להתגבר על האינרציה במשימה שינוי

אם יכול להיצמד באמונה אופטימית לאפשרות של הצלחה, יש לך מוטיבציה חזקה מאוד לשינוי. אבל לא כולם יכולים או זקוקים לעזרה כדי לעשות זאת, שכן חלקם באופן טבעי יותר אופטימיים יותר מאחרים. זה יכול להיות קשה במיוחד להיות אופטימי, אם אתה מרגיש יתירות פצועים או מכות לאחר קצת, אבל גם כאשר אתה יודע שאתה צריך לשנות זה יכול להיות קשה להתחיל. רק תסתכל בשלבים: שלבים של שינוי 1) חשיבה אודות לחשוב על זה 2) חושב על זה 3) להכין אותה פעולה המצב 4) שתשמור 5) הוא 1) לחשוב על החשיבה על זה אתה באמת לא רוצה לשקול עבודה חדשה בכלל, כי הם באופן פעיל להתנגד אם אתה מרגיש לחצים או לאלץ לשינוי. אולי יודע עליך לחפש, אבל הם לא באמת מחויבת בחיפוש אחר תעסוקה. האם אתה יכול לתת חצי לב מחשבה בלחץ מאחרים? "באמת צריך לקבל עבודה אחרת", אבל אני לא רוצה לקחת יותר.

"אני שלא לא יטרח עם חיפוש עבודה. יש לי "פיטורין של הכסף שלי, כך שאין לי צורך אמיתי לעבוד". תגובה זו היא כסף טוב, אם יש לך מספיק לשארית חייך או עד שלך בעיטות פנסיה in. 2) לחשוב עליו ראה צורך שינוי ולהיות נחשב שינוי "מתישהו", או אולי כאשר אתה מוכן לחלוטין. זה עדיין לא? אתה מתחיל לשקול, לשקול את היתרונות והחסרונות של שינוי.

"אני מניח צריך לחפש עבודה, אתה יכול לקבל משועמם לעשות כלום", "אני צריך קצת גירוי מחשבתי כדי לשמור על תאים ואפור עבודה" "אם מישהו הציע לי תפקיד שהיה בדעתו. אני לא הפנים את הרעיון של המחפשים עבודה "3) להכין עבור מצב זה צריך לקחת החלטה ראשונית, והוא מתכונן לבצע שינוי, לחפש עבודה חדשה." בשלב זה כרוך כוונה פסיכולוגי שינויים והן צעדים מעשיים הראשון לקראת שינוי. עכשיו אתה צריך לפתח לשפר את התוכנית שלך ולשקול את ההשלכות. ביצועים (4) כי עכשיו תתחיל לנקוט צעדים בטון של התנהגות, חיפוש מידע, להמשך הייעוץ על אסטרטגיות ופעילויות מעשיות. אתה נמצא כעת חיפוש עבודה פעיל. אתה הם החשיבה הכישורים והניסיון שלך, כמו גם לקבל קורות חיים מעודכנים. הפעלת קובץ גרפי של היישומים שלך ופעילויות אחרות. (5) שמור הוא התחיל תהליך שלו של משימת חיפוש והם עכשיו עושים מאמצים כדי לשמור על התנופה של הקמפיין שלהם. מחיל תעסוקתית, רשת עם אנשי קשר, להשתתף ראיונות. בקרוב מזהה כי זה יכול להיות מרתיעה אמונם יכולה להסס אחרי ההתלהבות הראשונית. נסו לא לאבד את מצב הרוח, חוסר ההצלחה הראשונית יכול להוביל לאובדן של מוטיבציה, אך התמדה, סבלנות והתמדה תמיד נותן פירותיו עם התוצאה שהרצויה. סיכום מוטיבציה הכרחי עבור חיפוש עבודה מוצלח. אף אחד לא אבל אתה הולך לעשות כדי למצוא עבודה, אף אחד, אבל זה יכול להיות הצלחה. עם זאת, אם תשתמש עצה טובה בקפידה, תקבל את התוצאה שעליך. עם יותר מ 25 שנים לעסקים, כמו מאמן הקריירה, פיטר פישר היא בעמדה טובה כדי להנחות את מחפשי העבודה דרך השלבים הנחוצים כדי להשיג את אשר כל חשוב מיקום חדש. הוא אימן באופן אישי אלפי אנשים להצלחה מקצועית. זיקוק של שנות ניסיון עם כל העובדות ואת הפעולות שעליך לבצע כדי להשיג הצלחה שלך היא יוצאת דופן. ברור מאוד כי זה לא אמור להיות מאמינים בטעות "ראיונות מירוץ" או "להבהיר" דרכם לעסק, יותר לסביבה ואת הביצועים של הפונקציות מתקבלים באמצעות הבנת הצרכים הספציפיים שלהם ויצירת אסטרטגיה שלו בהתאם. להדרכה ספציפית באיך יכול להיות יותר אופטימי לגבי קריירה משלהם או לשנות משימות באפשרותך ללמוד עוד אודות שלך בגישה דינאמית הכללית של שינוי קריירה, עם כל עמוד ייעודי לסיוע קריירה רצינית שינוי