חופשה עם הכלב, אבל איפה?

בכל שנה זמן קצר לפני עונת המרוצים אלפים של הנוסעים שואלים את אותה שאלה תמיד. צריך אני לקחת את הכלב שלך או לא? אם אבל לא מה ואז איתו בזמן לקרות? שתי שאלות חשובות הן עבור החופשה תכנון עבור הבעלים, אלא גם עבור הכלב. לבחור עבור חופשה עם הכלב שאלה חדשה מגיע מיד. איפה איזה חג אתה רוצה להיות? מה מקובל ומהו לא? והכי חשוב יהיה קודם הכלבים. אולי בכלל מפני שהוא מסתובב כחיה pack לבני מינו. בעיקרון כלב מעל כל סוג של נופש תשמח כי יש כבר מספיק אותו בכלל. במקרה הטוב, זה יהיה ארבע רגליים אבל אם תהיה חופשה טיולים בהרים, שם קיים ואולי גם פה ושם הררי קטן נחל או אגם. אקלים מתון, והוא יכול לתת קיטור או פשוט נפלא בתוך המים מסביב.

בין היתר, חופשה בהרי הרץ (harz) יהיה מתאים זה או נפוצה בהרים של גרמניה. אם חג לטיולים רגליים בהרים אך לא מתאים את עצמך, ואז עושה את זה גם חופשה באזורים עם מרחבים איפה הכלב יכול לנוע בחופשיות. קונסטנס חופשה או נופש בים הצפוני או הים הבלטי יהיה אזורים המתאימים. מה הכלב בהחלט לא אוהב הן ערים גדולות שבו הוא חייב כל הזמן ללכת עם רצועה. גם הוא לא במיוחד השראה טיסה למדינות אחרות.

אפילו אם זה טיול על החוף, הכלב תהיה מאושרת מאוד. . בזהירות חום, יכולים לשהות במלון, וזה דבר לחבר ארבע רגליים. אבל בחרת החג נכון וכל שרדו את המסע, ואז אתם יכולים לצפות את הכלב שלך אפילו יותר עם הכלב הוא מרוצה להיות.