כיצד לקבל משכנתא למטרות רווח

נושא המשכנתאות הוא עצום, למרות הפשטות לכאורה. בחיים יש פעמים כאשר הם צריכים ליצור קשר עם הבנק הלוואה משכנתא כדי לשפר את תנאי חייהם. במקרה זה הפוטנציאל לווים מתנהגים בצורה שונה. שחושבים את עצמם טוב יותר להתמודד עם בעיה זו ומועבר הבנק, אשר נוח להם, למשל, כי יש להם שם פתחו כרטיס משכורת. כלומר, הם מודרכים אך ורק הפשטות לכאורה ואת התקווה כי "הרבה זמן אני נותן לבנק משכורת, אז אני בהחלט לתת אשראי בבנק בתנאים נוחים יותר מאחרים." מחקר אחר בקפדנות מציעה לבנקים באינטרנט אתרי בנקים obzvanivaya ידי "קווים חמים" טלפון כדי למצוא את התנאים הטובים ביותר באשראי.

מידע בחיפוש הזה הוא לעתים קרובות לא שלם. עלויות בפועל (ומכאן את עלות האשראי) ככלל גבוהים יותר מאשר הלווה הפוטנציאלי בתחילה נראה. במילים אחרות, הלווה הפוטנציאלי יכול מאוד שגוי. כל האפשרויות האלה, כמובן, יש את הזכות לחיים, והרבה אנשים באמת באים על פי אחד מהם. עם זאת, הם לא רואים את זה לעתים קרובות לאבד סכומי כסף גדולים ממש בהתחלה, בעת ביצוע ההלוואה, ולאחר מכן, בטווח הארוך. ואכן, ההבדל הקטן ביותר הריבית עשוי להיות רב לטווח עשרות עלות של אלפי דולרים, עוזב את הכיס של הלווה.

איך זה יכול להיות נמנע? נכון להיום, בשוק המשכנתאות בחיתוליו, לעומת זאת, כבר נולד, פלסטיק מתווכים ספציפי – הברוקרים למשכנתאות. הברוקרים למשכנתאות – הוא, בעצם, את המומחים על הבחירה של תוכניות הלוואה האופטימלי מתוך מגוון של תוכניות המשכנתא. סוכן משכנתאות יאסוף לקוח נוח מועיל לו לאור הצרכים התוכנית שלה מאפיינים. הברוקרים למשכנתאות שימושיים עבור לקוחות, כי תפקידם כוללים: 1) קבלת נתונים ראשוניים עבור הלקוח על כמה הלקוח יכול לקבל משכנתא ללווה הפוטנציאלי, בכל עת, בגין כל תשלום חודשי, וכו ' (לא כל הבנקים נמצאים בדו"ח "קו חם" את המידע הזה, רבים מבקשים פגישה עם הלווה הפוטנציאלי), 2) את התוצאות של איסוף המידע על הבנקים, סוכן משכנתאות מציג את אפשרויות הלקוח תקציבים עבור כל תוכנית המשכנתאות, ו 3) שיקול של הארגון הלקוח כמו לווה משכנתא בבנקים בבת אחת, ללא מעורבותו הישירה (היכרות אישית של קצין הבנק ללקוח הכרחי לפעמים, אבל בזמן עיבוד ההלוואה), 4), הברוקרים למשכנתאות רבים, לאחר שותפויות קרוב עם הבנקים, לאפשר ללקוח בבנק כמה העדפה, או הנחה (על בסיס שיעור הריבית על ההלוואה אגרות וכו '). עם אלה ארבע נקודות הבסיס, הלווה הפוטנציאלי יש הזדמנות אמיתית כדי לשמור על אשראי גדולה, למרות העובדה כי עבור שירות כזה יצטרך לשלם את הברוקר. בואו נסתכל על איפה הרווח מלכתחילה, הלקוח חוסך את העצבים. הוא לא צריך מוסחת, הקוראת "קווים חמים", נחכה מפעילי לקבל מידע שלם וחרטה כי משך הזמן לשווא, לקרוא את הבנק. סוכן משכנתאות עובד ישירות עם מנהלי אשראי. זה קורה לעתים קרובות כי הם מכירים באופן אישי, כך תהליך של איסוף מידע מראש במידה מסוימת הוא אוטומטי ופשוט יותר. שנית, הלקוח חוסך זמן. הוא לא היה צריך, שוב, לקרוא, ללכת לבנקים להוציא יקר שלהם זמן, זמן מהעבודה, וכו ' משכנתא ברוקר הסכם עם הבנק כמו נוחות הלקוח. שלישית, משני הפריטים הראשונים משתמע כי הלקוח חוסך כסף. כפי שאתם יודעים, עצבים וזמן = כסף. רביעית, נניח, בשל העובדה כי הלקוח הוא משתף פעולה עם סוכן המשכנתאות, הבנק נתן הנחה של 0.5% בריבית הבסיס. בעזרת הלוואה של שלושה מיליון רובל. לדוגמה, פרספקטיבה של 20 שנה, הנחה זו יכולה לחסוך ללקוח 200-300 רובל (פרטים מחושבים בנפרד.) כלומר, אנו שוב החליט כי הלקוח חוסך כסף. מה הברוקרים למשכנתאות ברוקרים אשראי שונים. הם מחולקים באופן שרירותי תוך 3 סוגים. 1) חברות משפטי מי שעוסק אך ורק הלוואות. כל ההלוואות, כולל משכנתאות. 2) חברות נדל"ן כי יש לבצע גם הצוות המקצועי על המשכנתא או סוכני נדל"ן – עובדים של חברות אלו – בתחילה לשלב כמו שירותי נדל"ן תיווך שירותי משכנתא. 3) למשכנתאות ברוקרים המתמחים במקרים מורכבים. לדוגמה, כאשר לווה פוטנציאלי לא יכול מסמך הכנסותיהם. כל סוג של תיווך לטובתם. עם זאת, לדעתי, עדיף לעבוד עם ברוקר חוב משכנתא, סוכן נדל"ן. ואם זה אדם אחד המשלב את שני השירותים, אפשרות זו עדיפה עבור הלקוח: אחרי אישור ההלוואה, אותו אדם עכשיו כמו המתווך בהקדם האפשרי כדי לעזור למצוא דירה לבדוק את זה כמו שצריך, כך הלקוח הלווה לאחר מכן איבד את דירתו. סיכום של חברים לקחת הלוואת משכנתא לטובתם, הפתרון הטוב ביותר יהיה לפנות ברוקר משכנתאות המתווך מקצועי,. הוא יהיה מגוון רחב של שירותים הן לרישום משכנתא, ואת מבחר דירות ועיצוב אתה בנכס. זה יהיה גם לראות את הסיפור של דירה כדי לחסוך לך ממגוון האפשרויות בלתי צפויים שעלולים לגרום חילוט רכוש וכו '