האם אלוהים קיים?, איפה אלוהים?, מי הוא אלוהים?

לא ניתן להוכיח את אלוהים. לא יכול להיות תיאר את האל. רק אתה יכול להרגיש אלוהים, כל אחד לעצמו, לדוגמה, כאשר אנו לנחש את מישהו ידיהם עלינו, כאשר אנו חשים את התמיכה התקבל באמצעות הצורך, או בחווית את היופי של הטבע, את השלווה של שתיקה, וכו '. כי כך כמה פעמים לעשות לנו מודע זה הגעגועים, יש סוגים רבים של גורמים: המבט שלנו מכוונת מסובבת כלפי חוץ, פנימה לא; התיאולוגים משכו אלוהים שורר מעל העננים, אלא שיש לו את התכונות של האינקוויזיטור המעניש, מאשר פניו של אבא אוהב; לבסוף, כבר אלוהים אסר לדבר: השתיק את המילה נבואיים, המופיעים גם קהילות נוצריות של העקרונות, תחת הלחץ של כנסייה המוחצנת. קרדינלס הונחו במקום הנביאים.

עם זאת, ורוח אלוהים בטווח הארוך לא פעיליה. המילה נבואיים קיים מבודדת גם פעם אחת בשנת 2000 האחרון שנים, אך כעת את נבואתו של האל פתח שלב כמו זרם חזק, ולימד האנושות הוא מן העולם הרוחני על יחסי-חסוס-דה-נצרת אמר, אבל שאת ביטוי מלא שמורות לזמן מאוחר יותר. אלוהים, הנצח, מדבר עם כוח בשלב זה. הוא לא מדברים עם המילים של התנ ך. נצרת דה חסוס לפני 2000 שנה אמר: זה עדיין יהיה הרבה מה לספר לך, אך כעת באפשרותך ללכוד לא. אך כאשר הוא, רוח האמת, בא, יוביל אתכם אל כל האמת. זה התרחש, ממשיך דרך Gabriele. ב- word הנבואית היא מנגנת בשפה האנושית שלנו השפה של omniabarcante האור האוניברסלי של הרוח, עומק, בהירות, דיוק, עושר המהווים משהו ייחודי בהיסטוריה של האנושות.

בשנת 1996 Gabriele לשדר את המילים הבאות באחת ההודעות שניתנו מן האינסוף: אלוהים הוא רוח. אלוהים הוא החיים. אלוהים נמצא בכל מקום. אלוהים הוא כל עולמים. בכל רכיב של החומר הוא אלוהים. אלוהים נמצא בכל תא של הגוף הפיזי. אלוהים ולכן הוא אוניברסלי, לנצח התורם, החיים. אשר באותה השנה אלוהים דיבר לאנושות דרך Gabriele עם המילים הבאות: אני Abrahán דה דיוס, אלוהים יצחק ויעקב דה דיוס. אני אלוהים כל הנביאים אמיתית. אני אלוהי השמים והארץ זה. אינני אני האלוהים של העולם הזה. דרך הפה נבואיים לדבר הראשון, לוס דה דיוס Cielos, לעולם הזה, כך הגברים, אשר עדיין מאמינים כבני אדם שהם הילדים שלי, אני. אני אומר עם זאת: הבן שלי הוא יותר מהותי בנשמות שלך, במעמקי הנשמה. זהו מה מגיע לבי נשאר בלב שלי, תחזור לבי. אינספור בהבעת אלוהים אלוהי הוא הרחבת היד שלו לכל אדם, נותן תורתו והוראות לעזוב את פרשת הדרכים שבה אנו הפכו בעולם הזה. אלוהים שבאה לידי ביטוי היום יום שוב דרך הנביא הוא לא אלוהים כועס המפרך אשר אנו מוצאים בתנ ך בדמותו של תחזיות של הגברים באותו הזמן או טקסטים תנכ שהניבו קאסטה הכהונה ניסה להכניע את האנשים עם תמונה של חוקים והמופלאה ואכזרית של אלוהים. האל אשר מגלה את עצמה שוב דרך הפה נבואיים, ולא כלום במשותף עם אלוהים אשר מגנה את לנצח חלק של ילדיהם, כפי שנקבע על-ידי הכנסייה הקתולית למי מהחברים שלא לדחות את האמצעים של חסד או אפילו נפרד מארגון זה. ויש אלוהים זה דבר עם מפלצת לימד, כאשר אנו אומרים כי הוא תפש את רצונו החופשי לילדים הוא יצר, הפיכתן צעצועים היעד המהווה ברירת מחדל. אלוהים אשר מגלה את האנושות באמצעות המילה נבואי עד לזמן הנוכחי, הוא האל של אהבה וחופש. ההזמנה באופן זה מחייב גברים כדי להשיג את הגאולה, אך כי הוא גם טוב וגם רע. אלוהים לא דנה ולא מעניש. אלוהים, אבא שלנו, שאב, הרוח שאת גרה בארה. הוא דובר אלינו, אהבה החיים הפנימיים. לנו להוביל אותנו עם כל דבר. הוא נותן לנו לתמוך בכל עת. הוא אוהב אותנו. אנחנו בהחלט צריך לענות לפעולות שלנו, במידת הצורך, שיסבול מהתוצאות. אבל גם זה הוא עוזר לנו. הוא לא עוזר לנו תמיד באופן שבו אנחנו רוצים, אבל באופן טוב עבור הנשמה שלנו. כאשר הגיע הזמן, פתאום אנו מבינים בדיוק כמו שזה קרה, בסופו של דבר היה טוב. עם אותו הגדול, החזקים ביותר, הרוח יכולים לשוחח בכל עת: להקשיב לנו, מבין אותנו ונותנת לנו תגובה בדרכים רבות.