Intway – מיתוס או מציאות

אני Boyko, כרגע נראה שזה היה עמית מחקר, המתמחה מיקרוביולוג, פיתחו שיטה לקבלת מיקרו אורגניזמים הטיפוח שלהם, הציג אותם בייצור, מביא אי פעם ביומסה של מיקרואורגניזמים המכילים חומרים פעילים ביולוגית rDNA מורכבות (endonucleases הגבלה, ligases וכו '), ממציא בתחום המיקרוביולוגיה (יש לי בערך 20 זכויות יוצרים עדות). בתחילת 90g.g. לאחר מחלה ארוכה ורצינית נאלץ לפרוש על נכות ללא עבודה. לחיות על משכורת אחת – היא להפוך את חייהם כדי קיום קשה, שבה אין מקום שמחה ויצירתיות. מונוטוני, ללא גיוון בעבודה, בעיות postoyannnye הן בעבודה והן בבית, אשר באופן עקבי לזרום לתוך אחד אחר, לחלוטין להרוג בן אדם שואף לחיות להתפתח באופן יצירתי.

מלבד דרך זו של החיים שווה האימונים המוגברים עצמו לקיום אומלל בגיל מבוגר. פשוטה יותר נכון הרבה כעת כדי להתחיל את הערב המעברים התת קרקעיים, וללמוד לחיות נדבות לפרישה רגע הכיבוש הזה לא עורר ייאוש תקווה כך. מה שתלך מוכן מאשר למען לתרום העתיד שלה אם היית משפט בטוחים 100% להפוך שלך החיים מעניינים יותר, נוח ועשיר? כמה מכם כבר מציעה הזדמנויות שממנו סירב חסך? אולי הפעם אתה תיטיב שעו בלבך!? הנה השלום שכולנו משמש: כל יום אנו מתעוררים ורץ לעבוד, רודף רק שתי מטרות עיקריות: 1. ספקו עצמה 2 הנוכחי. להבטיח את עתידה.

אבל בירך אם אנשים שעבדו שכירת קיבל טוב משכורת, בתנאי דירה טובה, מכונית, רהיטים, בגדים, מזון וכו ' ? לא .. לכן, ניתן להניח כי עבודה שגרתית לא יספק לך כל מה שאתה צריך? כן זה! .. אף אחד לעבוד בשכר המסורתי לא ייתן לך נחמה ועכשיו – זה רק ישרדו! וזה המטרה השניה? Everyday אותך לעבוד בתקווה אבטחה יצירת והזדקנות הגון (פנסיות). איזה לפרוש אתה מחשבת לקבל? זכות עכשיו להתקשר למספר זה על עצמך! .. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של גולן טלקום. אני חושב שלא ראית את חבריהם או ההורים, כאשר הם "פחדנים" עבור הבול בחוברת העבודה. אבל בשביל מה? .. האם אתה יודע שאם המשכורת שלך הוא רק 100 דולר. ישות שבה אתה עבודה, יש לתת רק קרן הפנסיה 63.6 $ עד כביכול לבנות הפרישה שלך. אבל הבה למשל לדמיין שאתה 20 שנה 55 לפרוש, משלמים רק תיקון קטן אלה 63.6 $ (שכר מוותר) אתה לא נותן את קרן הפנסיה ואת הבנק רק תחת 15%! ותנו לי לסלוח הממשלה, אני לא אומר לא משלמים מיסים, אני פשוט להראות את האפקטיביות של הפעולות. וכך במשך 35 שנים לך לבנות שלך PF, אבל בבנק. וכאשר אתה מפעיל 55 שנים, אז החשבון שלך בבנק יסתכם = 860 $ 000. וגם סכום זה מספיק עבור 30 השנים הבאות יש לך את עצמך הוקצו 2,400 $ לחודש! ומה תקבל את הפנסיה אותו, אלה שנשארו נאמנים העסקתו? התשובה ברורה, ולא לטובתם הוא ייחודי. אז למה אנשים כל כך במסירות לעבוד עבור העבודה, במקום לעבוד על עצמך! אם לא תשנה את עצמך – פנסיה בעתיד שלך! האם הגיע הזמן לשנות את ההווה שלך כדי לשנות את העתיד שלך! גם אם אתם משלמים היום בעבודה הרבה כסף, זה לא אומר שזה יימשך לעד! נזכרתי באנקדוטה על הנושא הזה: "Ravim להתעורר בכל בוקר, האשים את אלוהים למה שהוא לא נותן לו הרבה כסף שהוא יכול לחיות כפי שהוא רוצה … וגם המלאכים השומרים Ravima פנה לאלוהים שיעזור לו. מה הקדוש ברוך הוא אמר: הייתי שמח לעזור לו! אבל אף על פי שהוא עצמו משהו לעשות את זה … לפחות כרטיס לוטו, ב לקנות את הסוף! "כל אחת מהאפשרויות מופנים לתוכנית של חברת" Intway ". זה עסק אמיתי Turn-key באינטרנט משאבי החברה עבור כל משתמש אינטרנט. במקרה זה, האינטרנט הוא נחשב כאזור כלכלי בחינם! על ידי מתן גישה לשוק four פיננסיים עיקריים: מסחר אלקטרוני, שוק המניות, שוק הנדל"ן ושוק מידע – תאגיד יכסה את תזרימי המזומנים הגדולות, אשר נותן לנו את ההזדמנות להרוויח כסף, באמצעות כלים פשוטים לניהול Intway! בשנת 2008, הוא נפגש עם שיווק רשתי ואני מיד להתעניין בהם. זה נראה לי כי בנוסף לאנשים המחפשים הכנסה, ישנם אנשים עשירים רבים שאוהבים אותו, לא הגיוני!?, שיווק רשתי הפך לדרך חיים שלי. ששינו את תחזית והרגלי היחסים שלהם עם אנשים. שיווק רשתי, אני רואה לא רק כחלופה מסורתיים, עם ההוצאות העצומות שלה על פרסום, אלא גם כמערכת אימון המסייע לאנשים לראות את היופי שלהם, כוח וכבוד. צרו איתי קשר vSkype: jurochka4 דואר אלקטרוני: יורי שותפות תאגיד Intway עכשיו רישום חבר חדש לאחר הרישום, אנא צרו איתי קשר כדי לקבל את כל חומרי הדרכה עבור עסק מוצלח