כרטיסים בתשלום מראש לעומת חוזים ניידים

היום, אף אחד כמעט לא הולך בלי הטלפון הנייד שלו לא בבית. לא משנה איזה יצרן, טלפונים ניידים יכולים שאתה רואה כל הווריאציות, בכל מקום ובכל עת. אבל מה עדיף: מראש כרטיסי או חוזים טלפון סלולרי? משתמשים רבים אפשר לראות שהיתרון של כרטיסים בתשלום מראש היא כי הם עצמם לקבוע כמה כסף הם מוציאים בחודש עבור טלפוניה ניידת. אתה יכול לאחזר את יתרת החשבון שלו בכל עת ויש לו ללא עלויות חודשיות, אם אתה מספר שבועות פעם אינו צריך את הטלפון הנייד. כרטיסים בתשלום מראש שם כל ספק הרשת והם עכשיו גם קל לטעון בכספומט. עבור הורים רבים, זה אפשרות זולה כדי לאפשר את טלפון ילדיהם מבלי להתעורר אפילו בסוף המחיר. מצד אחר הרשת-פנימיים וחיצוניים שיחות ו- SMS מחירים גבוה משמעותית מאשר עם הטלפון הסלולרי חוזים.

יתר על כן, זה יכול להיות כי לה אין קרדיטים מצב מפתח, ניתן לכן עוד שיחות. גם הם טלפונים ניידים בלבד במחיר נורמלי. אתה נכנס חוזה טלפון סלולרי סגירת טלפון כדי לעשות זאת, בדרך כלל רק תמורת תשלום קטן נוסף. גם לקבל מודל טלפון חדש לאחר תום החוזה, אלא אם כן כדי להרחיב אותו. עם חוזה ניידים אתה תמיד ניידים, כי לא ניתן להשתמש בקרדיטים.

תשלומים חודשיים כוללים תמיד תשלום בסיסי, שיחות ו- SMS הם זול יותר מאשר בקלפים מראש עם זאת. בנוסף, הלקוח יכול לבחור אם הוא רוצה לקנות חבילות SMS או דקות חינם לשם כך מסוימים. לכן, הלקוח יש מיכסות מסוימים בחודש על דקות שיחה או ב- SMS כדי מחיר קבוע זמינים. אם אתה מעדיף כרטיסים בתשלום מראש או חוזים ניידים, היא שאלה של היתרונות. מי הרבה בטלפון, חייב להיות נגיש אלא בוחר חוזה עם דקות חינם. מי, עם זאת, רק צריך את הטלפון הנייד שלו, כרטיסים בתשלום מראש הם בדיוק כמו שצריך.