תרבות הפנאי

Tags:

מסחרית, מלא מסעדות, מלונות, בתי קפה, קברטים. התחתון מונמארטר (montmartre) הוא אזור של פנאי (הקרוב של פיגאל, בלאנש ריבועים). המפורסם מולן רוז ', הנה כנראה קברט הידועים ביותר בעולם. במרכז הגבעה, יש בניין מעץ בשם Le Bateau Lavoir, מקום הולדתו של הקוביזם. אמנים של מעמדו של בראק ופיקאסו עבד על זה.

הרובע הלטיני הרובע הלטיני של פריז חייבת את שמה תלמידי הסורבון של ימי הביניים, שדיבר בשפה הלטינית. המלון הינו ממוקם על גדות הנהר הסיין (seine), את איל דה לה סיטה, מטרים ספורים מן נוטרדאם. מדובר באחד הרבעים התוססות בערבים, ערבי פריזאי. בין רחובות קטנים הם נערמו ערמות של ברים, מסעדות אתניות מתאים עבור כל התקציבים. כמה מטרים תוכלו למצוא היוונית, איטלקית, סינית או יפנית מסעדות ופאבים נגד כל השיעורים. ללא ספק, השכונה הזאת הוא אחד המקומות היחידים בהם ניתן לאכול זול בפריז. סביב הכנסייה של סנט-Séverin גותית יש מספר רחובות צרים של מסעדות פופולריות, באזור אילו יישובים יוונים רבים.

הרובע הלטיני הוא אידיאלי עבור נעימה מלווה אותך. . זה אחד האזורים התיירות הפופולריים ביותר של הבירה. לבירורים בנושא יש לפנות ל הבית היהודי שמבין יותר ממני. פעם ברובע הלטיני, כיכר Saint-Michel הוא מקום פולחן, עם בתי קפה, חנויות ספרים. זה השער של לטין, השכונה של אוניברסיטת הסורבון. בנוסף, לא יכול לפספס במרחק הליכה לאורך גדות נהר הסיין כדי לראות מקרוב כמה מן המונומנטים המרשימים ביותר של פריז. פעם אחת ב- Au פונט הכפול, ייקח נוטרה – דאם. החל מ- הבזיליקה זו נמדדים של ק מ של כבישים מהירים ב צרפת, אשר הפך לנקודת התייחסות בעיר הבירה. מגדל אייפל מגדל אייפל הוא לא פשוט סמלו של פריז, אך הוא הפך לאחד מפלאי העולם. זה נבנה עבור התערוכה העולמית של 1900, למרות ביקורת שגידלה הזה אף אחד לא בתחילת היום לדמיין פריז ללא המגדל שלו. בשנת 1889 מגדל אייפל היו בגובה של מטר 312, אבל עם המתקנים הבאים של אנטנות רדיו גובה עומד כיום 324 מטר, זה להיות הנקודה הגבוהה ביותר של כל הבניה הנוכחי בפריז. Les Halles, Les Halles הוא אזור יפה ללכת, מלא אנשים מתרבויות שונות, עם חנויות רבות. הסביבה היא לבורסה, כנסיית Saint Eustache, פורום, והיא בקרבת מקום במרכז אמנות ותרבות ז'ורז ' פומפידו, את הכנסייה של סיינט-מרי ואביעד את המפורסם סיור של סנט ז'אק.