מעליות לנסוע למרכז הארץ

אם ורן חוליו הרים את הראש אחת הדמויות שלו המפורסם, פרופסור הגרמני אוטו Lidenbrock, לחפש דרך להגיע למרכז הארץ באמצעות המצאה כמו המעלית. כי אם חוקרים ללכת עכשיו הרעיון של נתינה עם מעלית החלל מסוגל לגרום לנו להגיע, חוקרים אילו, למקומות כל כך מרחוק ואת הדעת, כמו הירח. KONE, יצרן מוביל בתעבורה אנכי (מעליות, מדרגות נעות, דלתות אוטומטיות) עשה את הפעולה הפוכה. כלומר Tytyri שלי יצרה מתחנת הרכבת של טורקו (פינלנד). שם, בעומק של מטר 333, הוא מזיע לכל אחת המעליות המוכיחים עם אמצעי אבטחה ובטיחות מוחלטת. סיבת ' קיומו של חור זה לעומק כדור הארץ הוא לא אחר מאשר פתרונות אופטימליים כדי לשפר את פתרונות הרמה הקיימת בשוק.

חלול מכרה טפסים קהילה מתחת לאדמה עם סריג של גלריות, מסלולי מנהרות המאפשרים לך בבטחה בדיקת המעליות החדשני ביותר, מוניקה מרטין, מנהלת שיווק KONE ספרד מסביר. היא מרכז הבדיקה הגבוהה ביותר בעולם, אם כי באותו החידוש הגדול של. יש, במהירות של 17 מטר לשנייה השקנו מעליות כדי לראות את האמינות והעוצמה שלו. לתוך בור זה של lifesize, יושבת על מוקש גיר KONE צוות חדשנות השתנה הרעיון של בדיקת מעליות המגדל. עבור כל אלו בדיקות המרכז מרחיב במבנה תפעולי לרשת של חללים, נתיבי תחבורה מנהרות שבו מאפשר התקנה יעילה ובטוחה של ציוד בדיקה של מעליות, מדגישה את מרטין. בפיר זה, התקנת מעליות עבור צוותי הבדיקה שלך, שנכנס נתיבי תחבורה מוצק, הרכבה מהירה הפסקה. כך הדברים, ולהשפיע כאילו היו הכורים, מהנדסים KONE ביצעו שתי תעלות שנחפרו ללימודים מתקדמים בתחומים כגון מערכות הילוכים, מנוע, פקדים, נוחות הנסיעה, בלחץ של ה מיזוג, שיטות התקנה ובטיחות. העובדה כי הסביבה מוטבע סלע מוצק הופך את התקנת יציב מאוד אשר משמש מעבדה תנאים חיצוניים, מוסיף מרטין.

KONE KONE הוא מציע החוויה הטובה ביותר של תזוזה עקב שלו בתכנית אנשים זורמים לחוות סדרה של פתרונות המאפשרים לאנשים לגלול דרך נוח, ובטוח חלקה, ללא עיכובים גדולים מבנים, להגיב על הדרישה של חברה מפותחת יותר ויותר. KONE מספק ללקוחותיו פתרונות חדשניים ביותר של מובילה עולמית בתעשיית מעליות, מדרגות, דלתות. הוא מומחה בתחום ייצור, התקנה ותחזוקה המודרניזציה. היא חברה מאוחדת היו מכירות נטו 4.1 מיליארד אירו בשנת 2007 מעסיקה עובדים סביב 32,500 ברחבי העולם. KONE רשומה בבורסה NASDAQ OMX בע מ הלסינקי בפינלנד. הערה לעיתונאים: לפרטים נוספים אל תהססו לפנות קורונדו נוריה / אסתר Murillo / Avda. התעשייה, 13. צמח-1. 28108 20 המקומי. אלקובנדאס. תל מדריד: 91 657 42 81