מזון לחתולים

חתולים הם חיות טבע. הארוחה הם בעיקר מכרסמים קטנים, יונקים, ציפורים, זוחלים, דו-חיים, אך גם קטן לאכול עשבי תיבול, פירות וירקות. מזון אידיאלי החתולים הם מזונות מן החי, כגון בשר, דגים, חלב וגבינות. בדרך כלל, הבשר מבושל הוא הטוב ביותר עבור בלוטות הטעם שלך, כמו גם להיות בריא. היא נמנעה את החתול אוכל שמנוני או מבושלת מדי בשר ברטבים, חריף או שמנוני. הבשר הכי מזין על חתול הם שור, ארנב עוף, אשר יכול להיות מסופק עם עצמות השמע עדין ורך אשר יחזק את השיניים שלך. הדג הוא אחר של המזון החתול נוטה להיות טעים להם.

הדג יכול להיות לפעמים מבושל וחי. עליך להיות זהיר מאוד לא לתת אותו עם קוצים משופי עם הידית כך פצועה וחולה הכוס שלה. מזון חתול הלידה השכיח ביותר הוא חלב. מוצר זה לא שותה בדרך כלל זה בבגרות, אך ישנם חתולים מבוגרים שצורכים אותו. זה צריך לתת לו את זה בטמפרטורת החדר או חם עם מעט מים. זה לא צריך להיות שחתול סבלו מבעיות שלשול כי זה יכול להיות אני מגשר על ידי הגדלת הבעיה שלך. הירקות הוא אחד פחות תכופים באוכל חתולים תפריט, אבל אלה יכולים להינתן ולעזור בבית הגידול אידיאלי ובריא של החתול. צריך להיות מבושל ירקות עבור לא מאמץ את מערכת העיכול של החתול, במנות קטנות.

ירקות טריים לא לעכל אותם. ובכן, לפעמים אפילו לאכול אותם. אם אי פעם השתמשת עשבי מזון ירוק חתול, שכן אז לווסת את פעולת המעיים, ולא להשתמש במתקני או האכלה. הפירות נאכלים כלל במנות קטנות. הציפה של פירות בשלים הוא בריא וטעים מאוד עבורם, שכן הם עוזרים לחיזוק מערכת העיכול שלך. מזון החתולים היילוד הוא חלב, רצוי ביותר הוא זה ממושך את הזמן הנדרש עבור גורים גדלים עם חיוניות, את השרירים, העצמות, ניבים חזקים הפרווה הוא בהיר ויפה. דיאטה זו יכול גם חיזק, ביצוע של דייסת קמח עם קצת חלב אור שוקה. הבית יספק לכם עם כפית עד שהם יוכלו לאכול בכוחות עצמם. כמה ימים אחרי זה אוכל של חתולים ניתן לחזק אותו עם חתיכות של בשר נא או מבושל ללא עצמות דגים. איזה מזון לחתולים אינה מועילה או בריא עבור אלה, לדוגמה: לחם, תפוחי אדמה אינם בריאים ולא לעזור את הצמיחה של החיה. מזון אנושי אידיאלי לא להציע את החתול שלך. מאז זה רק מוסיף יותר קלוריות אינם הכרחיים, יכול לתת לך רע מריח על ידי חומרי טעם ומלח שיובילו מזונות אלו. מוצרים כמו שוקולד, קפה ותה אינם מתאימים לחתול, מאז זה יכול להשפיע על מערכת העצבים, לבדן, אפילו מוות. בצל ושום מכילים תרכובת הגורמת להרס כדוריות דם אדומות בהפקת אנמיה אצל בעלי חיים. היום, נמכר מזון החתולים וטרינרית, חנויות ומקומות אחרים. הם מזונות לגובה בבלונים או על ידי הקפאת, וכן תרכיזים המכילים כל ויטמינים וקלוריות יותר החתול דורש.