כלבי ציד

על-פי הכלב, בני אדם שהם נפגשו, עוד לפני הביות המלא של כלבים, הם התחילו להיות מאוד שימושי עבור העתיקה בחברות האנושיות. סביר גם להניח אבותיהם של כלבים מלווה בני האדם המודרני הראשון בציד חיות גדולות ומסוכן. עם התפתחות תרבות האדם, הייתה גם התפתחות טכניקות ציד. עם כי האבולוציה התעורר הצורך לפתח סוגים של מתמחים בסוגים שונים של כלבי ציד. לאורך זמן, אלו סוגים מפהק התפתח בהמשך בגזעים שונים של כלבים ציד הקיימים כיום. סוגי כלבי ציד ציד למרות שישנם הרבה גזעים של כלבי ציד (כלבים מגוונת ביותר שקיימים הם), כל אותם ניתן לסווג שש קבוצות עיקריות: שביל כלבים, כלבי ציד, כלבי טרייר, הצגת כלבים, ההוצאה לפועל, אונקלים.

1. הכלבים שביל הם אלה אשר לרדוף אחרי טרפו את באמצעות חוש הריח. כלבים אלו יש חוש מפותח חוש הריח, אשר הוא עוצמה רבה יותר מאשר אחרים גזעים של כלבים. שביל כלבים נוטים לצוד בקבוצות גדולות, שהודיע עם נביחות, יבבת כאשר הם מוצאים את הטרף. הפונקציה העיקרית כמו כלבי ציד, היא החיפוש, לרדוף, פינת הסכר. למרות שהם יכולים לתקוף את זה, זה האחרון לפעול בדרך כלל גדול וחזק כמו כלבים כלבים presa. דוגמאות ידועות של כלבים אלה הם ו.

2. הכלבים הם במדלל וכלבים אווירודינמי יותר. שלהם תכונות פיזיות והתנהגותיות, ייחודי בין כל הכלבים, להפוך את כלבי ציד נהדר של מהירות. הם כלבים המהירה ביותר בעולם, הסגנון שלך של ציד הוא לעקוב אחר הטרף עם הנוף (הריח לא בשימוש כאשר הם לצוד) בעוד הם לרוץ מהר, ותפסו אותו על הפעל. כמה כלבי ציד ידועים הם גרייהאונד אנגלית אפגניסטן כלבם. כלבים טרייר 3 הם כלבי ציד של נבירה חיות. למעט כמה חריגים, כלבים אלה הם קטנים או בגודל בינוני, שתוכל להזין בורוז של בעלי חיים הנחשבים למזיקים. הסגנון של ציד עם כלבים טרייר הוא מורכב שחרור אחד או שני כלבים בתוך הפצצו כך שהם יהרגו או להשאיר את הטרף. אם הם הורגים אותה, הם לוקחים את הגופה כדי לספק אותו הצייד. אם הם עושים את זה, הוא הצייד האנושי מי חייב להרוג אותה. ישנם רבים טרייר פופולרי מאוד, אך בשימוש הנפוץ ביותר עבור ציד הם לא כל כך פופולרי. אולי אחד הכי פופולרי של טרייר אשר משמשות עדיין ציד כלבים טרייר Russel ג'ק. 4 לדוגמה כלבים הם כלבי ציד טיפוסי. הם המכונה גם כלבים senaladotes כי מה שהם עושים הוא הצבע האף לכיוון בו הוא הסכר. לאחר מכן הצייד יכול לירות. כלבים אלה לא להפחיד את הטרף ולתקוף אותו. הם פשוט לזהות אותו באמצעות חוש הריח חזק והוא נקודות היכן ממוקם. מראה הכלב הידועים ביותר הוא מצביע באנגלית, או פשוט מצביע. 5. כלבים ההוצאה לפועל גם הם כלבי ציד פופולרי, למרות שאנשים רבים לא יודעים אותם לפי כישוריהם ציד, אך עבור כישוריהם כמו כלבים סיוע. כלבים אלה כוללים את ידועים כלב לברדור ואל גולדן רטריבר. ההוצאה לפועל יש תפקיד ספציפי מאוד ציד: להביא את היצירה כי יש מכות לתמונות. הם יכולים למלא פונקציה זו היטב גם ביבשה וגם במים. למעשה, ההוצאה לפועל כלבים רוב, אם לא כל, היו לפני כלבי מים נחשב ביכולתם לאסוף בתוך המים. כלבי מים משמשים גם כדי לאסוף את היצירה. למרות כמה מומחים לסווג אותם בנפרד על פי ההוצאה לפועל, תפקודו זהה, שכן הם יכולים לחייב על הקרקע. לכן, כלבי מים גם נופל לקטגוריה של ההוצאה לפועל. 6. את lifters הם כלבים ספנייל. העבודה שלהם היא לזהות טרף להפחיד אותו, מה שהופך אותו החוצה את מקום המסתור. כלבי ציד ציפורים לרוב, ולהפוך הציפורים הרימו את הטיסה, נחשפים. לאחר מכן הצייד יכול לירות ללא בעיה. כלבים אונקלים הידועים ביותר הם אולי קוקר ספנייל אנגלית, למרות שקיימים גזעים אחרים של ספנייל המועדפות על-ידי ציידים. אם אתה רוצה לדעת יותר אודות, אנא בקר deperros. ארגוני, אתר אינטרנט אודות כלבים עבור כל החולקים אהבה לבעלי חיים נפלאים אלה.