מזומן = טיפול לגייל חשבונות

כאשר אנו חפש בחברה בו השקיע כסף ומשאבים, נחת על שני נושאים: חשבונות חייבים ו inventories. רשימות מלאי הן באחריות של האזור של מכירות, ייצור, מחסן, כמו הענין, שליטתה, תנועה, בעיקר המיקום שלה כמו מכירות. הוא חלק חשוב מאוד בנכסי החברה השפעתה על ניהול המזומנים של הארגון הוא רלוונטי, לכן בוודאי גם נושא של ניטור והערכה. במקרה של receivable חשבונות, התקשר הלקוח תיק, או פשוט תיק או לקוחות, ניהול הלקוחות היחסים ומעקב. מסיבה זו אנו יתמקד בניתוח הבא אודות הניהול על נכס חשוב זה. במאמר הקודם, שאנו לומדים אודות הניהול של תיק האשראי, אשר החלק הראשון שיש נתון אשראי טוב, מטפלים כראוי השגות לגבי רע ויש להם את הפקדים הדרושים כדי לייעל את ניהול שלו. כעת נתמקד כיצד לנהל את תיק קרדיטים, אשר כבר פועל, כלומר יש לך כבר את ההלוואות, כעת הוא חייב לרכז על הדרך הטובה ביותר לנהל אותם (קריאה טוב, לא לאסוף אותם, אבל לנהל אותם). היסטוריה של תיק שלך: כאמור, התחל שעושה את כל מנתח ויש לו זיכויים שניתנו עם תיעוד מספיקה ומידע.

המצב הכלכלי לא רק הכללית אלא המקומי של ארצנו, עשה רבות חברות הפנים נזילות ובעיות הראשון הסובלים הם הספקים. הלקוחות לשלם מי נחושת אותם הדרך הראשונה הטובה ביותר כי הנושה המציע אפשרויות הטובה ביותר, אך זהו אוסף מתמיד. תנאים נוכחיים, להיות מוכן לנהל משא ומתן התנאים של תשלומי ריבית, refinance אפילו קשים אך זכות חזרה הדרושים להחלטות שחזור שיפוטי. אם לחברה שלך יש בסיס לקוחות, הם בוודאי עדיין מחזור ההפעלה הבסיסית, כלומר: הם לקנות אשראי, הם משלמים את החשבונות, הם חוזרים השתמש את האשראי. כיצד לשפר את האוסף.

בעבר, נא לענות על השאלות הבאות: יש לי דוח הקדמונים של מאזני הפיגור? יש לי דוח של המאמצים ההזמנה באיסוף כל לקוח? יש תיעוד לתיק לקוח? הוא מתעדכן? יש לי שגרה ברורה עם אחריותי מנהלים אודות פעולות שיש לבצע בהתבסס על הפיגור של הלקוח? אני כבר מאומן כראוי לאוסף של המחשב שלי? האם יש לי מספיק כלים ומערכות כדי לעקוב אחר לקוחות? יש לי תוכניות ברורות עבור מקרים אשר הלקוחות לבקש לנהל משא ומתן על מגבלות זמן ועניין ברירת המחדל? השכיבו את ההליך להיות אחריו אם לקוח מציע בתשלום בודד ובקשות האינטרסים לפטור אותו? אני מחולקים הלקוחות אליהם כבר לא מעוניין להמשיך לעשות עסקים עם אותם? אני כבר בחרו עורכי דין במקרים בהם צו העברה לאוסף שיפוטי? כעת, מפתח השלבים בניהול אוסף: לזהות את הבעיה של המקרים הפיגור: 90 יום פיגורים או יותר (על-פי מדיניות). קבל רשימה של מקרים אלה המציין את ההזמנה מאמצים והפעולות לקחת חלק מנהלי אוסף שלהם. שבו מסה של 120 ימים, להכין תקשורת בהתאמה לכל לקוח, תוכלו לקחת אוסף בית המשפט. הזז את המקרים בהם צו שיפוטי אוסף. לקבוע מקרים רעים, להפוך לשמורה יש צורך להעביר אותם Incobrables. (לשמור קבצים ומעקב תקופתי על המקרים האלה, לא אומר והפטרות). בנוסף. ודא כי כל אוסף מנהל יש את הכלים הנכונים: טלפונים, גישה לאינטרנט, פקס, הודעות. מצפה מהחלטה זאת של Messenger על המאמצים אוסף ושחזור. (על-פי היקף הפעולה ואת הגודל של הפורטפוליו שלה לקוחות) המשך-up:-עדכון תיק של לקוחות כל 3 ימים. -שליחת מכתב אוסף עם תאריכי יעד עבור 5-7 ימים מראש כדי להעביר קשר משפטי אוסף – מאמצים על-ידי דואר אלקטרוני – באמצעות הדואר או הדואר האלקטרוני כדי יותר מרמה אחת בתוך הלקוח שלך. -שבוע דיווח על מצב תיק. -הרכבת צוות ניהול אוסף. לעדכן אותה. -לא להזניח את זמני שבו אנחנו יכולים לפנות אל הלקוחות (ייתכן שיהיה עליך שעות הלילה של אוסף) במסמך refinancing: להכין חוזה קטן לצרף שטר חוב של הסכום refinance. אם זה אפשרי לקבל מהרופא פוסט בדיקות. הגדרת המונח הריבית לפי רמות בשוק. מסקנות יכול להחליט לא לתת אשראי נוסף, אולם זה קשה כי זה האופן שבו השוק דורש, חשוב לתת קרדיט טוב יותר, לחקור את השיפור הלקוחות ותיעוד בדרך. לגייל חשבונות הוא מזומן של הפעולה שלו, לאחזר אותו ולשים לעבוד שוב היא תורה של עסקים, ולכן האזור של הלוואות, חייבים צריך להיות מיומן, בפיקוח. ניהול נכון בטיפול וניהול של לגייל חשבונות מקבילה אומר: ניהול מתאימות המזומנים שלה.