שקיות פלסטיק לא יותר

Tags:

אנחנו חיים בעידן של טכנולוגיות חדשות. אנו מסוגלים אנחנו לבד להשתתף לספרד בחצי את האימייל מצחיק שלחו לנו חבר, או לברך אותנו חג המולד כולם עם אותו משפט שנון זה הולך נייד נייד. ניתן לתהות, האם זה אפשרי. להיות מסוגל לעשות את זה אנחנו לא יכולים לחשוף הודעה חשובה מפי רק שתי שורות: בספרד השתמשנו בכל שנה 100,000 טון של שקיות פלסטיק, אם הם אינם ממוחזרים ייקח חצי מאה להשתלב עם הסביבה. אנחנו צריכים להיות חברה בנאלי, מסוגל לעשות מיותר ולו רק בגלל שזה גרם לנו חיוך, הצליחו להתמודד עם המציאות בכל זה יוצר בנו אי נוחות.

אנחנו סוחבים את כדור הארץ, אבל את כן, עם חיוך על שפתיו. אז אנחנו, אפילו אם זה יעלה לנו להניח את זה. זה עולה לנו להפסיק להשתמש בשקית פלסטיק בכל פעם שאתה מבצע רכישה על ידי קטן זה. אנחנו בטח זה ברגע שנאלצנו לקחת חלק, אבל יש דרכים פשוטות כדי למנוע את זה. אנחנו רק צריכים קצת מאמץ הנפש. הימנע משימוש שקית אם אתה קונה מוצרים אחד או שניים, אנחנו יתאימו בתיק.

להימנע לעזוב את הבית כדי לקנות ללא העגלה. אנו משתמשים חלופות שקיות פלסטיק כגון שקיות לשימוש חוזר שכבר קיימות בעסקאות, מתקפלות כך הם לא מעצבנים. או לקחת צעד נוסף, חברות כמו אניה Hindmark באנגלית או את איזור ספרדית, כוללים שקיות רב פעמיות עם ההודעה, לא שקיות פלסטיק, עיצוב אטרקטיבי, כך הם יכולים לשמש בתור שקיות ספורט. מדינות רבות הם אסורים ואחרים החיוב במחיר של יורו ליחידה. בספרד הסופרמרקטים יכול גם לשתף פעולה שקיות טעינה, אז כמה יהיה בשל דרך הכיס, לא לוקחת כל תיק או באמצעות הארומטיים. צורתו שווה, הדבר החשוב הוא הסוף דיווחו על הודעה זו אם יש לך זמן, להגיע לחשוב ריבוי קומודונים, נקבל כי שכולכם תחשבו לפחות, בכל פעם לתת לך שקית ניילון לעזאזל אגוסטין גארסיה מחלקת יצוא