לא לעמדה בודדת של תוכים, תוכים!

לא משנה אם תוכון, נימפית מצויצת, תוכי או אמזון ציפורים חיות עדר. בתור שכזה, הם צריכים שני החברה. Budgie, קוקודו, אבל הם יכולים לקחת אין הקשר החברתי, הם מדברים שפות שונות פחות או יותר. במקרים חריגים בלבד, שניהם ביחד הייתי עושה, אבל בדרך כלל הם מרגישים לבד למרות החברה של ציפור שונה. רק חיות מאותו המין יכולים להעסיק את זוג אמיתי.

האדם לעולם לא יכול להחליף הסוג. אפילו שאם זמן 24 שעות ביום, זה נקרא אבל לא באותה השפה, לא יכול להחליף את השותפים, בהיעדרו של המחזיק, בעל-החיים במשבר רציני יפוג. לעתים קרובות, ציפורים בודדים לפתח הפרעות התנהגות מסיבית. הספקטרום נע בין קבוע לצעוק על אדישות, תמיד אותן תנועות עד השחתה עצמית על ידי בעלי החיים בנשיכה המעיינות. במקרים הגרועים ביותר, להתערער את הנוצה על העור. צלקות scurfy ועירום העור הם התוצאה.

בעלי ציפורים רבים חוששים של בעלות ציבורית. אתה יכול למצוא עזרה בפורומים, שבו מחזיק מנוסים אחרים לייעץ. מנועי חיפוש באינטרנט למצוא את הפורום הנכון עבור כל המינים, זה כל כך קל למצוא נקודת מפגש. עומד לפני הרכישה של תוכים, רצוי לבחור זוג. בעלי החיים הם כבר ביחד מעורב הבעיות המצומצמות. אי-תאימויות ולכן אינן נכללות. גם באופן פעיל עוזר רווחת בעלי חיים באמצעות ההקלטה של פלט חיות. בנוסף Partnertier יש לשים לב לנקודות כמובן עוד יותר. ציפורים צריכות מקום הרבה יותר מאשר בכלובים רגילים. בעלי החיים לפחות פעם אחת יכול רפרוף ב הכלוב, טיסה יומית חיונית. בעוד בעלי החיים עושים אבחנה בין הצעצועים זמין, רהיטים יקרים, ציורים, או על הספה. תוכים גדולים אלא גם עופות קטנים יכולים לגרום נזק משמעותי למתקן. מי מהם צריך להיות תמיד מודע, אם אתה שוקל הרכישה של תוכים ותוכים. אתה בקושי יכול לחנך ציפורים, בהתאם לכך, הם גם לא מאולפים. אף על פי כן שהחלטת בשביל לעופות, לבד צפייה החיות היא תענוג אמיתי. לכל מין יש התנהגות אופיינית שונה, אשר יכול להיות מאוד מעניין!