מחלות עור

הסוסים רגישים לעיתים קרובות על בעיות ומחלות עור. בהסוסים, אחרים העור איזונן הוא האיבר הגדול ביותר בגוף, משמשת מגן המכסה השרירים ואת האיברים. הוא משמש איבר חישה טמפרטורה, מגע, לחץ, כאב. שמור העור על סוסו חשוב מאוד למנוע מחלות עור וזיהומים. זה יכול להיעשות על ידי האכלה לך עם מזון באיכות גבוהה, להיות מודע השינויים המעיל ואת העור. קיימות מספר בעיות עור הרכיבה, אלה כוללים: ** דרמטיטיס ** טינה ** גשם רוט ** גרדת ** קווינסלנד גירוד ** העור בליטות (כוורות) ** גירוד ** העקב שמנונית ** סדוק העקבים ** גניטליות ** קשקשת ** האוכף אשר irritates ** הנגיעות כינים ** onchocerciasis ** נשרף מה גורם מחלות העור סוסים? בעיות עור סוס מתרחשות לעיתים קרובות כתוצאה של אלרגיות קשות כדי מסוימים מרכיבים את הדיאטה, כמה תרופות, חיסונים גם כמו עקיצות חרקים נגרם על-ידי זבובים, פרעושים, אקריות, יתושים, דבורים או הצרעות. אם הסוס להתערב, חומרים רעילים כמו כימיקלים, דשנים, חומרי הדברה, צמחים מסויימים, לגרום גם מחלת העור. זיהומים פטריות, חיידקי ויראלי, טפילי, כוויות, לקפוא, fotosensitizacion את ייתכן יש השפעה שלילית על העור של הסוס.

לעתים, תנאי הבסיס כגון הפרעות הורמונליות (hyperadrenocorticismo), מולדות, תורשתיות, ניתן גם לתרום לפיתוח של בעיית עור בסוסים. אם לא מטפלים, בעיות עור יכול להיות רציני, הפיצו לאזורים אחרים בגוף. אבחון של מחלות העור של הסוס של אבחון הפרעת העור מבוסס על תסמינים, בדיקה גופנית מלאה, סקירה על ההיסטוריה הרפואית של הסוס. אבחון בדיקות כגון דגימות עור, לשרוט את האזור או ביופסיה עור הוא הם לוקחים לבדיקה מתחת למיקרוסקופ כדי לאשר אבחון חיובי. נפוצות התסמינים והסימנים של מחלות עור כוללים: ** חיתוך עלה־בננה (גירוד) ** lumps ו המשובשת ** נפיחות, דלקת ** פגיעה, pustules ** ulcerations ** פריך, flaky יבש העור ** נשירת שיער ** המסכן מראה העור, שכבה עזרה עבור מחלות העור של הטיפול סוסים תלויה בדרך כלל הגורם של מחלת עור. עבור תגובות אלרגיות, וטרינר שלך לרשום תרופות אנטי דלקתיות, לפקח בקפידה את ההתקדמות של הסוס.

גם עשוי להיות רשם תרופות כגון אנטיביוטיקה, תרופות, במשחות הארגמניים, טופיקליות, עיסוי, פתרונות אנטיספטי, סבוני מרפא. בנוסף, ייתכן גם מומלץ וקחו של פשפשים, לקרדית כינים תחת טופס אירוסולים, וכן תכנית טובה של חיסול של תולעים, החיסון של הסוס. דיאטה בריאה והכנות יעיל הוא חיוני בשמירה על העור סוס. הטבעיות. ללא תופעות לוואי לא רצויות של תרופות קונבנציונליות. החומרים שנבחרו בקפידה כדי לקדם את בריאות העור כגון Borage, תחום (שבטבט arvense), שן האריה (Taraxacum הנחלים), רוזמרין (הרוזמרין officinalis) אצה, מספקים הקלה סימפטומטי גירוד, גרד, אודם, לצריבת העור. בנוסף, הירו (אכילאה millefolium), סירפד (Urticadioica), Echinacea (Echinacea רפואי) ואת Hawthorn (עוזרר laevigata). עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלות שעשויות להיות אדם מאושר ובריא יותר.