מסחר אלקטרוני של בגדים בברזיל

במספר מדינות כמו אנגליה, ארצות הברית ויפן, לקנות בגדים באינטרנט הוא דבר חדש במשך זמן רב. כעת, הערך הועבר על-ידי זה מסחר אלקטרוני של נישה מעבר מיליארדי דולרים לשנה, בשיתוף פעולה עם ההכנסות שהתקבלו המאגרים הפיזיים. עוד פחד של אובדן לצרכנים בשל ההעברה המסחר באינטרנט, עוד שמצטברות חנות בלי הסיוע של מדיה וירטואלית. הציבור ברזילאי, עם זאת, לקח לדבוק מודל זה, בעיקר על-ידי חוסר בטחון אשר חש כדי להפוך נתונים כרטיסי האשראי והחיוב וכן באתר. יש חוסר מידע לא רק מי מוכרים וכן כל מי שקונה ברשת. למרות זאת, בשנים האחרונות היו גידול ניכר בצריכת מקוונת של בגדים בברזיל.

מאמינים כי אחד הנחה קבוצות, רכישות קולקטיבית, כגון דג עירוניים, קבץ לפי, שבו המשתמש הרשמה, לקבל, בדואר אלקטרוני, חדשות אודות מוצרים ושירותים במחירים מיוחדים. אתרים אלה לעודד מסחר אלקטרוני באמצעות הנחות מותנה למכור סכום שנקבע מראש באתר. כולם מנצח: החברה, אשר מנהלת את גילוי מכירה; הצרכנים, אשר לקבל את הערכים הטובים ביותר בשוק. כמה מיתוסים אודות מסחר אלקטרוני היו לביטול עם חלוף הזמן. איך, למשל, את האשליה כי חנות וירטואלית אינו צריך כסף או השקעות כדי להיות יזם. כבר מוכחת אתר הכולל לא מהימנות ב- access יכול להביא הפסדים רבים כמו מאגר פיזי למכור. בנוסף, אם לוגיסטיקה הפעולה מציג בעיות של העברה, עיכוב Exchange, מחזור נמוך או חוסר מוצרים, הלקוח רק לקנות ברשת. כלומר, חנות וירטואלית דורש טיפול כל כך הרבה אודות מאגר יש כתובת קבועה בקניון.

לקנות פריט ביגוד באינטרנט הוא שונה לנסות את זה בחנות פיזית. כדי קרוב יותר לצרכן הקצה של נסיון הרכישה, מסחר אלקטרוני החל בכלים משוכללים יותר. יש מוצצים אישית (ניתן לבחור יותר שומנים או יותר רזים; עם לחזה גדול; או, אפילו, לבחור בין מציאותית יותר או יותר) עד יפה בו מודל \"נטען\" הדומה ככל האפשר, כיבוד אמצעים המקורי ' וגוון עור של הצרכן. באתרי שבדי רב-לאומי האופנה H & M, לדוגמה, באפשרותך להוסיף דגם המשקל והגובה, כמו גם להגדיל או להקטין אמצעים של הירכיים, שדיים. מכירת בגדים באינטרנט בדיוק קרה שטח בשבי ברזילאי החיים וירטואלי החנויות הבינו כי יותר פרטי המוצר הנוכחי באתר, יהיה קל יותר הוא הופך יום הרכישה. הטרחה של מוכרי בפועל 12: 0 am זמין בכל יום משמעה גם ההבדל בין הצרכן לבחור את המאגר הווירטואלי במקום חנות פיזית. חלק מהבעיות בפני הלקוח במסחר אלקטרוני הם החלפת נהיה מעט, לא יודע כיצד הוא המוצר גוף לפני השלמת הרכישה ואת חוסר האחדה של גדלים. זוג או ידי דרך הקרע של בחולצתו, בהתאם מידול, יכול להשתנות עד שני מספרים, ביצוע הבחירה של הצרכן האולטימטיבי. למרות כל כך הרבה ניואנסים, כמה מותגים כבר הקים בשוק להפוך לעיון בנושא, התמקדות בחוזקה על מסחר אלקטרוני. אנו מצטטים חברות כמו מריסה Lojas רנר, כבר בודק וירטואלי המציג את הגדלים הזמינים עבור הלקוח, הימנעות מההחלטה.   הידע אודות הצרכים של קהל היעד, בשילוב עם שירות טוב ושימוש בטכנולוגיות חדשות, כנראה המפתח לצמיחה של מסחר אלקטרוני. למכור מוצרים הדורשים ניסויים היא עדיין אתגר. מבחינה תרבותית, הצרכן דורש הרבה טיפול, החנות יש להשקיע הפגנה אבטחה ופונקציונליות המוצר כדי לפצות על חוסר טועמת. בעוד חברות כבר חוו הצג ברשת אופנה באמצעות האינטרנט, השני להסתכן והתחל הפעלה חנויות וירטואליות או בית re-engineering את המסחר שלהם. לידי גורמים תרבותיים שונים של הצלחה, אנו להזכיר המותאם אישית שיש האמריקאים חנות לפי קטלוגים. זה הוביל בסופו של דבר את הצרכן האמריקאי להצטרף מהר יותר כדי לקנות בגדים באינטרנט. כאן, ההקשר הוא שונה. אחד האתגרים העיקריים עבור מותגים היא לשכנע את הלקוח לוותר על חווית קניות בנקודת המכירה, עם קשר ישיר עם המוצרים, הספקים, למען נוחות שמציע האינטרנט. כעת, הטכנולוגיה מסייעת לשפר את הערוצים הרכישה, אך הסברה היא כי זה lode אמא, כאן בברזיל, עדיין יש הרבה לפתח. אפילו עם השקעות כבדות, החשד לגבי שיטה ומדיניות משלוח התשלום, להחזיר סחורות, Exchange עדיין לא ברור לצרכן. אבל את האבולוציה של מסחר אלקטרוני, העלייה של מותגים ייחודיים ואביזרים ואביזרים אשר בית בזו נישה שינוי בתרחיש זה.