שימוש בכרטיסי אשראי בתבונה

"אני חושב כי הכסף נגנב כרטיס שלי" או "אני היתה יש לחסום אזור כרטיס הכספומט" אלו הן נפוצות בעיות תמיכה בלקוחות בנקאות הרשמי לעתים קרובות לשמוע לקוחות עצבניים. שימוש לרעה בכרטיס האשראי או ל'חוק הפונקציות שלה בתדירות, גם לאחר עשרות שנים של רחב בכרטיסי אשראי. במציאות, ישנם 4 נפוצים ביותר גורם לבעיות, אחת קשורה בהוצאות, השניה היא על חוסר כסף, זה בדרך כלל קשורה הבעיה של שימוש לא מורשה e 3 ויש, בסופו של דבר, השאלה של המידע שנשכחה. כל הבעיות האלה מחוברים ביניהם, יכול להוביל בעיות כלכליות קשות. עם זאת, יש כמה דברים פשוט שאתה יכול לעשות כדי להימנע מבעיות.

ראשית, זכור כי כרטיס האשראי שלך יש מגבלה. כדי לפתוח את קו אשראי תינתן לך מגבלת אשראי אשר יכול להשתנות על פי פעמיים שלהם הכנסה חודשית של 3 או אולי 4 פעמים הכנסה, בהתאם היסטוריית אשראי. עם זאת, לא לבלות יותר ממה שאתה יכול להרשות. בסוף כל חודש, יהיה עליך לשלם את החזרת הכסף בהשאלה ולא תהיה ללא חריגים לכלל. אז שיעור מספר אחד הוא "לבלות בתוך גבולות". הדבר השני שאתה צריך לעשות הוא לתעד את ההוצאות שלך. הצהרות לשמור קבלות, פחם במקום בטוח, בסוף כל חודש, לעשות חישוב של הפקדות משיכות שלך.

אם קיימת סתירה כלשהי בין השניים, ליצור קשר עם הנפקת שלך בנק מיד, לפתור את המצב. רוב האנשים ששכחו תשלום מסוימים אשר בוצעה עם הכרטיס, עם זאת, באפשרותך למצוא מידע חשוב יותר מאשר זה. זה מביא לנו המהדורה הבאה לשימוש לא מורשה של כרטיסי אשראי. זוהי בעיה לשנות את קנה המידה, בעיקר עבור גניבה. הוא בטוח להציל את כרטיסי האשראי שלך בארנק, בנפרד כל מסמך אחר כדי לא לאבד את הקלפים, אך זו, רצוי גם לוודא כי אין אף אחד לא מחפש לכתף שלך כאשר אתה כותב את מספר הזיהוי האישי שלך ולנקות הוא כלל לא לתת את ה-PIN לאף אחד. ניצול לא מורשה מתייחסת לא רק גזל. ילדים צעירים לא צריך כמות ו / או PIN של כרטיס אשראי. אם עדיין הם לא מודעים ערך וחשיבות של הכסף שיש לך לשלם על דברים חסרי תועלת או שירותים. אז הכלל הוא מס ' 2 לא לתת את מספר הזיהוי האישי. יש הרבה דברים שעלינו לזכור, לעקוב אחר. אחד הדברים האלה הוא מידע כרטיס האשראי כשם של המנפיק, שנה וחודש של תפוגה, מספר כרטיס אשראי ו PIN ומספר עזרה קו הטלפון. אם אתה סבור כי יש רבים מדי לשנן נתונים שהוא עדיף יש הכל בכתב מאוחסנים במקום בטוח כמו פיקדון או תיבת הטלפון שלך ישנם טלפונים המציעים מחברת מיוחדת התכונה להיות רק ניתן לגשת על-ידי הזנת קוד, שבה באפשרותך לאחסן נתונים באופן מאובטח. לכן, דבר אחר שאתה צריך לעשות הוא לשמור רשומות של מידע חשוב. ניהול כרטיסי האשראי אינו משחק ילדים. יהיה עליך לשמור רשומות טובה של הכסף שלך אם אתה לא רוצה לבלות או תאבד לבזבז. אתה גם צריך לדעת כי כספם בעסק שלהם, לכן צריך לקחת כדי לתת מידע זיהוי כרטיס אשראי. אחרון, אך לא פחות חשוב, אתה צריך לשמור על תמיכה מעשית ב- מידע איש הקשר עבור מרכז במקרה הצורך לקיים אי סדרים או אם יש לך שאלות כלשהן. תשומת לב השכל הישר הוא למעשה כל מה שאתה צריך כדי להשתמש בכרטיס אשראי בתבונה. מאמר זה סופק באדיבות אינטרנט נושים. הנושה האינטרנט מציע הגדול זמין עבור הדפסה מחדש של כלים אחרים כדי לסייע לך חפש והשווה