איך להשיג חופש פיננסי

כפי שאתה התקדמות במסע שלך כדי להשיג חופש כלכלי, אתה עשוי למצוא את הדרך saliéndote מעת לעת. אם זה קרה לך, אל תיתן לעצמך להיות המום או להיכשל בניסיון שלך להשיג חופש כלכלי והצלחה בחיים. כפי שאתה התקדמות במסע שלך כדי להשיג חופש כלכלי, אתה עשוי למצוא את הדרך saliéndote מעת לעת. אם זה קרה לך, אל תיתן לעצמך להיות המום או להיכשל בניסיון שלך להשיג חופש כלכלי והצלחה בחיים. במקום זאת, פשוט reenfócate ולהמשיך הלאה. בטח אתם חושבים שזה הרבה יותר קל לומר מאשר לעשות. ואני לגמרי מסכים עם זה, זה.

אבל אתה באמת חושב להשפיע לרעה והוא יכול להאמין שזה משימה בלתי אפשרית. מחשבות שליליות הן משהו שאתה יכול לפוג בכל עת, אולי אתה עייף שלא את החיים שאתה רוצה, או המומים החובות שלך. אין ספק שלפעמים אתה מרגיש קצת מיואש. המפתח בהצלחה להתמודד עם מכשולים היא מנסה לשמור על חיוביים ככל פעולה אפשרי לעצור. אני אתן לך 7 טיפים שיעזרו לך להישאר על הצד החיובי ולא בצד השלילי מסוכן.

1. לחגוג כל פעם שאתה מגיע ניצחון או הצלחה בדרכך חופש פיננסי לפחות לקחת את הזמן כדי לאפשר לך להכיר את עצמך, כי אתה כבר היה ניצחון או הצלחה! אולי לפתוח עסק. או אולי את העסק שלך גדל ב 100%. לחגוג את ההצלחות הללו יהיה להרשים אותך כפי שהוא יכול לשמור על מוטיבציה לנוע קדימה. 2. להישאר פעיל פעילות גופנית היא דרך מצוינת להיפטר מחשבות ורגשות שליליים, מתח ותסכול ייתכן. כשאתה מיואש, ללכת תרגיל במקום לשבת סביב צפייה בטלוויזיה. או סתם לטייל, ללכת לשחות או להתקשר כמה חברים כדי לשחק הספורט האהוב שלך. 3. לא כל עבודה, למצוא משהו לצחוק על השכרת סרט קומדיה, לבלות עם חבר מצחיק הוא קומדיה האהוב עליך בטלוויזיה או שאתם יכולים אפילו לקרוא קומיקס מצחיק. זמן טוב עליז הוא דבר טוב בשבילך, אתה desenfocarte לכמה רגעים ולאחר מכן להתקדם בדרך שלך להצלחה ועצמאות כלכלית. אין טעם לנסות לעבוד כל היום, יסתיים עייף מעלה פשוט לוותר. עדיף לתת כמה רגעים כדי להירגע desenfocarte. 4. קבל את מה שאתה פשוט לא יכול לשנות אם הבעיות הכספיות שלך הם תוצאה של טעויות, או דברים שאין לך שליטה כמו תאונת דרכים או כל דבר אחר, להמשיך להאשים ולדאוג לא תקבלו כלום. קבל את מה שקרה ולהמשיך הלאה, לקבל דברים לעשות עסוק ימין הפעם אם זה היה טעות או לתקן את מה שקרה זה היה מעבר לשליטתך. 5. האם משהו כיף אתה לא חושב שאתה יכול להיות כיף על הדרך שלך כדי להשיג חופש כלכלי והצלחה בחיים? לא כך! כיצד לקרוא ספר טוב? משחק הלוח עם המשפחה והחברים? או לצאת החוצה ולשחק הספורט האהוב שלך, לעשות קצת גינון. עבור אל הפארק משחק או הליכה. יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות ואינם עולים כסף אם אתה לא רוצה לבלות. 6. שימו לב שימו לב לכל הדברים הטובים בחיים שלך והודה להם. קח את הזמן כדי לעשות עבודה התנדבותית או משהו כזה. אין דבר יותר טוב כדי לעזור לך דרך מחשבות ועמדות אנוכי הרס עצמי כגון "למה לי?" ללכת לעזור. 7. מדיטציה לא צריך ללכת למרכז מדיטציה. רק encentra שקט בבית או במקומות הסמוכים. רק למצוא מקום שבו אתה יכול לטעון את האנרגיה שלך כל הזמן. באמצעות מדיטציה להתנער בכל שלילי בחיים שלך יכול להיות דרך מצוינת לשפר את הביצועים שלך היעילות והביצועים. להצלחה שלך אליהוא חופש פיננסי