שירותים מקצועיים

זה כבר זמן רב ידוע כי הרוב המכריע של העסקאות בארץ ללא הערכה עצמאית אינו מסופק. לכן, ההערכה הופך חשוב יותר ויותר. ההערכה היא שבוצעו עבור סוגים אלה של הנכס כעסק נדל"ן, ניירות ערך, פרויקט השקעה, ציוד, כלי רכב קניין רוחני. שירותי הערכה עשויה להידרש במקרים שונים. הנה כמה דוגמאות. נניח הולך לקחת חדר או לקחת את הציוד החוצה, תצטרך לחתום על חוזה שכירות. הוא כולל הוראה להעלות את שכר הדירה, המהווה אחוז משווי השוק את הנכס. כדי להגיע להסכם על תנאים נוחים ביותר, כדאי לפנות אל שמאי מומחה, אשר הציון רכוש הנחות או אחר יקבע את שווי השוק ההוגן של ההצדקה להגדיל / להקטין את כמות להשכרה.

או שאתה רוצה לקנות או למכור, דירה בבית או לכל רכוש אחר, יהיה עליך לדעת את ערך השוק האמיתי של האובייקט. אבל בלי מעורבות של דירות שמאי מקצועי, עצמאי לקבוע את הערך האמיתי של האובייקט קשה מאוד. לפני שאתם לבטח את הנכס שלך, אתה גם צריך לקבוע את ערך השוק שלו. בדרך כלל, הביטוח החברה מזמינה שמאי, אך זו הערכה חד צדדית של השירות לא תמיד אובייקטיביים. לכן, עדיף להשתמש בשירותי העשויים להיות מוצעים שמאי מקצועי עצמאי של הנכס את הנכס. כמו כן להיזהר שמאי רכב מורשים, כמו הם בדרך כלל לזלזל עלות, שכן להערכת שירות, הם עשויים לפעול כסוכן או הקונה הפוטנציאלי של המכונית ניתן על ידי הרוכש.

עדיף לפנות אל שמאי מקצועי של החברה הערכה כי יפעל מטעם שלך ולעזור לך לעשות עסקה בתנאים הטובים ביותר. דוגמה נוספת: בגלל הריסת הבית שבו אתה גר, העיר מספק לך לינה חלופי. הדרך הטובה ביותר לדעת אם ההחלפה שווה – היא להתייעץ עם שמאי מקרקעין מקצועי אשר יקבע את עלות דירות שני, להשוות את העלויות שלהם. אם ההבדל הוא לא לטובתך, אתה יכול לדרוש הממשל לספק דירה יקר יותר. נדל"ן עבור רבים היא הבירה הראשית, ולכן חשוב עבור כל פעולות עם זה לדעת מחיר השוק האמיתי שלה כדי להשיג את התועלת המרבית מן העסקה. שמאי מומחה הנדל"ן אמיתי תמיד לעזור לך עם זה. במקרים הנוגעים המכירה – מכירת החברה עשויה לדרוש הערכה של כל נכסי העסק: אחוזה ציוד אמיתי, רהיטים וכו ', השייכים למפעל. במקרה זה עדיף לפנות לחברה הערכה, אשר יקבע את הערך הנכון של כל הנכסים, וכן תוכל ליישם את העסקה בתנאים נוחים. הערכה המשמשים אופטימיזציה המס. שיעור המס על חברות הנדל"ן הוא נמוך, אבל אם בסיס המס הוא גדול, ואת סכום המס יהיה גבוה. קרוא וכתוב הערכה של חברות הנדל"ן, אשר יסייע לצמצם עלויות המס שלך יכול להיעשות רק על ידי מכירת מומחה מוסמך עצמאית otsenschikom.pri או אופי אחרים, על מנת ההפרטה, את המתקן עבור העברת ניהול נכסים, חכירה, העברה למתקן, כתרומה אמנת ההון, קרנות של גופים משפטיים, וכאשר האובייקט משמש כבטוחה, עם הקצאה של החוב התחייבויות הקשורות לאובייקטים בעלות ציבורית, בעלות על רכוש או הפדרציה העירוני, עם הלאמת רכוש, עם המשכנתאות הפרטי הגופים במקרה של מחלוקות על הערך של שווי השוק של המשכנתא; בהכנת חוזי נישואין וחלוקת רכוש בני הזוג המתגרשים, לבקשת אחד או שני הצדדים במקרה קביעת ערך השוק של הנכס על הגאולה או חקיקה אחרת של הפדרציה הרוסית, תפיסת רכוש מן הבעלים לשימוש הציבור, על מנת לשלוט התשלום הנכון של מסים במקרה של מחלוקת על חישוב של במס מניות bazy.kogda ששולמו הנכסים הלא כספיים שנתרמו על ידי שווי השוק של מלאי ההון מורשה הקהילה רכוש. אמנות. 34 לחוק הפדרלי "על חברות צילומים משותפת" מיום 26.12.95 № 208-FZ.kogda רכשה מניות משותפת מניות החברה לבקשת בעלי המניות. אמנות. 75 לחוק הפדרלי "על חברות צילומים משותפת" מיום 26.12.95 № 208-FZ.v במקרה של עלייה תשלום או שלא במזומן משתתף תרומתו של המניות אחריות מוגבלת של יותר מ 200 פעמים שכר המינימום. אמנות. 15 סעיף 2 של החוק הפדרלי "על חברות אחריות מוגבלת" מ 08.12.98 № 14 FZ.kogda לתרום נתח של קואופרטיבים הייצור, העולה על 250 פעמים שכר המינימום. אמנות. 10 לחוק הפדרלי "על ייצור קואופרטיבים" מ 08.05.98 № 41-FZ.kogda יועמד למכירה על ידי הסוכנות עבור אשראי ומבנה ארגוני נכסים או עסק של מוסד אשראי, מכירת (העברה) של נכסי אשראי מוסד מחדש. אמנות. 18, 19, 20 לחוק הפדרלי "על ארגון מחדש של ארגונים אשראי" מ 08.07.99 № 144-FZ.Kogda החברה מכרה חלק מן הרכוש של החייב במהלך התקופה של ניהול חיצוני, על מכירת רכוש במהלך הליכי פשיטת רגל.