למצוא חברות בקולומביה: מדריך המומחים

Tags:

חברות בקולומביה, מידע וטיפים על ידי יהושע Adekane הרפובליקה של קולומביה חוותה צמיחה חזקה בין 2002 ל-2007 כי שלה promercados מדיניות שיש לך tra? לעשות את הרשומות ברמות השקעה. עם זאת, במהלך המשבר הפיננסי אומה זו הושפע הירידה ביצוא שגרם שיעורי צמיחה שלילית. דרך האמנות הזאת? להשפריץ, לך ללמוד עוד אודות הסחר ב קולומביה וכיצד למצוא חברות בקולומביה. הרפובליקה של קולומביה ממוקם בדרום אמריקה, גובל ברזיל, אקוודור, פנמה, פרו, ונצואלה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את מיכאל גולן. אומה זו יש אוכלוסיה של 45 מיליון תושבים, פזו קולומביאני מטופלת כמטבע הרשמי. מוצרי הייצוא העיקריים שלה כוללים: n? למה, קפה, שמן, ביגוד, לחתוך פרחים ובננות. במונחים של יבוא, הרשות? s מקבל: צוות של תחבורה, ציוד תעשייתי, כימיקלים, מוצרי צריכה, מוצרי נייר, חשמל, דלק.

השותפים המסחר הגדול ביותר שלה הם: אקוודור, ונצואלה ו ארצות הברית. כדי למצוא חברות בקולומביה, אנו מציעים את האפשרויות הבאות: * גישה באתר B2B עם דגש על אמריקה הלטינית: זו דרך מצוינת למצוא חברות בקולומביה של במהירות וביעילות. על מנת לקבל היסטוריה פיננסית ומשפטית של החברה, להזמין דו ח אשראי לחברה זו. זה יעזור בהחלטותיהם עסקים עתידיים עם חברות שבה בכוונתך לעשות עסקים. * ראה לשכות המסחר: הם מקדמים סחר באזורים משלהם; הם אוספים מידע ונתונים סטטיסטיים שעשויים להיות של שימוש טוב. * גישה בפורטל מסחריים חדשים התמקדו באמריקה הלטינית: זוהי אפשרות מצוינת נוספת למצוא חברות בקולומביה של במהירות וביעילות.

לפני שאת עושה עסקים, בקשו דו ח אשראי של החברה עבור היסטוריה והחוקיות של החברה. זה עוזר לך להחליט אם ברצונך להמשיך מעבר לטיפול מסחרי. כפי שאתה יכול לראות, למצוא את החברה בקולומביה לעשות העסק לא כל כך קשה רק בצע את העצות שהוצעו לעיל, לראות את התוצאה. לקחת בחשבון גם את דו ח האשראי להיות לעזר בהחלטות המסחר שלך. מומחה בענייני עסקים, ג'ושוע Adekane, מזמין אותם לבקר שונים כי הם עשויים להגביר השווקים באמריקה הלטינית.