רשתות חברתיות

בפני: אבא, בוא נלך לפארק לשחק עכשיו: אבא, לפתוח לי חשבון באתר הרשת החברתית הפייסבוק. מה אין לך פייסבוק? צר לי להודיע לך כי אתה מן העולם הזה, בארה ב יש רק 40 מיליון אנשים משתמשים רשת זו, בספרד. כי אנחנו הולכים על 8 מיליון אנשים משתמשים בפייסבוק אבל מה רשתות חברתיות? בוא נעשה קצת היסטוריה: פייסבוק הוא ללא שנוצרו על-ידי. זה היה במקור אתר לסטודנטים של זה, אבל עכשיו פתוחה לכל מי שיש לו חשבון דואר אלקטרוני. משתמשים יכולים להשתתף רשתות חברתיות אחד או יותר, ביחס למעמדו אקדמי, מקום עבודה או אזור גיאוגרפי. מייסד חברת לציבורי פייסבוק הגיעה 250 מיליון משתמשים. באותה השנה הודיע כי שהוא חרג 300 מיליון דולר, אשר כבר היה יותר מ-350 מיליון.

מרלון Cameron במאמר שואף יותר מהממוצע של אנשי קשר כי לכל אדם יש את החשבון שלהם זה 120 חברים למרות שיש אנשים עם יותר מ- 500 אנשי קשר, אפילו אנשים עם יותר מ- 1000 אנשי קשר. מרלון אותו מתארת כי כל החברים האלה הם כ אינטראקציה, לוקח חצי 120, עם מקסימום 15-20 אשר משאיר אותנו לשאלה הבאה, למה לאנשים יש כל כך הרבה אנשי קשר, אם זה רק אינטראקציה עם חלק קטן מאוד? אחת הסיבות המחולצים ממחקרים הוא כי אנשים לקחת את זה כתחרות שבו המטרה היא לקיים את המספר המרבי של החברים/אנשי קשר אפשרי מאז רשתות אלה הופכים ידידותיים יותר אלינו. בין אנשי הקשר שלנו יש לנו חברים, מכרים, אויבים אינטימי, שהלכו לבית הספר איתי אבל אני לא זוכר את כל זה, החבר של החבר של השם הזה, זה הולך לחדר כושר זה אף פעם לא ברכתי לא דיברתי איתם ועם רשימה ארוכה של אנשים שאינם מייצגים משהו בחיינו. הם אינם מייצגים דבר בחיינו, אבל במקום זה יש גישה תמונות האינטימיים ביותר שלנו, המחשבות שלנו, הדיאלוג על כל הסביבה שלנו. סקרן הינו העולם של רשתות חברתיות, בזמנים שבהם אנשים מחזיקים קדימה העולם שלך, החיים שלך, איפה אנחנו לא מרשים לאחרים יודע מה אנחנו עושים, אנחנו חושבים, בזמנים שלנו מעגלים חברתיים איפה לצר יותר, בשלב זה שאין לנו כל בעיה לפתוח את העולם הפנימי שלנו, כדי לפרסם את הכל כי אנחנו לא רואים בסביבה הקרובה שלנו מאות אנשים שאיתם אנו חיים אחד מינימום חלק של חיינו או אפילו לא לדעת. אם לפנינו פחדה השליח אשר לקרות עכשיו עם רשתות חברתיות אלה, כאשר אתה רואה את הילד שלך לפתוח את החשבון שלך (כי תיאורטית זה יכול לא ע י גיל אבל הכל היום הוא falseable), השקועים כרגע אתה רואה את זה יש 300 חברים! כאשר אתה jurarías היותו של הבית ספר הדרכה בבית, לעשות 300 אנשים לחצות במסעם היומי?, 300 אנשים צעירים להראות בלי בושה לא עם תמונות נורמליות מוחלטת, מאות תמונות ללא מסנן שבו החיים הצג כמה הורים יודעים כי כמה הורים לא יודעים אבל כי אם אתה יודע מאות אנשים מחוץ לנו אי אפשר להתעלם מה שקורה סביבנו, לא חושב שהכל שלילי, אבל באופן אישי, בתור Communicator ואת נוכחותם של נאום נלהב, מפגש של חברים לא יכולים לעזור לחשוב כי התנהגויות שלנו הם יותר ויותר לא קוהרנטי, אנחנו עומדים בסתירה ברציפות, זה יוביל אותנו יותר ויותר לעבר חיים צפוי יותר שיטתית איפה ההפתעה זה מטושטש על ידי המציאות פשוטה.

לאחר לקרוא מה שכתבתי חייב להגיד לך חברי היקר שאין לך פייסבוק לא מתגעגע כל כך, בוודאי אתם נהנים יותר עם צ'אטים בשידור חי ואת נוכחותם של אנשים אחרים מאשר באמצעות מקלדת, זה התמונות האלה על נייר אתה מלמד שרק אלה אשר תבחר הרגש האמיתי של הרגע שנתפסו. סוף סוף זוכר הזמרת הדגולה רוברטו Carlos ואת לספר לכם שאם הפעם הייתי רוצה מיליון חברים. . אני צריך לפתוח חשבון בפייסבוק.