להרוויח באינטרנט. כמה טיפים למתחילים

בהתבסס על ניסיון אישי, חשבתי קצת יותר לכתוב על האפשרויות אמיתי באמת איך לעשות כסף באינטרנט. למה באמת? מכיוון שליקום יש רשת גדולה של אטרקטיביות שונות ההצעות, שנועדו אך ורק לצורך הפשטות את החוויה של אנשים פשוט יוצאים עקומת הכביש להרוויח ברשת. למעשה – זה שקר רגיל. אז הרבה יותר נוח להתחיל וכיצד לבחור לי ריאלי דרך לקבל אגורה נוספת באינטרנט? אני אגיד יותר – לא עבור כל המשתמשים, כגון דרכים להפקת הכנסה במשך שעה ארוכה של בסיסי מסוגל מלא לרכוש רווחים משמעותיים. אולי זה יעזור וחלק לא חזרה על המסלול העקום של הרווח הראשון, ולא לבזבז את הזמן ואת הכסף.

בואו נתחיל. הדבר הראשון תופס את העין שלך – זה אתר פרסומת, שבה השכר הוא נלקח לטיפול בדיכאון, לקרוא את המכתב ועיבוד עבודות קטנות כאלה. מה שאני רוצה לומר על זה. ראשית, התשלום עבור בעיות כאלה היא קטנה מאוד ולא ממש שווה את זה. כל עוד אם שילמת תנועה. ב התגלמות זו, התשלום עבור התנועה היא כמעט תמיד עולה ההכנסה שקיבל.

אני אתן עצה קטנה – לא מאמין מודעות מבטיח לכם רווחים ריאלי לזמן קצר. ואם אנחנו מתבקשים באותו הזמן להשקיע את הכסף שלך מבטיחים לחזור כמה פעמים, אתה צריך לדעת – זה ההייפ 99%. למרות שחלק תועלת דואר הפגם הוא אפשרי, אבל אתה לא צריך לעשות את זה סוג של בסיסי – אתה פשוט אין לי חיים מספיק כדי לחשב את ההון בצורה פנטסטית. עדיין פחות יכול ממליץ על האתר לשלם עבור קליקים, בדיקות משימות אכיפת באותו רגע לא ראיתי בשקר: VipIP.ru – ההייפ מערכת. יותר מרגש לפרנסתו במגוון תוכניות שותפים באינטרנט. יש הרבה אפשרויות עבור תוכניות שותפים וכמעט כל אתר, מציג אפשרויות שותפות פרטית, הם שונים. המהות של תוכניות כאלה הוא זהה בכל מקום – אתה עוזר לנו, ואנחנו, בתורו, לעזור לך. לעתים קרובות תמיכה במונחים מוניטריים או כמה טובות. מה שאנחנו עדיין מעוניינים רק בכסף. לכן, לפני שאתה מסכים לתנאים של כל תוכנית שותפים, עדיף לקרוא את כל חתימה קטנה, לפעמים, הסכם רישיון משנה מרובים. לפעמים זה דווקא חוסך לנו מפעולה חפוזה. שים לב כמות קטנה של נסיגה מגוון של אפשרויות מיוחדות. למען האמת, זה לנצל את החיים של הנפט באמצעות תוכניות שותפים הוא ריאליסטי למדי, אבל אתה צריך לעבוד קשה. סעיף informatsyonny די של תוכניות שותפים ניתן למצוא בכתובת: שותפים. עסקים. הכסף. אופציה נוספת כסף כי אני רוצה להתייחס כאן – זה כתיבת מאמרים (קופירייטינג) ו razprodazha הבאים שלהם על שווקים מיוחדים. אולי הכי מרגש בדרך זו, כך חסכתי את זה לקינוח. זה הכל בדיוק כמו פרוטה. אתה מדפיס מאמר, להשאיר אותו בבורסה ולאחר מכן להמתין לקונה המאושר של פרי הדמיון שלך. ברגע קונה נמצא, אתה מיד להתעשר על ידי סכום, אשר הם עצמם מינו למאמר שלו. היא גם תומכת בבורסות תוכן ניתן לעשות כדי למלא את יישום וקידום של אתרי אינטרנט שונים, פורומים ובלוגים. ב התגלמות זה, המחיר נקודות ישירות על ידי המעסיק. עבודה זו כשלעצמה די ופשוט יכול לקחת אותך עסקות טובות אחרות על הרווחים ברשת, כמו בפורומים תקשורת עם תשלום עבור כל הודעה. אישית, אני לגמרי בהצלחה עושה בדיוק את זה. אני מייעץ הפופולריים ביותר פופולרי המערכת, יצירה ותיקה וכנה: Content-Exchange כמובן, זה לא כתוב את כל האפשרויות, אבל אני מאמין להתחיל עם יותר ממספיק. וזכור כי את הכסף הוא לא קל ולא להאמין כל מה שאתה קורא על הרווחים פנטסטי מיידיות. אני באמת מאחל לך מזל טוב הצלחה, וגם, כמובן, כסף טוב!