להרוויח כסף עם מודעות באתר שלך

עבור רוב האנשים להרוויח כסף עם האתר שלך, האמצעים לשים פרסומות עם "גוגל אדסנס". בדרך כלל פרסומות כדרך להרוויח עוד קצת כסף. אילו נוספת? כי כפי הבהיר עם כמה אלפי ביקורים ביום לא אפשרי להתפרנס. כי באמת יכול להרוויח כסף עם Adsense, ביקורים צריך להיות מעל 50,000 ליום. למרות שזה רק קירובים. ישנם מעט מאוד אתרי אינטרנט אשר מצליחים לעשות כסף עם Adsense.

אמנם הרוב של בלוגים ואתרי אינטרנט להשתמש בו הרבה על התנועה באתר האינטרנט שלך. אבל צריך לסחוט את התעבורה אשר עלתה לנו לקבל כל כך הרבה? רק אם אתה מקבל את הטרדות שתפיק לך, אשר נראה כמה בעלים של אתרי אינטרנט כדי לקחת בחשבון, כי יש לו חסרונות הבאים: אובדן של הקוראים על ידי תחרות: הקוראים הולכים לאתרים אחרים, כנראה על פי התחרות, מכיוון המודעות שלך באותו הנושא. יש דרכים להימנע זה קורה, אבל זה בלתי נמנע חלק פרסומות כאלו אשר לא לשלוט, בסופו לקחת אותו. אחרי הכל, הם משלמים על זה, אתה לחייב אותו. דליפה תעבורה: למעשה עוזבים את התנועה שלך יעבור אל אתר אחר. התנועה כי יש עלות כל כך הרבה אתה לנצח ושניהם מנסים לפנק. אובדן של הקוראים על-ידי מודעות מעצבן: הוא בלתי נמנע כי המודעות יש רמה מסוימת של intrusiveness. תלוי כיצד להציג פרסומות.

שחלק מקוראי נסבל יותר מאחרים, אבל זה גורם מפעיל נגדך. אובדן של pagerank: המודעות יכול לגרום לאובדן של pagerank, ייתכן כי אתה למעשה נותן קישורים החוצה של הבלוג שלך. אובדן מוניטין: המוניטין בקושי יכול לנצח אותו ומעט לאבד אותו. המודעות בבלוג שלך, שעליהם אין לך שליטה, יכול לגרום לך לאבד את אמינותך. גם אם הסיבה היא לא נראה אתר רציני עבור כמות המודעות. AdSense הוא דרך מהירה וקלה כדי להרוויח כסף, אבל אולי זה יותר רווחי להציע למבקרים, מוצרים פרי של האסטרטגיה שלך כן ניתן לשלוט משלך. תלוי בך כדי לקבל ביצועים גבוהים יותר מהאתר שלך כפי שאתה יכול ללמוד. בתוך. חורחה