שמע סאבלימינל הרצון להפוך בשידור חי דרך מאושרת לגמרי. מובטחת!

איך עובד שמע סאבלימינל? () שמע סאבלימינל מכילים תדרים של קול עם אלפא, גלי תטא, אשר הם אלה נמצאו במצב יותר רגוע של המוח, ולא לאפשר בקלות רבה יותר הטמעת המסרים החיוביים מוקלט על המוצרים השונים שלנו. תוכנית הדור אלפא וגלי תטא שלנו פטנט מסנכרן תדרים אלה עם שדרים להשגת מצב של דומה הרפיה מדיטציה מסורתי, הוספת חיובי משפטים ששומעים על תת-המודע שלך, עם חזרה, לשילובן שבה שהם פועלים. אילו מסרים חיוביים יש קטעי השמע? הודעות לא שמעתי יותר מאשר על ידי הטבע התת מודע הם מאה אחוז חיובי. פסיכולוגים ומורים נפשי מסכים כי תת-המודע אינו מבחין מניעת על-ידי מה שיש לך תמיד מדברים באופן חיובי, לפיה מה אתה רוצה להשיג, בניגוד מותאם אישית שבה נוכל להתכחש מה אינו רצוי. רבים ההתנגדות לשנות או לשפר את חיינו באים הרעיונות של השכל המודע, אשר מנחה שולט הפעילות הרגילות שלנו במשמרת ו הוא תת-המודע המבקשת באמת על-ידי טבע, הדבר הטוב ביותר עבורנו.

אז, מדבר ישירות אל תת-המודע אנחנו נמצאים הדרכה כדי לעזור לנו להשיג את מטרותינו. מה אומרים ההודעות? ההודעות הן בספרדית, בשפה ברורה וברור, כך התת-מודע מקבל אותם מיד. המשפטים הם קצר, תמיד חיובי, הן נאמרות בבירור בזמן הנוכחי, עבודות הנפש הפנימיים שלנו. כמה דוגמאות של מסרים תת-תודעתיים הם אני מרגישה בשלום, יש לי אמונה בעתיד או עכשיו לקבל את השפע בחיים שלי. איך אלה קטעי השמע תעזור לי? כדי להגיע ישירות קטעי את תת-המודע, סאבלימינל השמע שוצפים התהליך שברצונך להשיג, כגון בריאות, שגשוג או כל שינוי. חשוב כי אתה פתוחה לקבלת הצעות, כך שיוכלו להיכנס לתוקף במהירות רבה יותר. תוכניות מוקלטות של הצעות חיוביות לא יעבוד אם אתה לא רוצה. הרצון והמחיקה של המוח שלך כדי להשיג את מטרות שאותן אתה גידלתי הוא היסוד להצליח עם אלה קטעי השמע, אשר בסופו של דבר הם הצעות חיוביות, ולא הפקודות.

לא ניתן לשמוע ההצעות, כיצד מתכוון לעזור? המוח שלך, בפרט מודע שלך הם תמיד פעיל, גם אם לא מבינים. לחשוב על הכאתו של הלב שלך, שלך ונושם או מהבהבת, הן פעילויות השולטת המוח שלך ללא התערבותך. התת-מודע היא כן האזנה הצעות סאבלימינל אף לא מבינים שאתה עושה את זה. זהו אחד מהפונקציות של הנפש, וזה תמיד קשוב לגירויים שאתה מקבל, אם כי לא תמיד הערות. האם שמע סאבלימינל מסוכן? בכלל. כל משפטי אשר תוכלו למצוא קטעי השמע שלנו הם חיוביים בטבע, נועדו לעזור לך את העבודה האישי ואת ההישג של מטרות. אין תוכנית סאבלימינל יכול להכריח אותך לעשות שום דבר נגד הרצון שלך או את הרעיונות שלך. זהירות רק עליך כאשר אתה להאזין לתוכניות שלנו לא נוהג רכב או לבצע פעולות הדורשות את תשומת הלב שלך, בגלל הגלים טבע מרגיע אלפא ותטא להשאיר אותך במצב נפשי דומה למדיטציה.