שחזור דיסקים של ויניל

בעוד בשלב הקודם, היה צורך להיות ערניים, לא לעזוב כל לחץ, כעת עליך שלנו האוזן הטובה ביותר כדי למנוע רעש רקע, מבלי להשפיע על חומר מוסיקלי. כפי שציינו לעיל, זו עבודה מורכב להקשיב ולחזור להאזין עד שתהיה מרוצה ההגדרה. המסננים אוטומטי לחלוטין כדי למנוע לחיצות, רעש רקע תמיד משקיפים על פרטים מסוימים או יתר על המידה גזור תדרים גבוהים. שלב 3: הסרת רעש. עכשיו הקלטה שלנו יש אין לחיצות או פופס ומציגה רעשי רקע גם עם פרופיל כי יהיה קל יותר לזהות ולמחוק, לכן. Adobe אודישן 3 כולל של משתיק קול נהדר עבור רעש רקע שעושה עבודה נהדרת ברוב המכריע של המקרים. אבל, לדעתי, הבחירה הטובה ביותר Zâ רעש.

Zâ רעש הוא תוסף עבור גלי, אשר עושה עבודה מסודר באמת עם אלגוריתמים מרובים להסיר רעש עם תופעות לוואי מינימליות. כדי להפחית את הרעש להשתמש באותן הגדרות חזותיות עבור לוחץ, פופס: ספקטרום תדרים, חלון וידאו, הראשי הפוך מצב התצוגה פריסת 15 שניות של זמן משחק. כעת אנו מבקשים את האזור של הקובץ בלי מוזיקה, לדוגמה את ההפסקות בין שני נושאים. ניתן להבחין בבירור את הרעש, בעיקר בתדרים הגבוהים, שנראית כמו ענן מטושטש. בחר אזור של כמה שניות והפעל רעש Zâ. מצב למד מאפשר לך לזהות את התבנית רעש ואז להסיר אותו על פי תוכנית מוסיקלית מבלי להשפיע על יתר.

אנו כבשו את דפוס רעש זה ומבקשים בחירה אחרת עכשיו, 15 עד 20 שניות בערך, כולל מוסיקה, דממה, רעש רקע איפה נשמע בבירור. הפעלת רעש Zâ, האזנה בתשומת לב, להתנסות עם התאמה סף וצמצום עד הרעש נעלם. לחצן ההבדל מאפשר לך לשמוע רק רעש שנמחק; אם משהו יותר ניתן לשמוע רעש, הוא כי הוא משפיע על חומר מוסיקלי, ואז יש צורך להפחית את הסף, או ברמה של הפחתת רעש. התוצאות הטובות ביותר על-ידי הפיכת בשני מהלכים, עם הגדרות בהירים, עם הפחתת גדול מושגות. רעש Zâ כולל הגדרות אחרות שבה אתה יכול לחוות אותם לקבלת התוצאות הטובות ביותר. כמו השלב הקודם, על-ידי החלת המסנן, במקרה זה רעש Zâ, אזור אופייני או חשוב קטע מוסיקלי והשווה, האזנה בתשומת לב, ההבדל בין הנותרים מעובד האזור המעובד. אם הם מרוצים עם התוצאה השיג, לפעול לביטול ולאחר מכן להחיל את המסנן על הקובץ כולו. זה אפשרי כי בשלב זה הם כבר תואם התוצאה הסופית. אבל הסרת הרעש הראשי עושה להגיח קצת רך יותר או פחות בולטים כמו רעם כדי זמזום כדי. כדי להסיר את רעם תוסף נהדר הוא אקדח ריי Pro ממערכות גנים בוטניים, אשר כוללת גם אפשרויות שחזור נוספות. זמזום שנוצרו על-ידי חיבורי חשמל בעיות ביעילות מערבבים עם Xa זמזום של גלים. לבסוף, אם הם רואים כי, לאחר הפחתת רעש, ההקלטה כבר אטום, היא איבדה את משהו תדרים גבוהים שאני ממליץ על שימוש iZotope האוזון תוסף 4. האוזון 4 כולל שילוב רב עוצמה של מודולים כגון Exciter הרמוני, אקולייזר פרמטרי להחזיר או להתחדש הרמוניות איבד דרך מסננים בתדר גבוה או הפחתת רעש, מודול כדי לשפר את תמונת סטריאו, וכו '. אנחנו כבר השלימו את השחזור של אריך הנגן, עבודה אופציונלי האחרון. אחד ההבדלים הגדולים של מוסיקה דיגיטלית עם הקלטות אנלוגיות בקלטת, הוא הטווח הדינמי. מוסיקה דיגיטלית מ- 16 סיביות מגיע ל- 95dB את, בעוד מקביל כדי לשמור כל בעיה של רוויה של רצועת הכלים רעשי רקע, לא יעלה 60 DB. ניתן לתקן, אם הם רוצים, עם מדחס שושנה כמו למשל C4 גלים. שימוש למדחס לא קל, והיא תדרוש של תרגול כדי להשיג תוצאות טובות, אך תחזיר את הדרמה למוסיקה, הגדלת ההבדל ברמה בין צלילים חלש וחזק. אנחנו סוף סוף להפריד הרצועות כדי לצרוב אותם בתקליטור. אני ממליץ לצאת 3 שניות של דממה לאחר סוף כל נושא 0.2 עד 0.3 שניות לפני ההתחלה. עם האודישן Adobe, באפשרותך לבחור כל פריט ולשמור הבחירה כקובץ חדש. זה נוח אם כל רצועה שנשמרו עם הקידומת 01_, 02_, וכו ', על שם הנושא ובכך ימוינו באופן אוטומטי לפני העברתן אל התקליטור. השחזור של ותקליט היא עבודה הדורשת הקדשה אם ברצונך להשיג צליל מקביל לתקליטור, אך מתגמל בהחלט שווה את המאמץ. גסטון Gazabatt הוא מהנדס המחשב ואת תחומי העניין העיקריים כוללים אודיו, סאונד וטכנולוגיה. באתר האינטרנט שלה הקשורים למעבדי מזון למצוא מועצות הטובה ביותר הקשורים הערכה והשוואה של.