יינות טוסקנה

ללא יין, לא Toskaner ליד השולחן כאשר המחשבה על חג מגדיר או אחד מחפשת קדימה לא רק אמנות, תרבות, הנוף, האוכל מעולה, אלא גם של חופשות יין מצוין טוסקנה. בחלק העליון של אזורי יין איטלקי אמנם פיימונטה עם Barolo שלו, המלך של יינות אדומים איטלקי, unchallenged אך מקרוב אחרי בעקבות ההנחה של טוסקנה עם יינות איכות מעולה. הערב במסעדה, אבל האוכל בבית, הצהריים ב- Trattoria או panino עם מילוי דשנה בסרגל הוא אפשרי כמעט ללא כוס יין. לא משקאות אחרים משלימה חריף המטבח Tuscan, כמו גם יין. בחירה של יין שעליך לדעת מומלץ כך תוכלו ללמוד שכמה טיפות מקומי טוב לתת – מהמחשב המארח, אפילו יין הבית הפתוח טובה לעיתים קרובות מאוד.

אין כמעט חלקת האדמה, לא בעמק, מקום שהיה לא משלה הכרמים בטוסקנה. יין איטליה איטליה היא אחת Weinländern קלאסית. שמות כמו קיאנטי, Barolo, וולפוליצ'לה או Soave כמעט כולם יודעים גם נתזים נהנה הפופולריות המתמשכת. איטליה הפיקו יין יותר מאשר בכל מדינה אחרת. יש מגוון של סגנונות יין שונים, אשר מצד אחד הוא כמה מאות שונים ענבים מזנים טיפחו, אלא גם על תנאים אקלימיים שונים של ייצור בודדים ובאזורים שונים מסורתית oenological שיטות רבות. טוסקנה ויינות Tuscan שש מצוינים עם מדינת DOCG (denominazione di origine controllata e garantia, kontorllierte, מקור מובטחת).

בכל מקרה, 34 יין יינות (denominazione di origine controllati) קשורות אזורים מסוימים, זני ענבים, קבוצת הכוכבים, אשר מבטיח שאיכות שלהם העניק את הפרדיקאט DOC. יינות אדומים Tuscan יש לשמור המקום של כבוד שלהם פנורמה רחבה של יינות איטלקיים במהלך מאות שנים, מכיוון שהם מאפשרים אחד באיכותי, והן בדרכים משמעותיות כמותיים הפקה. כביכול יין נתיבים (סטראדה דל vino), אחד לעיתים קרובות עופרת לפי האזור המתאימים יין מסוים. אחד המפגשים בטיול בכפרים של מייצגי אדמה ויין עם מבחר עשיר של יינות… כרם רבים יש חנות משלה, en מקומות, אחרים למכור יינות שלהם ישירות אל היקב. האיטלקי Enoteca הנמצאים במאגרי של חומת העיר של סיינה יש מבחר גדול מאוד.