עמלות או נציגים. רק KAYAK4U תמצאו ולקיאקים מי רוצה לצאת לרוץ מהר, קמפינג ותהנה על הנהר. אנחנו קבוצה של ולקיאקים בריו שאנחנו אוהבים להופיע יותר ולרפטינג. הדינמיקה של הסדנה זה מכוון אוניברסיטה ציבורית ומקצועית צעירים, מבלי להוציא את מעורבותם של מתבגרים למבוגרים עם ספורטיבית והאווירה נהדרת. KAYAK4U אנחנו רוצים להכיל את כל האנשים האלה, שטיפל בהם לנצח ללמד טכניקות של מועדונים נחל חתירה, הפדרציות וסדנאות המכללה.

כדי שלך בתורו, רוצה להזמין בנהרות כל לאנשים משועממים חתירה בקיאקים שלהם, לשבת על העליון על-ידי: לגונות, אגמים, חופים. המטרה העיקרית של KAYAK4U הוא לחנך ולקיאקים חדש ברמת בסיסי/ביניים, כך בטווח הקצר הם ניתן לשלב באופן עצמאי לקבוצות שונות של לחותרים ב- aguas בלאנקאס הפועלים במדינה שלנו. המטרה שלנו היא כי חברי הסדנה עם ידע ומיומנויות רכשה הפעלות בריכה והתפוקות לנהר, לפתח תחושה של עצמאות וביטחון המאפשרת להם לחתור בעתיד עם אנשים אשר מרגישים קירבה נוסף לגבי שלהם: מיומנויות, מוסיקה, עיסוקים, סלילים, האוניברסיטה, השכונה, גילאים, ועוד ¦ בתהליך הכשרה משעשע שלנואנו הזהיר, אנו מראים כל סכנות וסיכונים של הפעילות. אבל אנחנו לא לנצל את המומחיות שלנו ב- aguas בלאנקאס כדי למרר את התלמידים שלנו, על-ידי הקשה על אותם לתוך עליך לחתור לנצח אותנו או אחרת הם יסבלו תאונות חמורות או הם הם ahogarán. אנו מאמינים כי הדרך היחידה של התפתחות הגיע מצטרף קבוצות של לחותרים עם יותר ניסיון ורמת טכניים מתקדמים יותר. דרך והמודאליות זה יהיה כי בהתחלה, ביניים לחותרים עשוי לשפר עוד יותר לרמה שלו, למידה לביצוע יותר נועזים ירידות, פעילות גופנית תנועות חופשי.

אם אתה טוב מים ¦ adrenalinaa כמו שיט בנהר דבר שלך. ¦ Ahoraa אם אתה רוצה ללמוד חתירה בקיאק עובר היטב. למד קיאקים בנהר אתנו. KAYAK4U.CL מעולם לא היה כל כך קל לחתירה צ'ילה הגיע Maco Zunigaa