התמחות בניהול איכות ויעילות

חובות הצדקה של קרלוס מורה Vanegas לספירה כדי להבטיח התחרותיות בהווה, הם חייבים להציע מוצרים ושירותים באיכות כדי לענות על הצרכים של הצרכנים מחייבים, בנוסף לכך פרודוקטיביות טוב המבטיחה לפי דרישה. האזור של פרצופים לתארים מתקדמים, אוניברסידאד דה Carabobo, ולנסיה, ונצואלה יצר בפברואר 1999 התוכנית ללימודי התמחות בניהול איכות, יעילות פעם תחקיר וניתח את הצרכים של הסביבה העסקית ונצואלה לאנשי אימן את השימוש של ידע וכלים של איכות ויעילות בהתאם לדרישות תחרותי כי התרחישים נוכח הביקוש לפי הדינמיקה הכלכלית בעולם globalizing. תפקידם של אנשי מקצוע אלו בתוך המגזר העסקי ונצואלה נחשבת מאוד חשוב כדי להבטיח חברות שימוש תחרותיים, יעילים אלה יתרונות תחרותיים המאפשרים לכבוש ולהישאר בשווקים, מילוי הדרישות דרשו על-ידי תוכנית צרכנים הנוכחי הדגש ניתנת הצמיחה מקצועי ואישי של המומחה באיכות ויעילות; מדינות תיאורטית והן מבחינה מעשית כי האדם הוא מטרה עצמה ולא בינוני או כלי נגינה עבור יעד ספציפי. דגש על הדרכת אנשים מסוגל אוטונומיה, הסיבה והמצפון; לבנות יחסים תומכת החברה שאליו הוא שייך, ידע התומך במטרה זו. שאכפת מודרני ידע לספק כי הביקוש קיים לפרש דרישות המחייב השלב הלאומי לצאת קדימה, כמו גם הוא מדגיש פיתוח ההון האנושי שלהם קבועה ושיפור ביחסים בין יחידות שונות פעילויות, המבקשים ליצור הסינרגיה של קומפלמנטציה ושדרוג.

הוא מבטיח כי ההשפעה של התרומה של המוסד לפעילויות השונות של החברה יוביל חיזוק פיתוח בר קיימא אוטומטית בת קיימא. המטרה לספק ידע עיוני ומעשי, כישורים, יכולות כיום ניהול איכות ויעילות דורשים כדי להיות תחרותיים, תורמים להתפתחות מוצלחת הארגון בו הוא עובד או laborara. מטרות ספציפיות לספק ידע בסיסי של המשתתפים הרכבת המודרנית נושאים ניהוליים מודרני נושאים הנוגעים לאיכות, פרודוקטיביות לפתח יכולות וכישורים בקבלת החלטות לגבי מיומנויות איכות ויעילות כדי לפתור מצבים שבו מזרח מעורב איכות ויעילות כדי ליצור ולפתח תרבות, פילוסופיה של איכות עקבית עם הארגון והסביבה שבה פועלת כדי לפתח ולטפח את הערכים אסתטי ומוסרי הניצול-בניין יעיל ביצועי תקשורת, שכנוע, יצירתיות וחדשנות במסגרת פרופיל מקצועי של מצוינות הבוגר של תוכנית זו להפגין כישורים לביצוע חובות בתחום של ניהול איכות ויעילות, תכנון, ניהול והערכת מצבים הרלוונטיים לאזור זה עם הדעות אוהדת של פתרון בעיות, חדשנות, תקשורת, ערכים מוסרית ואסתטית, הבנה אינטואיטיבית של השינויים היוותה ארגונים, ביצועים מעולים. תוכנית לימודים קורס המבוא 8 שבועות: מודרני נושאים ניהוליים סטטיסטיקה מבוא אתיקה מחקר ותוכניות חקיקה ספציפית, ניהול איכות סטטיסטי תהליך של ASIGBATURAS-ניהול בקרת עלויות אסטרטגי איכות התנהגות ארגונית תכנון התהליך והמוצר ניהול שיווק סמינר מחקר מעלות העבודה איכות אבטחת סמינר מחקר אני ומשך השני זה הקורס עבודת תואר מתוזמנת להסתיים ב- 6 נקודותאחד של שמונה שבועות את המבוא וחמישה של תוכנית ספציפית, הכולל את כל תקופת מאנאס שתים עשרה. קביעות של התלמיד על התכנית שתוכננו על ידי ה תקנון ללימודים מתקדמים הוא ארבעה (4) שנים.

לוח הזמנים של התוכנית פותחה בהתבסס על אנשי מקצוע העובדים במהלך היום ומציעה תוך שעות מיום שני עד יום שישי מחאנגדז'ואו 9:30 ומשעה 17:30 הוא מתוכנן גם להציע את התוכנית כל שבת. תוכנית כיתה OPTORGA לפגוש את המשתתף עם כל דרישות אקדמיים ומינהליים הוקמה, המוסד נותן לך את הכותרת של מומחה בניהול איכות ויעילות. יש דרישות של הכנסה לקבלה לתוכנית: להחזיק כותרת להשכלה גבוהה שהונפקו על-ידי אוניברסיטת הפוסאדאס או אחרים מוסד להשכלה גבוהה מוכר יוקרה, שאת הלימודים לפחות ארבע שנים קודם הבטיח על-ידי אכיפת החוק במקרים אלה. במקרה של אוניברסיטאות, כותרות זרים לחוקית על ידי משרד החוץ. העתק של תעודת הזהות של זהות. מוסמך רקע שחור של הכותרת של השכלה גבוהה, הערות שהושג המקוריים מוסמך הממונים ללימודים לתארים מתקדמים עם מעיד על ממוצע דירוגים ועל האתר כבשו קידום שלושה הצילום גודל Passport הלימודים חיוני עם עותק של המסמכים הראיות הוכחה על ביטול טופס של התעריף בחינה ראשונית המיוחס לאחד הקווים מחקר של התוכנית שהוגש ראיון אישי מספר משתתפי התכנית תומכת מינימום של 20 ועד למקסימום של 25 בתוכנית הלימודים בכל משטר עוקבה כפוף פרונטליים המשטר על פי תקנון הלימודים של תוכניות מוסמכים של אוניברסיטת Carabobo. במהלך השנה הוא מנוהל בשלושה הטרימסטר עשר שבועות בינואר-1 באפריל, השני מאפריל עד יולי ובחודשים ספטמבר עד דצמבר השלישי. המשתתפים חייבים להשתתף ארבעים ושמונה שעות של שיעורי הוקמה במהלך כל תקופת, להשתתף לפחות 80% (כותרת הרביעי של ערכת של מחקרים art.75) לימד שיעורי לאשר את הנושאים עם ציון מינימלי של 10, אבל הממוצע הסופי של הנושאים של התוכנית עליך לתת ממוצע של 114 נקודות. מידע כללי סגל של הכלכלה והחברה של אוניברסיטת Carabobo. באזור של תארים מתקדמים, ונצואלה Barbula, ולנסיה, פקס o241-8665814Directo 0241-5111676, 0414-4405691, קווים 9416-64080010 של מחקר איכות משאבי אנוש וניהול הפרודוקטיביות של תהליכים במסגרת של האיכות ושל נושאים ניהוליים מודרני פרודוקטיביות הישימות שלה באיכות ויעילות שיווק ובדיקה של הבטחת איכות הפרודוקטיביות של אחריות חברתית של איכות הסביבה על איכות ועל הפרודוקטיביות באיכות-איכות השירות של התנהגות ארגונית ומצוינות פרודוקטיביות פרס חינוך: Iberoamericano המועצה, 2005 רשויות דיקן: פרופסור חוסה אנחל פרירה הבמאי לתארים מתקדמים; הנציבות פרופסור Américo Uzcategui: פרופסור קרלוס מורה Vanegas רכז פרופסור קרלוס Pino; פרופסור קרלוס בלאנקו