לבשל מזון באמת כל כך טוב

בטבע חיים אוכל לחיות כפי שנמסר על ידי הטבע. רק בני אדם מבשלים את האוכל שלהם, רק בני אדם סובלים מחלות נפוצה ומחלות. בני האדם אשר אוכל בעיקר חיים התראה נוסף, חושב, חדה וברורה יותר הגיוני להיות פעילה יותר. יותר מכל, הצרכנים של מזון חי היא כמעט חופשי! המטבח הוא שתהליך של הרס מזון חום זמן חל על מצרכי מזון. זמן רב לפני תוצאות של אפר יבש, ערכי המזון הם נהרס כליל.

אם תמקם את ידך לרגע במים רותחים או תנור, תמיד חייב להיות שכנע את חום הרסנית כיצד הוא. מזונות בדרך כלל נתון לטמפרטורות הרסניים אלו אולי חצי שעה או יותר. מה היה החומר החי הופך מהר מאוד מת לחלוטין עם חשיפה לחום!? זה הופך את המטבח אוכל רעיל! רעילות בזבוז של מטבח משוגע מאושרת על-ידי שכפול או triplication של תאי הדם הלבנים מן הדם לאחר אכילת מזון מבושל. תאי הדם הלבנים הם קו ההגנה הראשון ו, ככלל, המכונים "המערכת החיסונית". כפי מאושר על-ידי מאות מחקר, ובדו"חות היוקרתי האקדמיה הלאומית למדעים של לאומי המחקר ספר המועצה,"דיאטה, תזונה, סרטן", כל מטבח במהירות יוצר וקרצינוגנים ידועים, באוכל. חלבונים קרישת הדם להתחיל delamination בטמפרטורות של יישום נפוץ במטבח, אין ערך תזונתי. ויטמינים מושמדים במהירות על-ידי בישול. מינרלים במהירות תאבד את הקשר המקצועי חזר למצב הבית שלו, להתרחש קרקע, מי ים, סלעים, מתכות, ועוד.

במצב כזה הם שמיש, הגוף לעתים קרובות מובילה לצד אפשרות בשילוב עם שומן רווי וכולסטרול במערכת הדם, ובכך מכשול בבטון – כמו צלחת. שומן חימום הם מזיקים במיוחד, שכן הם משתנים acrogens טופס, רדיקלים חופשיים אחרים סוכני מומים ו קרצינוגנים, כפי אישר "דיאטה, תזונה, סרטן". כך ניתן לראות מזונות מת להפוך משעמם, חולה ומתה לפני העם. מכיר מראה נשרים? (לא, ברצינות, אני רק חצי בדיחה בשלב זה.) (בניין הוא אלגנטי כמו חלקיו, אחרי הכל). Arvind Gawade הוא היזם אוהב את המשחק של עסקים, בעיקר נהנה לעזור לאחרים להשיג את חלומותיהם. a‰l הוא מנכ ל מייסד Neptune500. a‰l הוא מומחה שיווק באינטרנט ויועץ לחברות ויחידים רבים. a‰l, המורה שלו, אבן אוונס באופן אישי לבנות אתרי אינטרנט ללא משיכת בעלי עסקים בבית ב- 24 שעות מובטח כסף. באופן אישי היא מספקת כל תמיכה וסיוע שעליך. בקר לקבלת מידע נוסף.