תוכנית בטיחות ובריאות בעבודה

ואיך לעשות את זה? נוכל לראות שתי נקודות ערכת ניהול ואבטחה המבוססת על התנהגות. א. 1, מינהל תוכנית אבטחה. א. התוכנית מנוהלת על ידי ראש בריאות ובטיחות בעבודה. לניהול טוב יותר הוא recomiendaa בתיאום עם ראשי הוועדה אבטחה ואזור. א. הפעלת האבחון עם ניתוח סיכונים.

א. זיהוי הסיכונים המשויכים העבודה והערכה של סיכונים להקים מנגנוני הבקרה. לוח (נק) בטוח נוהלי מתוכננים. פעם אחת לזהות את הסיכון וניסוח ה-PTS. כאן רצף שלבי המשימות מתחילתו ועד סופו, להתבצע בצורה מבוקרת ובטוחה.

הוא asignana (עיקרון השוויון הפוליטי) עיקרון השוויון הפוליטי לצרכים של המשימה. א. השלב מוטיבציה מתגלה עם laa הדרכה ותקשורת. תוכנית ההכשרה במניעת סיכון. (כללי אינדוקציה, אינדוקציה מציין) דיאלוגים או שיחות ופגישות של אבטחה) תוכנית ניטור מתפתח cona בדיקות. א. מבקש להימנע התנאים הפיזיים של הציוד, חומרים, תחומים קריטיים להלן הסטנדרטים הנדרשים כדי לשמור על רצף של תהליכים. בחקירת התאונה ללאסה. המטרה שלה היא כדי למנוע הישנות של הפסדים. שום אשמה. תיקון משתקפת ביקורת laa programmea ושיפור מתמשך 2. -אבטחה מבוסס על התנהגויות. בכל תאונה, הוא כל מספר גדול של התנהגויות לא בטוחים שקודמים תאונה עם פציעה. (פעולות לא בטוחות). חיפוש מעשים לא בטוחים קריטי – סוג של החברה הוא תחילתה של המערכת. לוח התנהגויות הם לכמת, וקורים למסמר מחוון ומחוון זה ישמש בנוסף של כדי להעריך את מצב האבטחה אינה כמו לפתח ולשמר את ההתנהגויות האלה? א. על-ידי הדרכה, קביעת יעדים לקראת הבטיחות ושיפור השתתפות יש כל אסטרטגיה או שיטה להיות אחריו? כן. , זה מורכב: להגדיר את הביצועים ההשפעה של ביצועים התנהגויות נמדד באמצעות תוכניות ברקע ואת השלכות הפעולה שמתקנים את הגורמים המשפיעים על ההתנהגויות. כדי לתת לך דוגמא; דמיינו מפקח המנהל להפוך שלה ניהול תרגול זיהוי הצעה לעובד מציג התנהגויות בטוחה יותר. רק מציעים זיהוי, על-ידי התוצאות באבטחה? כנראה לשלב זה טכניקה לניהול להכיר תוצאות ביחס יעילות, איכות… א. זכור: התנהגויות הם נצפו אך לא עמדות ומניעים. האתר של המחבר: לון תואר בפסיכולוגיה ארגונית, administraciond וחברות