יופי באופן כללי

יופי באופן כללי. יופי יפה אתה Quien? אתה חלק של המציאות? אתה דמיונית או רעיון? לעשות דברים כי זה השתקפות שלך? אתה מקרה יחסית משהו? או שאתה פשוט שפה? החכם אומר השליח: אז אם אתה רוצה אפשר לשבת ליד השולחן של החכמים. עכשיו אתם מפקידים תנסה את סוקרטס לבוא איתך. אבל אם אתה לא יכול להשאיר אותו. פוסט כי פעמים רבות מועבר אל המחשבות שלהם. תגיד לי, זה לוקח, מאנו אורלנדו? לא מה זה. שליח: יוצא לחפש magno סוקרטס ו אורלנדו. אדם חכם אמר האורח: אם אתה חושב, נתחיל את השיחה.

הדעת: בשבילי הוא הכבוד לשמוע ממך. סייג: האם אתה חושב כי החוכמה להעביר רוח אחד למשנהו? או, סביר יותר להניח כי מי הנהרות גדר הים? הדעת: שאלות שראוי לטפל בהם-זהירות, זה רגע אני רק יכול לומר, כי החוכמה יקר יותר, על ידי מה אני יכולה להרות. לכן כל ניסיון שאנחנו עושים על-ידי העברתן רוח אחרת לא יהיה יותר גבורה עוצמה, ככל האפשר על הטבע האנושי. מרווה: לא רע. אני יכול לראות שאתה מאלה שחושבים כי לא ניתן ללמד חוכמה. הדעת: אם המוח שלך, להפעיל הבה האלוהים הנצחי.

תפילות הרלוונטי ולאחר מכן הרם מזמורים יפה. סייג: אז זהו. "ללא מתן אפשרות התפילה היו מקור עודף, הוא חידש את השיחה" הדעת: הצורך סרה המאפשרים לנו להפעיל האלוהי? או נוח הרבה יותר להתבונן בטבע? סייג: אם ברצונך בתבונה אנו מגיעים במידה. alla מאוד וגם מאוד כאן. הדעת: אם הוא, שאלוהים יהיה איתך. סייג: דעתי היא הרבה יותר יפה לנסות להיות חכם. זה שיש את זה ואיכות כשל לשם כך. הדעת: אתה מתכוון להיות עצלן? סייג: א הוא. מאז הייתי לדעת רבים אשר יכולים לנסות כל יום. מאחר בנפשם ולכן יש ליידע אותם. עם זאת, הם מעדיפים להיכנע חוסרים של סגן, שגיאה במהלך חייהם, מבלי לבצע השתקפות אחת. הדעת: עצלנות שוב. ווס שהובאו על-ידי האגוֹרה אמר… אתה מדבר יופי? שני גברים מחפשים את המיקום של ווס אמר. להסתכל על הצללית של אדם אשר דיבר להם, reconocieron שהיה של מאנו אורלנדו. סייג: מאנו אורלנדו, סוקרטס מגיע עם אתה. אורלנדו Magno: לא, אבל לנו יש הוזמנה לבית של מתינות, מאז כפי שאתה יודע, במאה הזאת, זה סוג של דיאלוגים. הם לא משמעותיים לחיים. אם אתה חושב אנחנו לנו המקום. בדרך זו אני יכול להאזין למסקנה זו שניתן לצייר, אתה שני. ביחס זה שיחה מעולה רק הפעלת. הדעת:, השליח הגיע לך? אורלנדו Magno: א הוא. אבל כפי שאתה כבר יודע. סוקרטס מעדיף לטפל פשוט כמו מלכים, לכן dejalos לטפל בעניינים שלהם, כבר יהיה את כל הדיאלוג.. אחר הצהריים הלכו… הלילה בא, ועם איכות vos אמר: לא להניח שום דבר על מה שנאמר בשיחה זו. שכן לא כל שהוזמנו. צפוי רק הפילוסופים, עבור podais לקיים כל דבר דבר. הסוף סוגר את הווילון. "אורלנדו מאנו" מוקדש אזור נאראנחו RINCON אחותו מרסלה אנג'י