הגישה

פעמים רבות אנו יש לפרוס את המפה, שנערך דרכים יוצאת דופן. למרות זאת נראה שוב ושוב כי האחרון אינה נכונה. אולי אף אחד לא אמר לך, אבל האמת כי כל נתיב לבחור את המפה שלך, יש מישהו והשימו, פסע ונמצאת זה בתצוגת מפה של מי שירצה לראות את זה. אין דרך שלא יכול לקחת אותך למקום הזה שאתה צריך. ו לכן לא משרת את כל קו או הבחירה שלא משלך. אף אחד או כלום כדי להחליט מה הם באמת רוצים לעשות עם החיים שלנו.

בחר את ערכי שיהוו את דרכך. בחר את יסודות מוצקים של חיים. לעולם לא שוב יכול להתמוטט. זה מחליט שאתה אוהב לעשות עם חייך, אמור שאתה רוצה לתרום, וכל ויתור להמשיך. להתנהג כמו קורבן לחסדיהם של היקום. …

הבעיה עם אנשים רבים היא כי הם לקבל את הכוח כדי להתחיל חיים חדשים, ולהרגיש בתוך זמן קצר שם באותה הנקודה, או מה הוא הרבה יותר גרוע עכשיו הכי מאוכזב, מתוסכל, מותשת. לא יודעת שבו נכשלו, או מה הייתה הבעיה. אתה מזהה את עצמך? אל תדאג, הרוב המכריע מאיתנו עברו את ההופעה הזאת בשלב כלשהו. ולא רק זה, הפך אותנו נראה קשה יותר, עמוק יותר, עמוק יותר למידה וקידום דרכנו. אם אתה רוצה לשנות את החיים שלך בשורש, עליך לתת קודם תחושה פולר, זה יכול להוביל אותך כל חייך. ערכים שבה הם הליכה לאורך שביל לזהות כמו שלך. אבל לעזוב בנקודה אחרת, שנבדוק את יותר נרחב במונח זה פעם זיהה את הנתיב שלך, יהיה עליך את המוקד הדרוש לעקוב אחר מה שבחרת כמו באמת חשוב לך בחיים שלך. עכשיו הכל מתחיל לרכוש חוש נוסף. אתה להשתלט על החיים שלך. אתה בוחר בכל פעם החיים שאתה רוצה. עכשיו יש לך כתובת לאן לזוז, נתיב לא יעזרו לו למחוק משהו? או מישהו כי אז החלטת. יש מעט מאוד אנשים כתבו התכלית של החיים שלו. ליתר דיוק ההערכה היא כי פחות מ-5 אחוזים מהאוכלוסייה לוקח בחשבון את הכיוון כדי להזיז. כל אלו שיש להם מטרה ברורה לא טובע לחלוקה מתמדת. הם חיים לפי מה שהם לא רוצים, הם רוצים לעשות מה את מפחדת. קצת חיים מתמוסס אותם לתת לי לשתף את תלמידינו בצורה אדם שאני אוהבת, מכבדת ומעריכה מאוד, נשלחתי כדי להסביר ולתת תמיכה של תרגילים שונים כדי להשיג את המטרה של החיים: בגיל ההתבגרות, המורה שלי אמר לי: קיימות שלוש קטגוריות של אנשים. הקטגוריה הראשונה מורכבת מאלו שמחשבותיו, מילים ופעולות דומות. זוהי קטגוריה. אנשים בקטגוריה זו אומרים מה שהם חושבים, ולפעול לפי מה שהם אומרים. הקטגוריה השנייה מורכבת אלה שמחשבותיו, מילים שונות, אך תמיד לפעול לפי מה שהם אומרים. זו הקטגוריה B. אנשים אלה חושבים משהו שונה מה שהם אומרים, אבל לפחות הם פועלים הרמוניה עם מילותיו שהקטגוריה השלישית מורכבת אלה שמחשבותיו, מילים ופעולות שונים אחד מהשני. אנשים כאלה לחשוב על דבר אחד, נגיד, בעוד ולהתנהג בצורה שונה לחלוטין מזו השניים הראשונים. זו הקטגוריה ג להפוך את כל המאמצים כדי להפוך אדם של הקטגוריה הראשונה! זכור כי בלי לדעת מה אתה רוצה, הוא הולך למנוע ממך אי פעם, את הצעד הראשון כדי לקבל מה שאתה רוצה. באפשרותך לגוון את הקורס, לא משנה מה העבר שלך כבר, לא משנה מה תהיה התוצאה. עכשיו יש לך האלטרנטיבה. אתה מחפש מדריך, למצוא את המטרה שלך בחיים ומתחיל לתת משמעות מלאה ונפלא ליום שלכם. כמה מהפריטים האלה הם חלק בתכניות שלנו של עזרה עצמית, ידיעונים או כלי תקשורת אחרים. אם אתה רוצה מידע נוסף על אותם, לך יש שאלות או הצעות, אנא אל תשכח לכתוב לי:.