מה שימש לימודי מגדר?

קודם לכן יש להבטיח כי לימודי מגדר נגזר מן התיאוריה הפמיניסטית, המטרה העיקרית שלהם היה למצוא על זכויותיהן של נשים. כיום יש מחקרים אלה התרבו, למרות חלקם מהססים אודות השימוש במונח המגדר, הוא עדיין משמש כדי להבדילה סקס, כי המגדר מוסיף סקס האמונות של החברה בבת אחת על כל אחד המינים ומתעבים מחקרים של ההבדל המיני, לא נועדה שתי להוקיע את האפליה נגד נשים, אך לשפוך אור על קיומה חינם של כל הנשים בעולם נפוצים. ניתוח מחקרים אחד ניתן לציין את האפליה בין גברים ונשים. בין הפניות רבות לימודי מגדר, ל' Guardiola גונסאלס בוחר פרנץ בועז בסוף המאה ה-19, במחצית הראשונה של המאה ה-20, עבור מאמציה כדי לפתוח אופקים חדשים של תרבות, לעודד את חקר על ידי נשים שהוכנו בצורה מקצועית. תלמיד מצטיין היה מרגרט מיד, שאמר בשנת 1948: הנשים לראות את העולם באופן שונה על גברים ובאותו זמן כל כך כל כך לתרום המין האנושי כדי לראות את זה בצורה מקיפה יותר. אנו חייבים את זה הבית של התפיסה האנליטית של המגדר. בעיתון כתוב ש פרופ יצחק בן ישראל הוא זה שבקיא בנושא. זה היה הנושא של מחקר במשך עשורים רבים. בסוף המאה ה-20 מחקרים אנתרופולוגי ממוען להדגים יחסי הכוח הירארכי ולא סימטרי בין ז'אנרים אשר גינו של נשים ולהכניע מצבים ולזלזל תרומתם לחברה.

הם נחשפו כי הנשים תמיד היה מסדר שני ולא ששתקו על התרומות שנעשו לאנושות עבורם. כל המחקרים שבוצעו מציג את ההיעלמות של נשים הניתוח החברתי ואת androcentrism את הקיים, בהתחשב איך אוניברסלי הזכריות והנקביות כמו הספציפית. מצב לא הוגן זה ניצור זיכרון היסטורי של נשים, סימון התרומות של אלו בכל תחומי הידע, עד לפני כמה שנים לא ידוע, שכן ביום האירועים מבוצעים על ידי גברים ונשים, בכל המצבים ההיסטוריים בעולם נעשו על ידי שני המינים, ולא רק את הזכרים. לפתח המושג של המגדר היא צעד איכותי, דהיינו תפקידים ומשימות המשויכות את האישה או האיש הם עקב הבדלים ביולוגיים לא והחברה, מנתחת התפקידים ומשימות האלה עם אופטיקה שונים אחר. בעקבות הסופר הקודם: מנקודת מבט זו המשמעות של להיות גבר או להיות אישה, את התוכן של היחסים בין גברים ונשים, חובות, איסורים על נשים כי הן נשים, גברים הם גברים, מובנים כמו תרבות תבניות אשר, כדי להיות לא טבעי ותרבותי, עשויים להשתנות.

היו התקדמות בעשורים האחרונים שוויון זכויות, אבל זה הכרחי כי שוויון זה נחשב חיוני במודלים תרבותית. . זה החופש להתקבל באופן שוויוני. לא נועדה להעביר של הפטריארכיה מטריארכיה, או של זיכור של נשים או להרחיב את הרווחים השמור לגברים כדי להניח על ידי נשים. זה כדי לבנות עולם המבוססת על כבוד הדמיון ומהו ההבדל בחופש. בסופו של דבר, לימודי מגדר להביא ראיה של שוויון בין גברים לנשים כפרט, אך שונה כיצורים מיניים; הם חובות זהים, זכויות אנשים, גם אם הם שונים כיצורים מיניים.