תוכן בחינם ובתשלום – קו דק

כדי למכור מוצר מידע שלך באתר כדי למשוך מבקרים לאתר. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים שונות מאוד. וזה תלוי מה צריך להיות באתר שלך. במקרה הראשון אתה פשוט לקנות מודעות אתרים, רשימות דיוור, השתמש פרסום קונטקסטואלי, מודעות מקום מתרגם שונים – בתשלום או בחינם, בקר בפורומים שם הם אומרים המבקרים על הצעתו. במקרה זה, שלך האתר יהיה רק ​​נפח קטן של מידע על המוצרים שלנו. האתר עצמו עשוי להיות קטן – בדיוק כפי שהוא המליץ ​​דף שני (ב הראשי – תיאור וקישור לשלם לרגע – את התשלום בפועל). אבל במקרה זה, קידום מוצרים דיגיטליים שלך דורשים הוצאות גדולות במזומן לרכישת הפרסום, או זמן רב כדי למקם פרסומות – כי אחרי פרק זמן מסוים הם מיושנים או להסיר את קרשים. באשר בפורומים, מנהלים בכל מקרה לא אוהב פרסום על הפרסום שלהם בפורומים בחינם, אז תהיו מוכנים לפינוי המוני של נושאים שלך.

באופן כללי, פעם מסע הפרסום שלך על – לרוץ החוצה למכור את המוצר שלך. במקרה השני אתה מתמקד רק את המבקרים אשר יגיעו אל האתר שלך ממנועי חיפוש עבור שאילתות חיפוש בנושאים הרלוונטיים של האתר שלך. בחודש זה אם העלות של הפרסום באתר שלך אפשר לצמצם כמעט לאפס, ולבלות זמן על פיתוח האתר ויצירת מוצרים דיגיטליים חדשים. האתר עצמו ואת זה צריך להיות שונה מזו של תקן שני. תיאור קצר תהיה כבר לא מספיק, כי תצטרך להגיע מונחי חיפוש יותר רלוונטיות לנושא של האתר שלך ונמכר עם מוצר דיגיטלי (למעט אולי המקרה כשאתה נושא נישה צרה מאוד, אבל מאוד פופולרי, עם כמעט ללא תחרות, כי נראה פנטסטי למדי בפני עצמו). אז לפני שאתה השאלה באתר של רוויה יותר כמות המידע שצריך כדי למשוך מבקרים שאינם קונים פוטנציאליים.

זה המקום שבו הבעיה מתעוררת – כמה מידע כדי לתת למבקרים ללא תשלום, ואשר ללבוש צורה של מוצר דיגיטלי ולמכור אותו? הטעות העיקרית נעשית על ידי יזמים ניצני – מתן מידע מרבי על מנת למשוך מבקרים לאתר. כתוצאה מכך, המבקרים עצמם, הם, אבל מאוחר יותר מבקרים אלה קשה למכור משהו – למעשה את כל המידע שהם קיבלו בחינם. אותה בעיה מתעוררת במקרה במשך זמן רב באתר זה מוצג רק בחינם מידע. ברגע דמי החומרים – זו זעקה של הלקוחות. איך אתה לוקח לשלם מתוך רצון חופשי להסביר באמצעות שתי דוגמאות. אחד האתרים שלי מוקדש לעיצוב חישוב, ובנייה מטוס האולטרה. כדי למלא את החלק הנתונים של האתר השתמשתי מאמרים שונים הכלולים מספר רב של ספרי לימוד באוניברסיטאות התעופה. ספרים מסוג זה ברשת יש מספיק מספר, הם מוצעים ללא תשלום, כך הזדמנות להרוויח עליהם לא היה. עם זאת, מיקום לא בספרי הלימוד שלו שנסרק (במקרה הזה, החיפוש היה רק ​​שם של ספר הלימוד), וכן טקסטים של מאמרים בודדים מותר באתר כדי למשוך מבקרים מספיק. אני עצמי השתמשתי זה ספרות, ואני יודע כי אף הם כתובים בפירוט, אבל את החישוב של התוכנית מההתחלה עד הסוף של כמעט כל אף אחד. אז הוקמה על בסיס של צעד אחר צעד מדריך שלהם, אשר הראה בצורה פשוטה איך לעשות את החישובים הדרושים מתחילתו ועד סופו. ולמרות הנפח הגדול של חינם המידע באתר – מדריך זה משתמש ביקוש מספיק, גם למרות העובדה כי המחיר שלה הוא מעל הממוצע של ספר אלקטרוני ב runet – $ 5 (במחיר קבוע עבור ספרים אלקטרוניים $ 0.2-0.5). הדוגמה השנייה יכולה להיקרא "טוב יותר תמונה שווה אלף מילים. " יותר מכל, העיקרון הזה מתאים מדריכים שונים. משמעותו היא כי כאשר אתה מנסה לכתוב טקסט חופשי מידע תיאור של תהליך. במקרה שלי, כדי דוגמה – חומרים מרוכבים, פיברגלס, טכנולוגיית הייצור, וכן בתשלום – תהליך מאויר (לדוגמה: איך לבנות מטוס מתוך חומרים מרוכבים), או קורס וידאו. עבור מנועי החיפוש, למעט הטקסט שאתה לא צריך, או לפי מילות מפתח בדפים הכלולים תוכלו למשוך את קהל היעד הצורך. אבל תיאור טקסט פשוט לא תמיד נותן מושג מה לעשות. מי שרוצה המידע בצורה נגישה – תוכלו לקנות את המוצר המוצע. דוגמאות דומות ניתן הרבה – זה הכל תלוי בנושא המיידי של האתר שלך. כחומר למחשבה ניתן להשתמש את העובדה כי למרות חומרי התייחסות מפורטת למדי הכלול תוכנות מחשב עצמם (כלומר, זה חומרים חינם) מוכרים ספר עם מידע על עבודה עם התוכניות הללו זהה.