לגלות את ספרד, מושלם לנפוש בו

ספרד ממוקם בדרומה של אירופה, מערים שלהם ממוקם יותר לדרום, כמו Tarifa בקדיס, אתה יכול לראות את אפריקה. זה יעד אסטרטגי לחגים מאת שלה מגוון של נופים, חופים שופע, מרהיב, תרבויות שונות, שפות קרבתו מדינות כמו צרפת, פורטוגל ואנדורה. יש תמיד הרבה לבחירה עבור כל טעם, לחגים קבוצה, עם חברים או עם המשפחה היא המקום המושלם, כולם יהיו שמחים. אם נבצע סיור דמיוני על ידי ספרד מתחילה מהצפון, יצוין שההררי נוף כי רבים המקרים תגמור מפרץ ביסקאיה. השטחים הירוקים עשירים מאוד ולגרום האויר הוא נשם הכי בריא ומושך. בנוסף יש לשכוח את הפירנאים, היעד המושלם עבור טיולי הליכה והנאה הטבע. . משהו יוצא דופן לא רק שבעה מחוזות נוספים מצפון ספרד המדוברות, בארבע שפות שונות.

ספרדית להיות השפה הרשמית, גליציאנית, euskera ואת קטלאנית ולנסית, שותף בכיר שפות. . כן אנחנו אנחנו עוברים קצת יותר דרומה היינו במרכז של הסביבה, אנו מוצאים מדריד אשר היא עיר הבירה של ספרד ושל רבים מחוזות מעניינים אחרים עבור הארכיטקטורה ואת טביעת רגל שמאל על ידי הרומאים. לדוגמה, סלמנקה סטודנט העיר שבה היא האוניברסיטה העתיקה ביותר בספרד, vila שמחזיק את חומת העיר ללא פגע, למורשת העיר טולדו של האנושות על ידי אונסק ו, יעדים מעניינים רבים להתגלות. קטן הוא רחוק מזרחה ממוקם קומונידד Valenciana של מורסיה עם קו החוף שלה פנטסטי, האקלים מתון כדי ליהנות לאורך כל השנה.

מדרום לנו לראות אנדלוסיה, הוא המחוז הגדול ביותר של ספרד. החופים של אנדלוסיה קדיס, הואלבה, מלאגה, גרנדה או אלמריה הוא פנטסטי. בנוסף הערבית mark במונומנטים כגון האלהמברה בגרנדה, או המסגד של קורדובה הם חייבים לראות מקומות. בסופו של דבר, אנחנו עוברים האיים ספרדית. האיים הבלאריים ואל האיים הקנריים הינם יעד של מיליוני אנשים. וזה מובן שכן ישנם חופים ו כפרים חלומי. לאחר הסיור של ספרד לא אפשר לשכוח כמה מן האטרקציות התיירותיות המכונה הכביש Santiago שעובר נווארה לגליציה, הדרך שבה הם במיקום שונה צימר מוכן עולי רגל וגם מחיר סביר. גם המלון מ- 6 ל-14 ביולי בפמפלונה אשר פופולרי הודות לספרו של המינגווי הפסטיבל. אל תשכחו להזמין להזמין לינה מראש אם אתה רוצה להישאר לישון ברחוב, לא היית הראשון וגם לא האחרון. תהלוכות השבוע הקדוש סביליה ובערים של דרום ספרד. החגיגות של Mercè בברצלונה ב- 24 בספטמבר. פסטיבל הסרטים San Sebastián באמצע ספטמבר בהשתתפות אמנים ושחקנים רבים של עולם הקולנוע. כמובן לאחת האטרקציות התיירותיות החשובות ביותר בספרד, גסטרונומיה שלה. לכל היותר, דגים ועוד מאכלים טיפוסיים ממחוז כל אינם אובדים. טיפ: אל תשאירו לחיפוש ברגע האחרון כבר כי מיליוני אנשים לבחור יעד בכל מקום בספרד. עבור Recomiendacion זה לחפש במנוע חיפוש כמו apartamentos.es יש את כל האפשרויות עבור מלונות, לינה וארוחת בוקר, דירות, אכסניות, וילות לכל היעדים אפשרי בדף אחד.