טיפים לאכילה בריאה

-לאכול תזונה מגוונת. זה חשוב לוודא שאתם אוכלים את כל החומרים המזינים הדרושים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מנכ"ל משרד התקשורת. היא טובה גם כדי לנסות מאכלים חדשים, אנו ממליצים, יש אנשים שלא עברו את מחסום ארבעה עשורים, אף פעם לא ניסית ברוקולי או אבוקדו. -מינוף מוצרים של התחנה. אכילת פירות וירקות מתחנת יש יתרון כפול, שכן הם פחות יקרים כמו גם באיכות גבוהה משום שהם טריים לא נתון לתהליכים של שימור. -לאכול במתינות ודרך מאוזנת.

לאכול יותר מדי זה לא בריא, והוא לטווח ארוך יכול להביא של השמנת יתר ובעיות קצב גבוה של כולסטרול בדם. -למנוע עודף שומן רווי. אלה בעלי החי, שכן הם להעלות את הכולסטרול, לגרום חסימה של העורקים predisposes לתאונות לב וכלי דם. מדוע להימנע שתייה: העור של עוף, קרם, וחמאה עודף, שומן בשר, שומן נוצרת על פני השטח של מרקים, תכשירים אחרים. -להימנע מעודף מלח. מאז היא תורמת השמירה של נוזל ומייצרת נפיחות.

-למנוע עודף סוכר. מוסיף קלוריות ללא מתן כל החומרים המזינים. -לאכול מזון עשיר סיבים. הם נפגשים פונקציות לניקוי ולהבטיח מעבר מעיים טובה. -לקחת לפחות 2 ליטר מים ליום. כי desintoxicara את הגוף ואת לשמור על העור שלך hydrated היטב. -בינוני צריכת משקאות אלכוהוליים. להוסיף קלוריות והם לא נרשמה בתזונה בריאה. -הימנע מזון מתועשים מאוד. כגון: בשר, מתועשת משמר, רטבים מתועשת. ממתקים, גלידות, משקאות קלים, מוצרי copetín, מיצי פירות מתועשת. -האם לא בלתי פעיל. דיאטה בריאה ומאוזנת מוצא את המשלים הלוגי שלו בחיים בלתי פעיל. כדי למצוא טיפים נוספים על הביקור