לשפר את המערכת החיסונית עם תרופות טבעיות

המערכת החיסונית היא מדהימה, מסובך ומורכב מערכת באופן טבעי שומר גופנו בריא מגן עלינו מפני כל מיני פולשים. בלי זה, גופנו נלחמים כל הזמן הקרב הבלתי נראה נגד חיידקים, חיידקים זרים איתם אנו באים במגע. מהי הדרך הטובה ביותר לתת לגוף את מערכת חיסונית בריאה ולאחד את תפקוד המערכת החיסונית? קו ההגנה הראשון של כל המאבק היא לשמור על שלמות מבנית כדי להבטיח מערכת חיסונית בריאה. רבים הדברים שאנו מנסים לתקן, כמו האף כי moquean, הם למעשה הוכחה כי מערכת החיסון היא עבודה וביצוע העבודה שלהם כראוי. באופן טבעי יש כבר גידול אנשים מנסה למצוא טבעיים המערכת החיסונית הטבעית. השתמשו בהם רפואה מסורתית ורפואה אלטרנטיבית במשך אלפי שנים כדי לחזק את המערכת החיסונית, ולפעול כדי להנפיש ההגנה רגילה, יעיל נגד פתוגנים ושחזור שגרתיות.

בשנים האחרונות, המחקר אישרה זו החוכמה המסורתית. כיום, ישנם מחקרים קליניים שפורסמו רבים להפגין את היכולת של אחד לקצר את זמן ההחלמה, תמיכה על תפקוד תקין של המערכת החיסונית, ובכך מסייעת לשמירה על ההגנה הטבעית מפני פתוגנים וביצועים מיטביים. כאשר אנו מזדקנים, התחלנו לפעמים להבחין כי מערכות החיסון שלנו הם לא טוב כמו קודם. תרופות טבעיות במיוחד ליהנות האנשים הזקוקים תמיכה כוח החיסון שגרתיות כדי להישמר מפני התנאים הנפוצים המשויכים הזדקנות של תאים. החומרים הטבעיים הבאים ידועים יכולתם לתמוך במערכת החיסונית ועזרה לנו להילחם במחלות ומשמש הזדקנות Hypoxis Rooperi (תמצית אפריקאי תפוחי אדמה) באופן מסורתי המושרית לתמיכה טבעי convalescing. Hypoxis מכיל את phytosterols ואת sterolins, לעזור לווסת את האפקט של המערכת החיסונית. מחקרים הראו השפעה מיטיבה של בתחום ה סטרולים sterolins ומפעל במערכת החיסונית.

המחקר שנעשה על קבוצה של מתנדבים הראו עלייה משמעותית מספר תאי T, אשר מעורבים שיפור חסינות. בוכו (הידוע גם בשם בוכו) נעשה על ידי הילידים של הכף המערבי של דרום אפריקה במשך מאות רבות. העלים בוכו להכיל 1. 0 3. 5% נדיף שמנים גם מורכבות כמו פלבנואידים למצוא פירות וירקות המכילים מגוון אפקטים הביוכימי, נוגד חמצון מועילים. בוכו תומך את היכולת הטבעית של הגוף להיפטר מרעלים על ידי המרצת הפרשת מים שנשמרת, מה שהופך אותו ההיאבקות. המחקר הראה כי פעולת חיטוי טבעי נובע שמנים נדיפים, אשר חושב הראשי על-ידי רכיב אינפלמטורית הוא monoterpene disophenol. נענע Piperita מקדמת את הזרימה הטבעית של המרה בגוף. העלים של צמח זה תשואה כ 0. 1-1. 0% שמן נדיף, המורכב בעיקר menthone מנתול, שניהם יכולים להיות מאוד מועיל בהתמיכה של מערכת חיסונית בריאה. מחקרים מדעיים בצמח זה הראו השפעה מוכחת של נענע piperita במאבק נגד שחפת. Solidago Virgaurea (הידוע גם בשם goldenrod) מסייע לגוף יכולתה לווסת ריר באופן שגרתי, שימש באופן מסורתי על ידי מרפא במשך מאות שנים כתרופה טוניק כדי לחזק את יכולת ההגנה הטבעי של הגוף להילחם נגד זיהום. אלבום דבקון משמש משתן, vasodilator טבעי, תמיכה הכוח הטבעי של קירות נימי ואת היכולת הטבעית של הגוף לעודד את התיקון של תאים פגומים. במחקר שנערך, נקבע הסלולר מרכיבי מערכת החיסון הטבעית של הגוף (כגון גרנולוציטים ומונוציטים) לדבוק מולקולות agglutinin – אני האלבום דבקון לדרגה גבוהה יותר מאשר תאים, המציעה צמח זה יכול לווסת את inmunorespuestas טבעי. עוזרר Oxyacanthoides מכובד מאוד המושרית לתמוך בריאים זרימת הדם. מחקרים הראו את קיבולת חיובי של עוזרר לעזור לאנשים עם אינדיקציות cardiological, שימוש פעיל פלבנואידים עשב לעשיית פעולה cardiotropica, בו זמנית vasodilatory, ובכך נפערו כלי הדם עבור שיפור זרימת הדם. Sinesis שיסנדרה הוא עשב טבעי של טווח גדול של סין. שיסנדרה משמש גם לסייע לגוף יכולתה לווסת, לשמור על רמות אנרגיה בריאה, באופן שגרתי בהגנה מפני רעלים ו לגרום נזק לתאים. הוא יעיל בסיוע לגוף לבצע את התחדשות טבעית של רקמות שנפגעו של תפקוד הכבד, תוך קידום משופר הכולל ברגולציה של תהליכים פיזיולוגיים. מחקרים הראו כי Schisandra עשוי לסייע לקדם את מערכת הלב וכלי הדם בריאה, הכבד, הכליות. Astralagus Membranaceus אחר תרופה סינית חזק ויש מגוון רחב של יתרונות כמו טוניק התחדשות טבעית. קדד Astralagus Membranaceus הוכיחה על-ידי מודולרי המדינה דעה Th1/Th2 איזון חולים עם keratitis הרפס סימפלקס (HSK) וכדי לשפר את ההפרעה של המערכת החיסונית. Olea Europea (עלה זית ירוק לחלץ) מכיל חומצה כביכול מורכב oleuropein כי הוא יעיל לעזור לגוף להילחם באופן שגרתי רבים פתוגנים (חיידקים). ההשפעות החיוביות של עלה ירוק של עץ הזית הראו לאחרונה במגוון של מחקרים קליניים. עלה ירוק של עץ הזית מכיל גם enolate של סידן כמו המרכיב הפעיל, האחראית ישירות עירור phagocytosis, את התהליך של מערכת החיסון אשר phagocytes דם שמציף ומיקרואורגניזמים תקציר מזיקים זרים. Enolate של סידן עוצרת גם ייצור אנזימים retroviruses, כגון HIV, שתצטרך לשנות RNA מ תא בריא. מהנדס במקצועו, אך בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. ציבורית עם בעיות אלה מכיוון שאני בטוח מושכלת אדם הוא להיות אדם שמח ובריא יותר.