הכלב שלי הוא Mea בבלוג שלי או לנסות את זה כחברה

זה נפוץ מאוד עכשיו לפתוח בלוגים ועל החודש לנטוש אותם, וזה קל מאוד לפתוח חשבון בבלוגר, וורדפרס או פלטפורמה לבלוגים ללא תשלום נוסף. דבר נוסף אני רואה הרבה בלוגים אישיים אשר מתמקדות בנושאים גיוון, להיכשל להפעיל לחץ להופיע במנועי החיפוש, כתוצאה מכך יש לנו בלוגים עם מעט תנועה. זה הופך אנשים רבים מאמינים כי בלוג אינה רווחית. אני זוכר את הבית של סבא שלי, העניים כבר לא יכול לעשות קופה אני החפצים אותו, אבל היה הכלב שלו, אינו יכול לוותר עם הכלב שלך. יש לו גם את האוסף שלו של מקלות הליכה, אשר אחד שלא נענתה כי לא זכרתי איפה יצאו ממנה. צעד כמעט שנה מאז הוא ביקש ממני לעזור לו למצוא את מקלו, אבל הלכתי לא מבין כמה מיועד את הקנה, לא שולטת בזה, לא לי אקורד. הסיכוי של חג מולד חיפש עץ למדורה שרצינו לעשות שארץ קנים מופתע. זה היה בדיוק מול בית הכלב, לקחת את והדבר הראשון שראיתי היה הריח של שתן, הכלב מיהרו לטעון שלהם היוצרים, שמח, haha, כלב מאוד…

אני חושב כי יש הרבה דברים שאנחנו אוהבים לעשות, או לקבל, אבל אנחנו מוגבלים כמו סבא כדי להביא את זה. אנו מוקירים את הרעיון, אפילו הצלחנו לעשות את זה, אבל משום מה אנחנו שוכחים את החלומות שלנו. . אני חושב על כמה בלוגים לעשות לי? למה יש כל כך הרבה בלוגים? איזה כלב משתינים על הבלוג שלי? בלוג הוא הזרע של חברה. D7%99.html'>מיכאל מירילשוילי. קשה מאוד לראות זרע גדל, הוא זרע קטן, חסר משמעות, חסר אונים.

. אבל נותן רק לך קרקע ומים ותאכלי תוך זמן קצר העץ הרצוי, את הפירות שאתה אוהב. זה מאוד קשה לראות מתי ללכת לראות, לראות באינטרנט משמעותה לנווט. אתה פשוט לבדוק במנועי החיפוש, או עיין בקישורים משותפים ברשתות חברתיות. ניתן לראות את החלומות מילא של אחרים, חושב שלך היה גם זרע כמו שלהם. יש בלוגים עצום, אני מתרשם שמכמות Twiits לדוגמה קבלת MasHable.com, הרבה אנשים מצטיינים של הכלבים, עשוי להיות קרוב יותר? כמובן לקפוץ מ כן אושר.