עסקים מקוונים

עוד מאותו דבר? קח קצת זמן, אולי תשנה את דעתך. היום זה בלתי אפשרי עבור עסק שרוצה לגדול לא אתר אינטרנט. אבל זה קורה לעיתים קרובות כי החברות להפוך במהירות מאוכזב עם אתרי אינטרנט אשר אינם תופסים עלייה במכירות. טעות היא כי חברות רבות פעמים לא עושים תכנון רציני של מהי המטרה של האתר ולעשות טעויות רבות כי יצרניים בסופו של דבר להפוך כלי זה יכול להיות מאוד חזקים כדי להגדיל את המכירות שלהם. הנה כמה טיפים עבור אתר פרודוקטיבי. 1. לבחור בזהירות את השם של האתר שלך. שם הדומיין חייב להיות שנבחרו בקפידה, זה יגרום לך יותר מבקרים, ולכן יש פוטנציאל מכירות ועוד.

שמות הדומיין חייב להיות קצר חייב לומר שהעסק שלך. הם לא צריכים התווים קשה או מקפים, חייב להיות קל לזכור. 2. העיצוב של עיצוב אתר האינטרנט שלך צריך להיות פשוט. הימנע משימוש אלמנטים Flash או ניצול לרעה של הסקריפטים לעיכוב כי מצגת באתר האינטרנט. זה משהו שאתה צריך לדון עם המעצב של אתר האינטרנט שלהם כי הם בדרך כלל התעללות רכיבים אלה יש אפקט ויזואלי נהדר, אבל לא מעשי.

מעריך אותך למשל את אתר האינטרנט של הניו יורק טיימס, הוא נקי או Adobe זה שבבעלותם בכלים של פלאש. 3. עדכון אתר האינטרנט שלך לעתים קרובות ככל האפשר. ככל שאתה לעדכן את האתר הסיכוי הטוב ביותר להיות מדורגים טוב יותר במנועי החיפוש זה ייתן שקיפות רבה יותר בעת חיפוש לקוחות פוטנציאליים למוצרים מקוונים. 4. להשקיע מומחה "SEF" (מנוע חיפוש ידידותי). אלה הם אנשי מקצוע אשר מוקדשים לייעץ כי אתר האינטרנט שלך הוא חיובי כמו מנועי חיפוש כמו גוגל ו-Yahoo. זה יהפוך את האתר שלך מדורגת בין הטובים החיפוש הראשונה. בדרך כלל כשאתה עושה חיפוש באינטרנט רק ללחוץ על חברות שאינן בין 30 העליון, אם החברה שלך היא לא בטווח כי לא יימצאו. 5. בגין לפחות יותר. ראו את אתר האינטרנט שלך כיחידה עסקית עצמאית עצמית לקיום עצמו לא להיות מאוכזב עם מה שיש לך שהושקעו בו. נמוך כתוצאה מכך להתחיל. בהתחלה אתה לא יכול לשכור מומחה לעצב דפים אלא להשתמש בפורמטים חופשיים כמו ג'ומלה, דרופל או predesign יאהו. לפחות אתה יכול להתחיל עם מה הוא בלוג WordPress. 6. היו סבלניים. האתר לא הולך לייצר תשואה מיידית, אתה צריך להיות סבלני וללכת לתקן שגיאות שייתכן שבוצעו התוכן של האתר שלך. בשביל זה חשוב מאוד לבדוק את הנתונים הסטטיסטיים באתר שלך וללמוד איך אנשים מגיעים לדף שלך והם עזבו. קשה לסכם במאמר מאלף וריאנטים של הזדמנויות עסקיות באינטרנט, לעומת זאת, ותלוי כל יזם להחליט כיצד לקחת אותם או פשוט להרפות. עבור כל נקודה מעל 6 (כלול), רבים יאמרו "זה לא בשבילי ללמוד טכנולוגיה יותר מדי יותר מדי כסף להשקיע" אולם היא אפשרות נוספת לשימוש עסקי טרומיים, כי הוא חוסך לך את כל השלבים הנ"ל במחירים סבירים לתת לך את ההזדמנות להתחיל את העסק שלהם דרך האינטרנט. שום דבר לא קל בחיים זה עסקים מקוונים ולא רציניים, אבל לחסוך לנו זמן וכסף על יישום והפעלת והוא מספק את הגיבוי והתמיכה הדרושים כדי להתחיל מכל מקום בעולם בכל זמן לנהל את ההכנסות שלנו תוספות בהתחלה. חברה כמו זו עם זמן וסבלנות יכול להיות נקודת המוצא של עצמאות כלכלית. אתה לא חושב שזה יכול להיות עסק בשבילך?