המחשבה אינה קובעת את הרגשות

סביב האדם הוא העולם. ויש אלפי פריטים בסביבה הזאת. חלק מהם יש מה לעשות עם האינטרסים של הפרט. בעוד רוב להשפיע על תחומי העניין שלך. לעניות דעתי הבית היהודי יכול לקבוע . מסיבות של הסתגלות לסביבת שלך, עליך לדעת את ההשפעה בשבילך כל דבר. זה מאפשר לך לפעול כדי למנוע מה כואב לך. באותו הזמן לקדם ציוד, במובן של נטיות שלך.

ההיגיון האנושי הוא מספיק טוב כדי לחזות את ההשפעות. %A7%D7%94'>ישראל בכר בהחלט מבין את הסיפור. אתה יכול לחזות מראש בוודאות בשום סכנה. וזה גם רוצה להזהיר על הזדמנויות אפשריות המנצלים. עם זאת, המחשבה איטי מדי. וזה דורש משהו למרות שזה לא מדויק.

כמו שזה לפחות יהיה מהיר יותר. המוח האנושי יש משהו כזה: רגשות. רמי יהושע בהחלט מביע דעה מלומדת. הם מסוגלים לומר לך אם איזה נוכחות הוא טוב או רע בשבילך. כאשר אחרים יש פעולות לך שאין לעצור לחשוב עליהם. הרגשות שלך כמעט מיד, האינטואיציה שלך, אתה אומר אם הם עושים עליך או לאיים. כאשר אתה מרגיש פחד המייצג נקה אות שאתה לפני אפשרויות המהווים סיכון עבורך. אם אתה מרגיש נרגש מה קורה זה אזהרה כי אתה מוקף על-ידי אירועים חיוביים. זהו התפקיד הבסיסי של רגשות ותחושות. הם מגישים כך אתה מוצא על האופי של כל דבר. זה מתקדם לניתוח רציונלי שניתן לעשות בנסיבות. הם אומרים: "זה טוב" אם לחוות רגשות נעימים כמו שמחה, התרגשות, אהבה ותענוג… אבל אתה אומר: "השמר, לא תסכים" אם אתם מרגישים פחד, כעס, פחד, אכזבה… אז במשך כל חיינו, אנו לומדים להתייחס לעובדות עם רגשות. אם העובדות הן חיוביות, רגשות חיוביים; אם האירועים גם רגשות שליליות, שלילי. החשיבה באותה דרך, הוא בבואה של המציאות שבה אנחנו חיים. לפחות זה אמור להיות, ו, למעט מחלות נפשיות מסוימות. המחשבה מאבדת קשר עם המציאות. לא במקרה של מוח נורמלי איזה מחשבה ו רגשות מקבילים מצב אובייקטיבי. חשיבה, כביטוי של המציאות, ניתן בסופו של דבר להצמיח רגשות. כדי לחשוב שאתה נשדדים על ידי עבריין, לחוות כעס או פחד. אם אתה חושב כי תוכלו להתקדם בעבודה שלכם, אולי ריגוש של אושר אעיר אותך. אבל חשבתי להיות ביטוי קונקרטי ואמיתי עובדות, רגשות להיות נקבעות בערכאה הראשונה האירועים. הטענות שלך גרידא שליחי המציאות הזאת, ולכן אינם מחשבות למי לשלוט. ברגשות שלך; הם העובדות. יתר על כן, לא רק הטעם אשר משקף את המציאות שמקיף אתכם. גם מה שאתה רואה, מה שמעת, מה את מרגישה בגוף משקף את זה. אפילו פעמים רבות הם לכפות על מה אתה חושב. דוגמה לכך היא כאשר אדם היודע נוסע ברכבת כי הוא אינו בסכנה. אבל, למרות מה שאתה חושב, כאשר עובר מעל גשר גבוה מרגיש פחד אלא אם כן אתה יכול למנוע את זה. זה חסר תועלת. אין ממה לפחד שם הוא. העומק של הפער הרואה מספיק כדי המום זה. ו ובכל זאת אנשים רבים empecinan בשליטה על הרגשות שלהם על-ידי אילוץ המחשבה שלו. הם חושבים "אני לא מפחד, אני רגועה, אני בסדר." כאשר חייך מלא דברים מפחידים. זה יהיה יותר הגיוני שהם שואפים לשנות את המציאות שבחוץ. זה באמת יכול להשפיע עליהם. כי את המציאות הפנימית שלו, אשר מרגיש הרגשות שלהם, הם בסך הכל ביטויים של זה. אם משהו יוצר לך חוסר ביטחון, אל תנסה להרגיש בטוחים יותר. במקום זאת הוא למעשה להיות בטוח יותר. אם משהו גורם לך לסבול, תשתדל לא מאמינה כי הכל בסדר. במקום זה מחפש את הסיבות של המזל הרע שלך, ולמחוק אותם מהעולם האמיתי. . זה הדרך היחידה להשגת רווחה אמיתית. אם אתם סובלים ביישנות עכשיו להוריד את הספר הבא:.